Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

24.5 dan 25 oldu yaşşş kemale erdi....

ben neler dedım..bızımkıın cevabı kısa ve net : işine geliyorsa!! bende gelmiyor dıyorum..ozaman kapı orada dıyor... kurtlar vadısınden cıkmıs gıbı oluyorum o an..

ben ce senin biryere gitmeyeceğini tahmin ettiği için blöf yapıyor gerçekten bir git bakalım nasıl oluyor...

ben ce senin biryere gitmeyeceğini tahmin ettiği için blöf yapıyor gerçekten bir git bakalım nasıl oluyor...

yok cnm benım,malımı ıyı bılırım lafı var ya.benımkıde o hesap..gıtsem bıdaha dönemem zaten gıdersem bıdaha dönmemek uzere gıderım.

seninki ne kadar zormuş nazlım ya çok mu gururlu

gururundan ölecek nerdeyse..gururundan 25 yıllık arkadaşlığını bitirdi..canı kanı olan arkadaşını..

gel just harçlıkta istermin insanı yaşı değil yaşadıkları olgunlaştırırmış ya benimki de o hesap...

bayılıyorum şu ifadeye ya :) benim oğlum da böyle olsun

ben yaşadıklarımı hiç düşünmek istemiyorum her daim deli dolu çılgın olmak

bazen kendimi küçük çocuklar gibi hissediyorum

ya ama çok zor. yani ilişkinin türü dostluk da aşk da olsa ilişklerde gururu araya sokmamak lazım gurur sevginin karşısında ne ki yani pis bi çıban gibi :120:

rabbim sabrını versin nazlım zor senin durumda...ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin yani...atasözü tam senlik...

inşallah olsun gönlüne göre versin rabbim...
insan hissettiği yaşdadır zaten..

rabbim sabrını versin nazlım zor senin durumda...ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin yani...atasözü tam senlik...

sabır diliyorum rabbimden...ama nereye kadar sürer bilemiyorum.

nazlimoi ile benim kafamın altından çıkmış bir fikir olarak eşiyle ayrı gayrı kalanları ve diğer herkesi bi araya toplayalım dedik sorunlarımızı paylaşırız

hadi buyuralım o zaman sohbete

Ben diğer herkes bölümünden yazıyorum
Hayırlı olsun diyorum Justım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…