Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

Umarın gönlüne göre olur. 1 ay kalmış düğüne şunun şurasında ne heyecan vardır sende şimdi Bugünlerini iyi değerlendir yanındayken. Ne zaman gitmeyi düşünüyor askere?

Ahh ahh ne güzel şey evlilik Allah isteyen herkese nasip etsin.

Ayy yanlış anlaşıldım sanırımm askere 5 mayısta gidiyor canım. Evliliğe daha çoook varr nasip hele bir askere gidip gelsin de..

eh canım pek değil gerçi otobanla her yer yakın

kız izmir sıca da manisa soğuk mu sanki orası da yazın sıcak

ayrıca izmir daha güzel yapılacak daha çok aktivite var

eh canım pek değil gerçi otobanla her yer yakın

kız izmir sıca da manisa soğuk mu sanki orası da yazın sıcak

ayrıca izmir daha güzel yapılacak daha çok aktivite var

45 dk nasılsa arası gitgel yaparız. Kirazdan daha iyidir Manisa merkez. Sadece orası açılmıştı diğer atamada. Roma'da yaparsan yüksek lisansı eşin ne yapacak? Gelebilecek mi? Ayy ben bayılıyorum italyaya.. Umarım görmek nasip olur yaa..

yarım saat kız ne 45 i
ben iş için zıbırtbırt gitmeye başlıcam pazartesi manisaya höf
İzmirde hiç yer yok mudu
Ha gerçi branş farklı ya bi an yüreğime indi

Başta üzüldü mızmızlandı ben geliyorum sen gidiyosun vs. ben tınlamadım çok ısrar da etmedim
Durdur durdu pat diye ben de gelicem dedi

Nasıl güldüm ya italyan erkekleri vs diyodum kıskandı zaar

aşk çeşmesinin karşısında pizza yicekmişiz

Eşimde beni aynı sebepten götürmek istemiyor. Ah şu italyan erkekleri.. Turlara bakıyorum bende şimdi eşimi ikna etsem vize falan alabilir miyiz acaba? Bu yaz ayağım bi çıksın ya hu şu ülkenin sınırından. Ahh Venedik.. Roma.. İtalyaaa... Ahh ahh..

Var mı vizen? Çok korkutuyor beni işlemleri..

sanırsam yeşil pasaportum oluyor direkt benim eşim ya da babam üzerinden gösterirsem ikisi de öğretmenlik puanları yüksek olduğu için
suriyede vize yoktu galiba kız ona ne dersin

ciddi ciddi italyan erkeklerini takmıyor herhalde değil mi

öğretmenlik puanları yüksek derken?

Laf çarpıtıyor ama ciddi değil Cidden kıskanç biri olsa ben yapamazdım zaten.

öğretmenlik puanları yüksek derken?

Laf çarpıtıyor ama ciddi değil Cidden kıskanç biri olsa ben yapamazdım zaten.

1in 1i mi ne öyle kademeleri varmış ya ben anlamıyorum çok eşim öyle bişeyler dedi

her türlü alıcaz artık napalım

aov benimki zapt etmezse bana hayatı zindan eder ya kendini kontrol ediyor o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…