Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Emelcim bi şey sorcam..Gebelik olunca sürekli yükselmesi gerekmiyo mu benim 2 gündür sabit..

yok sabitte olabilir hormon arttıkça yükselir bendehamile kaldığımda ateşim adetim geçtikten sonra yükseldi sabitti bazen düştü

güzel dıye ömüre yazdım belırtısı yokmusya.

Bende acayip adet belirtileri oluyo. Ben adet olana kadar çok sıkıntı çekiyorum..Adet olduktan sonra rahatlıyorum..Sancım falan kalmıyo..Karnım garul gurul öter..Belim ikiye ayrılır sanki..Kasıklarım ağrır..Göğüslerime ara ara sancılar girer..Sinirli olurum..Yani ne ararsan hepsi olur.

yok sabitte olabilir hormon arttıkça yükselir bendehamile kaldığımda ateşim adetim geçtikten sonra yükseldi sabitti bazen düştü

Anladım canım..Ben hızla yükseliyo mu acaba diye düşünmüştüm..Şimdi daha iyi anladım..

ne bilim bal çörek otu tarçın kullanayım dedim midem altüst oldu yanıyor acıyor bulanıyor

Emelcim dur biraz bekle..Bak gerçekten eğer ben hamile kaldıysam bunda soğan suyunun payı büyük..Sende denersin..

olur valla
ama midem kaldırmıyor ömür yaaa
inşallah hamile kalmışsındır sen de aytülde

Benimde midem kaldırmıyodu emel içe içe valla şimdi gazoz gibi geliyo..Alışırsın..

Aytül bende heycanlandım.Ay umutlanmakta istemiyorum..Sonra hayal kırıklığı oluyo:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…