Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

bende gıremedım ıkı gündür dün annemlerdeydım gec geldık.bırgün öncede evdeydım aslındada vaktım olmadı.5bucukta cıkıyorum esım almaya gelmesse cok gec gelıyorum eve otobüsle.yemegı ancak 8bucukta yıyoruz.

yeni ayakkabıyı evde bir iki giy aytülüm vurmaz ben hep öyle yapıyorum

Aytül sen de ateşini ölçüyomusun emel demişti ya..kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar ben kisti olan ve 5 aydır bebek için uğraşan bi bayanım topiclerden bilen bilir beni. bugün çalıştığım şirkete rusyadan çeçen bir doktor geldi kendisi herbalist yani bitkiler ve biyo enerji ile hastalarını tedavi ediyor.
ben de kendisine kistim olduğunu bebeğim olmadığını söyledim bana bitkisel bir reçete yazdı
bu şikayetle gelen bütün bayan hastalarının şimdi çocuğu varmış ben de allah rızası için sizinle paylaşıyorum inş işimize yarar.

hakiki doğal mutlaka mısır çarşısından alınmış ufak çiçekli papatya
kırmızı doğal gül yaprağı bunları kaynatıp sıcak suyuna buharına oturmak lazımmış.

kereviz tohumu,çörek otu tohumu,rezene,melisa çayı içilmeli bol bol
kahve ve siyah çay kesinlikle yasak
bol koyun eti yemeli dana eti yememeliymiş

tahin-doğal üzüm pekmezi ve tereyağ karıştırılıp yencekmiş özellikle sabahları

bu madde hem erkek hem kadın için
çörek otu yağını kasıklara kadınlar yumurtalıklarının üstüne
erkekler de hem bel yani kuyruk sokumuna hem kasık üstüne sürecekmiş ama özel kısma sürmek yok acayip yakarmış :))

2 limon suyuna içilecek tada getirecek kadar bal karıştırıp günde 3-4 defa azar azar içilcekmiş ılık şekilde.her gün taze olmalıymış

bide bi nokta varki bunu herkes yapmayabilir ama hem kisti hem iltihabı hem mikrobu ve kısırlığa yol açan soğukluğu atmak için önemliymiş HACAMAT bilen bilir.

bu hacamat 4-5 gün gün aşırı yapılmalıymış
kuyruk sokumundan-kasık üsüt yani göbek altından
dizlerin biraz altından,topukların iki yanından olacak şekilde
1 defada en fazla 3-4 bardak şeklinde ama ilk seferde denemeliymişiz eğer baş dönmesi bayılma halsizlik falan olursa yapılmayacak onun yerine normal boyda sülük de konulabilirmiş aynı yerlere ama kesinlikle bilen biri yapmalıymış aman dikkat diyim.

siz kadınlar hiç dikkat etmiyorsunuz ince giyinmeyin bel açık giyinmeyin ayağınızı sıcak tutun dedi.

bunları yaparsak hem kistler gidiyormuş hem kısırlık özellikle sebepsiz kısırlık için ideal dedi. çünkü vücuttaki soğukluk hormonların verimini düşürürmüş bu kür de bu soğukluğu gideriyormuş.

bunu yazmış arkadaş kızlar okuyun birrr

keske faydası olsa emelcım.bugün bır arkadsım geldı gecen yıl okuldan ıkıncıye hamıleymıs( bız bırıncı kovalıyoruz.

geçen bende baktım ama beğendiğimden bulamadım yine

millet nerden alıyo, sorcam bigün birini durdurup kaydirigubbakcemile3

ben varya gecen kızın tekıne otobuste yüzügünü nerden aldın dedım mugladan almıs.bende soruyorum yani bazen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…