Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

bende değiştiriyorum her hafta nevresimleri

bi de bende bi takıntı var bayram mayram olursa :kedi: gece hemen kalkıp nevresimleri değiştiririm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Kirlenmek güzeldir diye bi reklam var ya dünürüm çocuk aynı onun gibi

emelişko gitmiş , bu ay iyi hazırlanıyo mu acaba kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bebişi bekliyoruz ikinizden de dünürüm

bende değiştiriyorum her hafta nevresimleri

bi de bende bi takıntı var bayram mayram olursa :kedi: gece hemen kalkıp nevresimleri değiştiririm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

ıssız adam alper gibi:roflol:

Ben bi giyinip geleyim servis gelirse beni kalın pijamalarımla görmesin:roflol:

Kirlenmek güzeldir diye bi reklam var ya dünürüm çocuk aynı onun gibi

bi de rahatlar annem yıkar boşverrrr diyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kendi annemi ,o arkadaşımı düşünüyorum da 2 çocukla zor iş ya hem evle ilgilen, hem çocuklarla ilgilen, hem gezmeye git , hem akşam kocişinle ilgilen

biz usluyduk kardeşimle ama arkadaşın kızları maşallah afacanlar ( balkondan düştü diye anlatmıştım)

ben geldim yinee!
evin işi hiçççç bitmiyoo!:1no2:
ben de toz alacaktım oturdum bir arkadaşım gelecek bugün!
evde hazır var ikram edebileceğim!
çamaşırları yıkadım ortalığı topladım az sonra eşim gelir yeniden yemek hazırlayacağım!
teyzem hala uyanmadı!akannehir
elif bu arada kendi çocuğunu mecburen çekiyosun canım!
ben sürekli öğretmeye çalışıyorum düzenli ve de temiz olmayı fakat çok zor gerçekten çocuk büyütmek!a.s

Burçak geçmişi okuyo okuyo sonra kocası geliyo bi şey yazamadan kaçıyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…