Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

Boğazım şiş ve feci ağrıyor. :2: Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Eşim olsaydı bi kaşık çorba yapardı. Onu bile yapan yok Hem yalnız hem hastayım. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin. Dün çok dua ettim bayılmayayım diye. Düşüp kafamı çarpsam kapımı kim açar kii

Bakteri enfeksiyonuna karşı en iyi çözüm vücut ısısını yükseltmektir. Yapabiliyorsanız evde sizi yorucak bir spor yapabilirsiniz yada battaniye örtüp üstüste giyinerek terleyebilirsiniz...yoksa bunun sonu soğuk algınlığı yada grip olabilir üzgünüm...

Boğazım şiş ve feci ağrıyor. :2: Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Çok teşekkür ederim ilginiz için. Bende sıkıca sarınız uyudum. Iyi geldi biraz.

Ne güzel kavuşacaksınız, sanırım eşiniz askerde, hayırlı tezkereler olsun inş.
Tamamen mi kavuşuyorsunuz? Yoksa izne mi geliyor?
Sanırım eşlerimizin ismi aynı bu arada :)
Biz benim işim dolayısıyla ayrıyız, üniversitede çalışıyorum. Eşim benim olduğum şehre gelemedi işi dolayısıyla. bende gidemiyorum bir türlü. Doktora yapıyorum bir yandan, Haziran Temmuz gibi bitireceğim inş. Açıkçası doktora bitince benim geçmem biraz daha rahat olabilir.
Onu bekliyoruz, Allahtan umut kesilmez, elbet biz de kavuşacağız inş...

Teşekkür ederim iyiyim, yarın eşimle kavuşunca daha da iyi olacağım Sen neden ayrısın eşinden? Ne zaman kavuşacaksınız?

Hangi alanda doktora yapıyorsun? Eşimin ismi Oğuz biz bitirdik tamamen ayrılığımızı darısı başına. Kaç yıllık evlisiniz? Biz 2.5 yıllık evliyiz ama tayin askerlik derken 1 sene ancak yanyana olabildik.

Son düzenleme:
çok sevindim sizin adınıza tatlım:) bizde evleneli 2yıl olucak bizde toplasan 1senedir evli sayılırız ...biyoloji alanında doktora yapıyorum tatlım inş haziran temmuz gibi kurtulacağım sonra tek hedefimiz biraraya gelmek olucak inş.:) isimleri aynı değilmiş :) inş bizde sizin gibi kavuşuruz en kusa zamanda ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…