Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

günaydınlar kızlar veee grip oldumm umarım domuz gribi değildir
yeni arkadaşlar gelmiş gülşah hoşgeldin ben de emel bekleriz

günayyydınnnnn mutlu haftalarrr herkeseeeee!!opuyorumnanaktan
emel geçmiş olsun canım kendine dikkat et!:teselli:
çakıl naber?
hoşgeldin!a.s.

Günaydııııınnnnnopuyorumnanaktan

Kızlar dün akşam elektrikler kesildi..

elifff ömürrr geldimm gidiyorumm!:eek:
benim kızıı doyurayımm!
öptüm sizleriiiiii!!!Şeniz

görüşürüz derincim

off tatil günü yorgunluk günü oluyo resmen ya

artık emel senin gibi düzenli yapçam işimi, böyle olan bana oluyo

dolapları boşalt yerleştir, temizlik, çamaşır hepsi aynı günde oldu mu pilim bitiyo

ya evet telef ouyor insan ya yazık bize bugün mesela yer silme vardı onu yaptım yarın toz ve lavabolar gibi liste yap bence kendine göre ve erteleme mesela işten geldin pc başına oturdun mu unut onu yapamıyorsun o yüzden üstünü değiştir işini yap sonra keyfine bak
çamaşırları toplarken katlıyorum ve gruplarına göre nereye yerleştireceksem ona göre katlıyorum hemencik oluveriyor
ne demişler sen bitmeden temizlik bitmez

dediğin gibi pc başına oturdun mu kalıyo

geliyorum açıyorum pc'yi yemek yerken dinleneyim sonra kalkarım diye

bi daha oturup kalıyorum pc ve tv başında

Geldim dünürüm bulaşık makinasını boşaltıyodum..

Çamaşırları bende öyle yaparım emel toplarken katlarım grup grup sonra yerleştiririm gerçekten daha kolay oluyo..

dün günlük güneşlikti hava nevresimleri yıkadım astım, arkasaından beyazları astım onları toplayıp hava kapadı, yağmur bastırdı

hepsini tekrar içeri topladım

renklileri yıkıcaktım ama yer kalmadı, havaların soğuması çamaşır açısından kötü oluyo 2 gün bekle çamaşır kurusun

ay evet kışın çamaşır kuruyana kadar 2 gün geçiyor güneş gördüm mü çıkarıveriyorum hemen buralar hala sıcak kapı pencere eçık oturuyoruz
hadi kahvaltıya gelin bana

ne yaptın kahvaltıya emelişkom?

azcık erken kalkabilsem kahvaltı yapıp çıkıcam evden ama saat 8de kalkıyorum giyin hazırlan ancak yetişiyorum

baktım şimdi dünürüm de çamaşır makinasından pahalılar nerdeyse kaydirigubbakcemile3

katı meyve sıkacağı almış eşim bana kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Ben kurutma makinası almak istiyorumda banyoda yer yok çamaşır makinasının üstüne monte ediyolarmış onu da ben istemiyorum..Bakıyım mutfağı yaptırınca yer bulabilirsem tabi bi de kocamı kandırabilirsem alıcam..

X