Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

hayırdır canım benim eşinden dolayımı başka bişey mi var yoksa :26::26::26:

eşim canım.. bilmiyorum eşimin ilgisizliğinden bahsettim mi? beyfendı zaten normal zamanda cok sık arayıp sormaz ama bu durum farklı..sımdı yurt dışında.ya ınsan hıc mı merak etmez,ben mı abartıyorum? günde bır kere yetıyor adama..aksam ustı msj attım cvp yazmadı..sonra bı saat sonra online gördüm yanı benım msjımı görmüş olması lazım,oyle olunca yıne yazdım ama kotu bısey deıl..aradan bı saat gectı tam hatırlamıyorum bu cvp yazdı..cnm dedım msj attım cvp gelmeyince huzulendım falan dedım ama gülücük işaretı atıyorum..cnm görmemısım felan bu normal konuşuyor ama sınır oldum..sen bana guvemıyormusun olayına geldı laf..bende ben guvenıyorum ama sen böyle yapınca ınsan bı dudunuyr dedım cvp yazmadı..bende 5 dk sonra kaçtın dıye yazdım..oda senı sevıyorum dedı bu sefer ben cvp yazmadım..aradı : cnm napıyosun felan fılan..cnm sıkkın gergınım..noldu dedı bende tıpık trıbım yok bısı dedım..adam ustunde durmadı ya..ıyı tamam dedı kapattı..ıkı haftadır cnm sıkkın ama oyle böyle değil..suan sınırden köpürüyorum anlatamam..

seni anlıyorum canım biz kadınlar olarak ilgi bekliyoruz sağolsunlar eşlerimizde tık yok... ister istemez eminim aklına kötü şeyler getiriyorsun... ama kötü düşünme iyi düşün iyi olsun... öncedende mi böyleydi eşin yoksa yeni olan bir şey mi?

hep böyleydi..ama hanı evden uzaktasın,karın evde tek ,yalnız ne bileyim anlıyorsundur mutlaka beni..benı aldatıyo dıye aklımın ucundan gecmıyo ınan ,sadece bu odunluğu benı delı edıyo..

hep böyleydi..ama hanı evden uzaktasın,karın evde tek ,yalnız ne bileyim anlıyorsundur mutlaka beni..benı aldatıyo dıye aklımın ucundan gecmıyo ınan ,sadece bu odunluğu benı delı edıyo..

üzülme canım erkeklerin odunluk genlerinde var benim eşimde aramaz beni yurt dışına gidince seni anlıyorum...yıpratma kendinide evliliğinide düşünmemeye çalış...ne güzel güveniyorsun eşinede, onuda anlamaya çalış belkide çok yoğundur....

ağlamak ıstıyorum bağıra bağıra.. cok canım sıkkın..herseye sınırlenıyorum..çocuk olayınada kafayı taktım ıyıce sıyırdım anlayacagın

asıl konuya gelelim seni o kadar iyi anlıyorum ki eşinin aramaması tamam onu da takıyorsun asıl sinirlerini bozan yer çocuk olayı bence aynı durumdayım..

bı ınsan hıc mı bos vakıt bulamz..afedersın ben yoğun olduğum zaman tuvalete telefonla gıder mesajımı atar tekrar çalışırım...yok yok ben ıyı degılım :18::18: sınırden gülüyorum şimdi

asıl konuya gelelim seni o kadar iyi anlıyorum ki eşinin aramaması tamam onu da takıyorsun asıl sinirlerini bozan yer çocuk olayı bence aynı durumdayım..

canım benım çevremde hamile görünce ya da bırısının hamıle haberını alınca o kadar kötü oluyorum kı anlatamam..ısyan etmek ıstemıyorum ama ALLAHIM benı bununla sınıyor heralde dıyorum ve yıne duamı edıyorum..

güll güll güzelimm ağla ağla hiçbişeye çözüm bulamıyorsun çok geceler saatlerce ağladım ama hiçbirşeyi çözemedim.....

seni anlıyorum ama buda bizim sınavımız sabır sabır rabbine sığın... isyan etmemek lazım ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…