Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Hamile kaldığım zamanı hatırlamaya çalışıyorum..Nerdeyse 1,5 sene oldu unuttumda..Ama sanki göğüs uçlarım acıyodu..Ama geciktikten sonra mı acımıştı önce mi hatırlayamıyorum..Çok belim ağrıyodu onu hatırlıyorum..Sonra da kanamam olmuştu zaten..

inşallah şifa olur kızlar ne yapayım dersiniz kızlar bu ay olmazsa hemen aşılama mı yaptırayım bir ay dinleneyim mi

Ben acele etme diyorum emel..Sen sonuçta bi kere hamile kaldın tekrar neden olmasın..

hamile kaldığımda göğüslerim şişti şu kahverengi yerler var ya göğüsteki kocaman olmuştu beyaz akıntım vardı bayağı . midemde hafif bulantılar oluyordu. kasıklarıma adet olcakmışım gibi ağrım oluyordu ama hep değil ve ateşim yaz olmasının da katkısıyla 36.7ve üstü oluyordu

Kalın pijamalarımın üstüne bi de şal aldım..kaydirigubbakcemile3

hamile kaldığımda göğüslerim şişti şu kahverengi yerler var ya göğüsteki kocaman olmuştu beyaz akıntım vardı bayağı . midemde hafif bulantılar oluyordu. kasıklarıma adet olcakmışım gibi ağrım oluyordu ama hep değil ve ateşim yaz olmasının da katkısıyla 36.7ve üstü oluyordu

Hiç öyle şeyler yok işte bende:sinifsinif:

Dünürüm burası çok soğuk amakaydirigubbakcemile3

Kaloriferleri yakcam nerdeyse..Kış moduna girmiyim iyice diye yakmıyorumkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bana da ateş basıyo kaç gündür ya

uzun kallı ince bi badi var ama terledim

Dünürüm ateş basıyosa belki bebiş vardır..Ateşle bozdum ya son zamanlardaakannehir

X