Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

ınan cocugu daha cok ıstıyorum şuan..hıc değilse cocugumla ılgılenırım..o naparsa yapsın..:emir_bebek:

Canim problem ettigin seyler varsa cocuk cozer cozmese de onunka ilgilenirim diye dusunme sakinn.
Hamilelik doneminde esinin herseyi sana daha cok batar. Stresli hamilelik stresli bebek demek:KK50: cok iyi dusun.

hiç boşanmayı düşündün mü..

düşünmedim değil ama ne bılım ..kafam da deli sorular...cok sevıyorum onu.:KK5:

Canim problem ettigin seyler varsa cocuk cozer cozmese de onunka ilgilenirim diye dusunme sakinn.
Hamilelik doneminde esinin herseyi sana daha cok batar. Stresli hamilelik stresli bebek demek:KK50: cok iyi dusun.

cocugu cok problem ettım belkı onun stresinden ona kafayı taktım...:KK17:

kesinlikle katılıyorum bu dikkate al nazlı

Senin kadar tatlı değildir :KK9::KK23:
Napim okulla uğraşıyorum.
Yakında vizeler başlar onlara yoğunlaşırım.
Sen neler yapıyorsun :KK28:

vizeler deyince aklıma iş geldi ya benim de program hazırlamam lazım çocuklara :KK53:

öf hep bi iş var bu dünyada azcık boş beles yatsam olmuyo dimi :KK9:

kesinlikle katılıyorum bu dikkate al nazlı

vizeler deyince aklıma iş geldi ya benim de program hazırlamam lazım çocuklara :KK53:

öf hep bi iş var bu dünyada azcık boş beles yatsam olmuyo dimi :KK9:

Olmuyor tatlım :KK60:
Neyse canım ben çıkıyorum hayırlı olsun tekrardan topiğin :KK19:
:KK3:

düşünmedim değil ama ne bılım ..kafam da deli sorular...cok sevıyorum onu.:KK5:

cocugu cok problem ettım belkı onun stresinden ona kafayı taktım...:KK17:

Evet o da olabilir. Surekli dusundugun bi sıkıntı olunca hersey batiyor insana. Ama senin anlattigina gore esinin tavri batmayacak gibi degilki canim.:26:

son bir ay psıkolojım ıyıce bozuldu..gelenler geldı resmen..ota moka herseye sarıyorum..gerçekten doktora gıtmeyı düşünüyorum cunku abartıyorum heralde bazı seylerı..

ben abarttığını düşünmüyorum ben de kendimde arıyodum ama artık eşime yıkıyorum valla :KK53:

ben abarttığını düşünmüyorum ben de kendimde arıyodum ama artık eşime yıkıyorum valla :KK53:

bana dıyor kı hayatta kı tek amacım senı mutlu etmek..e be gerızekalı ,e be angut,e be öküz..mutlu etmek ıstıyorsun ama mutluluğa gıden yolu ben sana soyluyorum ama sen almıyorsun canım kocacım..:KK1::KK1::KK1:

bana dıyor kı hayatta kı tek amacım senı mutlu etmek..e be gerızekalı ,e be angut,e be öküz..mutlu etmek ıstıyorsun ama mutluluğa gıden yolu ben sana soyluyorum ama sen almıyorsun canım kocacım..:KK1::KK1::KK1:

benimki de öyle diyor ama ben taviz vermiyorum ya ilgi konusunda çok hassasım vazgeçemem ilgiden :84:

X