Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

evet canım..olacağı varsa sen ıstemezsen de olur dimi? herseyın hayırlısı diyelim:KK16:

aynen canım insanlar korunurken hamile kalıyorlar aferdersin biz bi tarafımızı yırtıyoruz olsun diye ama demek ki olmayınca olmuyor...herşeyin başı nasip....

Hoşbulduk nazli.. Seni pek bi dertli gördüm yorumlardan okuduğum kadarıyla?:44:

İyiyim bende çok şükür :KK12: Benim düğünee ohoooo çoook var daha :KK9: hele istemeye gelseler devamı gelecekte işte askerlik var :KK14::KK31:

Allah Allah yanlış hatırlıyorum o zaman yaşlanıyorum herhal :KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

Hoşbulduk nazli.. Seni pek bi dertli gördüm yorumlardan okuduğum kadarıyla?:44:

İyiyim bende çok şükür :KK12: Benim düğünee ohoooo çoook var daha :KK9: hele istemeye gelseler devamı gelecekte işte askerlik var :KK14::KK31:

dertler deryaaaaa olmuşşşş bense bı sandaallll...:KK24::KK24:

canım az bıraz yukarlarda yazdım derdımı..benım herıf benı sınır etttı yıne...:KK47::KK47:

gördüm şimdi. ben de aynı dertten muzdaribim. ben upuzun şairene şeyler yazıyorum o harikasın, süpersin, seni seviyorum falan yazıyor ya. en çok gocunduğum da evlenmeden 1 ay önce bana evet dedirtene kadar her dk mesaj atardı bak hiç abartmıyorum her boşlukta 5 dk yazmasam merak eder arardı alınırdı hemen ilgi isterdi. sonra bi iki ay daha sürdü şehirler ayrılınca bozuldu ya :KK43:insan iki tatlı kelam eder ya..

gördüm şimdi. ben de aynı dertten muzdaribim. ben upuzun şairene şeyler yazıyorum o harikasın, süpersin, seni seviyorum falan yazıyor ya. en çok gocunduğum da evlenmeden 1 ay önce bana evet dedirtene kadar her dk mesaj atardı bak hiç abartmıyorum her boşlukta 5 dk yazmasam merak eder arardı alınırdı hemen ilgi isterdi. sonra bi iki ay daha sürdü şehirler ayrılınca bozuldu ya :KK43:insan iki tatlı kelam eder ya..

adamın rahatlığı resmen bana batıyor ya..cıddı cıddı doktora gıtmeyı düşünüyorum.gıdeyım doktora versın hapları,içeyim pollyana gıbı gezeyim vallahi..o rahat ben rahat..

adamın rahatlığı resmen bana batıyor ya..cıddı cıddı doktora gıtmeyı düşünüyorum.gıdeyım doktora versın hapları,içeyim pollyana gıbı gezeyim vallahi..o rahat ben rahat..

bana da batıyor insan bi 10 dk iş arasında iki güzel laf edemez mi
yok çişe gidiyomuş su içiyomuş vakti yokmuş vs
bişey yazıyorum bak diyorum işten çıkınca güzel cevap ver unutuyor falan deli olucam artık

ben açtım ağzımı yumdum gözümü. ültimatom da verdim giderim diye.
kıymet bil peşimde kaç kişi vardı seni seçtim dedim duygularını göstermeyen erkek korkaktır dedim
bu iyi koymuştur :KK76:

dertler deryaaaaa olmuşşşş bense bı sandaallll...:KK24::KK24:

:KK24::KK24: Allahhhh Allaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK76::KK76:

Allah Allah yanlış hatırlıyorum o zaman yaşlanıyorum herhal :KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

Genelde evlilik çağı gelmiş bayanlar çokça takılıyor ya burada sanırım karıştırdın :KK52: Yaşlanmak ne yahuuu kaç yaşındasın kiii:KK55:

justtt napiyon beaa selamsız:KK19::KK1:

bana da batıyor insan bi 10 dk iş arasında iki güzel laf edemez mi
yok çişe gidiyomuş su içiyomuş vakti yokmuş vs
bişey yazıyorum bak diyorum işten çıkınca güzel cevap ver unutuyor falan deli olucam artık

ben açtım ağzımı yumdum gözümü. ültimatom da verdim giderim diye.
kıymet bil peşimde kaç kişi vardı seni seçtim dedim duygularını göstermeyen erkek korkaktır dedim
bu iyi koymuştur :KK76:

ben neler dedım..bızımkıın cevabı kısa ve net : işine geliyorsa!! bende gelmiyor dıyorum..ozaman kapı orada dıyor...:KK37::KK37::KK37: kurtlar vadısınden cıkmıs gıbı oluyorum o an..

:KK24::KK24: Allahhhh Allaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :KK76::KK76:

Genelde evlilik çağı gelmiş bayanlar çokça takılıyor ya burada sanırım karıştırdın :KK52: Yaşlanmak ne yahuuu kaç yaşındasın kiii:KK55:

justtt napiyon beaa selamsız:KK19::KK1:

ağlıyom selam sabah düşünemedim bizim oduncukla uğraşıyorum :KK14: :KK53: sen neler yapıyosun

ben neler dedım..bızımkıın cevabı kısa ve net : işine geliyorsa!! bende gelmiyor dıyorum..ozaman kapı orada dıyor...:KK37::KK37::KK37: kurtlar vadısınden cıkmıs gıbı oluyorum o an..

5 yıl sonra öyle mi oluyor yoksa :18: bizimki gideceğimi düşünüp korkuyor şimdilik :KK1:
peki bigün cidden gitsen napar :KK53:

ayrıca neler dedin çok merak ettim :KK52:

Son düzenleme:
ağlıyom selam sabah düşünemedim bizim oduncukla uğraşıyorum :KK14: :KK53: sen neler yapıyosun

5 yıl sonra öyle mi oluyor yoksa :18: bizimki gideceğimi düşünüp korkuyor şimdilik :KK1:
peki bigün cidden gitsen napar :KK53:

ayrıca neler dedin çok merak ettim :KK52:

walla bı mok yapmaz..pire ıcın yorgan yakar beyfendı..aşkından ölsede gebersede bana geri dön demez..öyle yaşar..

X