Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

ayy gecmıs olsun derıncım benımde bu aralar cok sacım dökülüyor strestenmı mevsımselmı blmıyorum saclarım uzunda kestırdım bugun bır ıse yarar belki bıde sampuana bepanten kırıp karıstırıyorlarmıs sız kullandınızmı kızlar?

mevsimsel galiba gülşahçım benimde çok dökülüyo saçlarım bazen tutam tutam çıkıyo

ne güzel olur kestanede derin cokacimcoook

dünürüm misafir gidicez diye kaçtı galiba :roflol:

ayy gecmıs olsun derıncım benımde bu aralar cok sacım dökülüyor strestenmı mevsımselmı blmıyorum saclarım uzunda kestırdım bugun bır ıse yarar belki bıde sampuana bepanten kırıp karıstırıyorlarmıs sız kullandınızmı kızlar?
ben herşey kullandımm!:1no2:
stres yapmayacakmışım!
asabiyim biraz ve de çok düşünüyorum sanırım gamsız olmam lazım accıkk!!
bepanten denedim ben güzel oluyo ama karışım yapıp saçıma sürüyodum badem yağıı falan!
sarımsak da iyi geliyo!a.s

derımcım bende herseyı kafama takıyorum hıc gamsız olmayı beceremedım sampuanın içine bepanten kapsul kırsam onunla yıkasam dökülme dururmu acaba:uhm:

dün akşam çıktık market market kestane aradık!akannehir
bulamadık!
eşim çok seviyoo aşeriyoo adam resmen ya!!:roflol:

derımcım bende herseyı kafama takıyorum hıc gamsız olmayı beceremedım sampuanın içine bepanten kapsul kırsam onunla yıkasam dökülme dururmu acaba:uhm:
dene bir ara satılmıyordu o kapsüller bulamadım burda aklıma gelmişken ben de alayım!a.s

kaydirigubbakcemile3 derimcim benı cagırmıyormusun kestane yemeye herkezı davet etmıssın küstümmafoldumben

kız gülşahh çağırmam mı aşkolsun!!!:1hug:
ben badem yağı bepantene bir tane daha vitamin vardıı neydi unuttumfisfisfis yumurta sarısı karıştırıyodum saçıma sürüp beklatiyordum!
canlanıyoo ama!a.s

hımm evigenmı dıger vıtamın?cok yaglı dedı bana eczacı sadece bepanten yeter dedı derıncım yaa kız bıde bıtlenmeyelım :roflol:

X