Eski Bir kitaptan Öneriler !!

ben bişey sormak istiyorum size esasında bu k.ü.ç ile ilgili geçenlerde aktara gittim ve bana şuanda alma abla dedi nemden dolayı iisi gelmiyo oda farklı hastalıklara yol açıyo dedi bu konu hakkında bilginiz varmı?

canım zaten açıklardan alma.ben kutu içinde satılanlardan alıorum ve ağzını asla açık bırakmıorum.satan kişi de ağzını açık tutmayın demişti zaten.ben aksu vitalinkini kullanıorum..umarım aydınlatabilimişimdir...yerimseniben

fihriste baktım.bayaaa ilginç şeyler var.küçük dil uzaması diyo.çok enteresan.bide şey diicem,şu çatlaklar için ne diyor söylerseniz sevinirim.

benim aldıgım KÜÇ rutubetten bzulmus sizinde basınıza geldi 2 güdür yemiyorum yenisini alacam

puffcum canim mide asitini dengelemek/azaltmak icin bisey yaziomu
bu kitapda bi zahmet bakarmisin

az önce gittim Elit marka k.ü.ç aldım ama rengi öncekine göre daha koyu ve kokusu da daha baskın, tadı bozuk gibi gelmedi ama emin olamadım?????[/QUOTE

kutudan alıp son kullanma tarihine bakarsan ve kapagını kapatırsan sorun olmaz galiba ben en son acıklardan almıstım ondan bozuk cıktı

ben yeni aldım aktarda kendim ögüttüm bide bunu deniyecem :)) zayıf oldugum için balık yagıda aldım. saw palmento, küç hepsini kullanacam artık büyür heralde... adacayı ve rezenede içiyorum

kizlar benim 1 HAFTA olacak neredeyse DÜZENLI bir sekilde kullanali.. simdilik bi gelisme yok :a015:

canım bence kullanma onu gerçekten adam yılların aktarı ve işinde çok iyi satsa satardı elinde vardı ama vermedi bana yenisi gelince veririm dedi bende ok dedim ama puff elit die bi marka kullanmış esasında onu kullanmak istiyorum adama dicem onu getirsin acaba kapsül şeklindemi elit olan?

hayır canım kapsül degil..elit de toz seklinde...ya bu arada bahsettiğin kilo alma tarifini buraya yazabilirsen cok sevinirim...hani şu balla filan olan...cok makbule gecer :a015:

puffcum canim online oldugunu gördüm hemen yaziim dedim, bu kitapda
mide asitini azaltmak icin bisey yaziomu bakabilirmisin lütfen
simdiden tsklera.s.

zahmet edip baktigin icin cok tskler canima.s.
bakalim deneyecegim insallah ise yarar

slm puff senin adına çok sevindim inan k.ü.ç olayına:)darısı bize canım bende başlıcam en yakın zamanda inşlh.ya ben sana ne dicem bak ben bundan 1 ay önce kilo almak için bi karışım yaptım ve gerçektende aldım ama karışımı tamamlamadan bıraktım :KK43:tekrar başlıcam 15 günde 4 kiloya yakın aldım ve gayette sağlıklı bu karışım çünkü balla felan yapılıyo denemek istersen tarifini veririm canım ...

canım bekliyorum haberin olsun :))

selülit ve çatlaklar için bişey yokmu?

canım yanlış hatırlamıyosam onceki sayfalarda cevap yazmıştım böyle bi soruya..yine bakıyım ben ama selülit diye tabi gecmez bu kitapta .. eski ne de olsa..ama catlaklar icin belki bisey vardır bakıyım ..

puffff, ben sana bişi sorcam. aramızda en kısa zamanda ve en çok etki gören sensin k.ü.ç'ten...
hala kullanıyor musun ve büyüme devam ediyor mu onu merak ettim...
1 ayı geçti benim ümidim kalmadı, dolgunluk dışında belirgin bi büyüme yok:a015:

Canım benim hala dolgun..son gunler ölçmedim gerçi..ama dedigim gibi fark hala mevcut ve hala kullanıyorum...ama ekstra bi büyüme yok..sadece ilk büyüme hala mevcut...

puff baktın mı çatlak için şeker

Aktarın verdiği bir broşürde yazıyor:
Cilt çatlakları için,kakao yağı,gliserin yağı,keten yağı,badem yağı,saf zeytin yağı,çörekotu yağı,kantaron yağı,kayısı yağı,melisa yağı ve havuç yağı.Bunların hepsi karıştırılıp çatlayan kuruyan bölgeye masaj yaparak yedirilir.
Liste biraz kabarık ama,böyle diyo broşür:)

Canım benim hala dolgun..son gunler ölçmedim gerçi..ama dedigim gibi fark hala mevcut ve hala kullanıyorum...ama ekstra bi büyüme yok..sadece ilk büyüme hala mevcut...

ölçtümm kizlar.....83 cm ...yupii... :sm_cool: 1 cm daha buyume var..önceki 4-5 cmin yerini tutmasada ekstra bi büyüme olmus .... 78 den 83 e ...Bu bile buyuk basari ...Catalim belli oluyo ya artik o bana yeter ihihihihihi :))))

Bak Bisey soylemeyi unuttum...Kara üzüm cekirdegini kullandigimdan beri her ay adet dönemi olusan sivilcelenmemden de kurtuldum...alerji agirlikli bi cilt sorunum vardi...Cene altim adet dönemi sivilce dolu oluyodu..Ve tabi sirtimda ....ilac kullanmak zorunda kaliyodum..ama bu ay adet dönemimde tek bir sivilce bile olmadi ..ilac kullanmadigim halde...cildim muthis güzellesti..dümdüz tek bi pürüz olusmadi..sirtimda sivilce kalmadi..cene altimda da ayni sekilde tek bir sivilce yok...buda küçün diger bi güzelliği...

X