Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

mor benım rengım yani.mor makyaj cok yakısmıyor bana gözlerımın altı daha morlasıyor sankı kapatıcı sürmeden begenmıyorum.

Bu matmazel saçları açtı artık bi koca bulsa kendine..

alıcam seviyorum moru ben de mavii de severimm
aytül adetin 30 idi değil mi dr ne zaman gittin en son ben bugün gittim ateşimz aynı bu arada

belli rengim yoktur yeterki gözüme hoş gelsin sarı bile giyerimm zemuszemus renkli severim ben her gün farklı renk olsun

alıcam seviyorum moru ben de mavii de severimm
aytül adetin 30 idi değil mi dr ne zaman gittin en son ben bugün gittim ateşimz aynı bu arada

dün gıttım progesteron hormonuna baktırdım.28 cıktı degerım catlamıs degerın ıyı dedı ınsallah olur dedı ama gögüslerım hassaslastı adet olucama yakın oldugu gıbı.

daha 8 gün var hep öyle mi olur ben de bişey yok ağrı şişlik yok bu ayda olmadıı
sapık bihter sapık behlülün odasına gidiyor

Benimde göğüslerim geçenlerde sızlıyodu..Aman sızlarsa sızlasın

dr hadi güzel haberler bekliyoruz gecikince ara dedi tamam dedim çok net değildi bu sefer gergindi dr ben de aman olursa olur olmazsa olmaz dedim kendi kendime bu ay bayramı fazla yaparım yumurtlama günlerimi ateşle belirledim yoğunlaşırız o zaman
geeeelll kocaaaa geellll kaçma bişey yapmıycammmm bayramm yapıcam diycemmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…