Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

ettim kahvaltımı canımcım
kurutma makinesi sadece kş için ya gerek yok adana gibi yerde ama sizin oralarda sıcaklık daha az burada kış yok nerdeyse bence boşa masraf yer de kaplıyor aman boşver hemi pahalı (adanalı gibi konuştum hemii)
niye ağırdı kolun kızz

ha temizlik yaptın onda ne yıpratıyorsun elifçim ya madem derin temizlik oldu bugün toz al yarın yer sil temiz kalır sürekli yorma kendini madalya mı veriyorlar sankii

ya ben öyle sevmiyorum işte emelcim hepsi aynı anda olmayınca bana temizlik yaptım gibi gelmiyo

oda oda yapayım diyorum öyle de yapamıyorum illa her yer aynı anda olcak

Allah'tan sadece yatak odamın camını sildim üstüne yağmur yağdı bi de

ettim kahvaltımı canımcım
kurutma makinesi sadece kş için ya gerek yok adana gibi yerde ama sizin oralarda sıcaklık daha az burada kış yok nerdeyse bence boşa masraf yer de kaplıyor aman boşver hemi pahalı (adanalı gibi konuştum hemii)
niye ağırdı kolun kızz

benim için de çok gerekli değil o kadar parayı veremem bende ona

2 günde kurusun sorun değil benim için

acil gerekli olanı klimanın karşısındaki koltuğa koyuyorum kuruyuveriyo kaydirigubbakcemile3

Bugün buzdolabının servisi gelcek..

Kocam dedi ki annen gelsin yalnız olma..Eltim yokmuş evde..

Bende anneme söyledim anneminde bi arkadaşı gelcekmiş ona dedim o da bana gelsin o zaman..

ış çıktı iyi mi bana şimdi patates koydum haşlanıyo bi patates salatası yapayım..

Renklileri dün yıkadım..Çarşamba hava soğuyomuş bütün çamaşırları bitirdim..Yine dolar ama neyse..

Bornozları yıkadım hava güzelken şimdi bu akşam maç eşofmanlarını getirecek kocam bana havlusunu bi sürü yani..Bu çamaşırın sonu yok.kaydirigubbakcemile3

sonu yok valla hep aynı , her hafta aynı

bi de çocuk olsa 7 gün çamaşır yıkıcaz heralde haftada

arkadaşın kızı üstünü kirletiyo, diyorum dikkat et döküyosun

boşverr annem yıkar nasıl olsa diyo kaydirigubbakcemile3

Benim arkadaşlarım var burda öyle sürekli ipleri çamaşır dolukaydirigubbakcemile3

Allah'ım küçük kızının bi pasta yiyişi var eli yüzü bütün kıyafetleri, annesinin üzeri, halı bikaç saniye içinde pastaya bulanmış oluyo kaydirigubbakcemile3

zor iş ya çocuk bakmak , bazen benim sabrım zorlanıyo

başkasının çocuğu olduğu için mi öyle oluyo? insan kendi çocuğuna daha çok sabreder mi acaba?

X