Eşinizin cüzdanında fotoğrafınız varmı??

EflatunSu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
532
2
46
Eşiniz cüzdanında fotoğrafınızı taşırmı?peki siz kimlerin resmini taşıyorsunuz??

Sevgilimin cüzdanında kocaman bir fotoğrafım var:asigim:

Eşimin cüzdanında taa ortaokulda,lisede,üniversiteye girişteki çektirdiğim son olarak şu an kullandığım fotoğraflarım var.sırnaşık şey
Hele o eski fotoğrafları kaptı vermedi manyak! Ne komikim o fotoğraflarda. Saçlar kahverengi ve kıvır kıvır. Şekil vermesini bilmeden,üzerimde okul formasıyla nasıl da kasmışım kendimi.tatlicadiarzu
Benim cüzdanımda da tüm ailemin,kankardeşimin ve kocamın vesikalık fotoğrafları var. Ama son 6 ay içerisinde çekilmiş, eşi yüzü düzgün hepsi. Eşimin foto albümündeki Lalişler gibi komik ve nostaljik değil.:Roflol:

EVET VAR TABİKİ:sm_cool: BEN DE EŞİMİN VE ÇOCUKLARIMIN RESİMLERİNİ TAŞIYORUM:asigim::1hug:

Esim degil de, sevgilimin cüzdaninda bi tane kücüklük ve bundan 4-5 sene cektirmis oldugum vesikalik fotografim var..
Tabii aynen benim cüzdanimda da onun resimleri var:asigim:

nasıl sığdırıyor o kadar fotoğrafı cüzdanına?:uhm:albüm gibi ilahi :Roflol::Roflol: demek çok seviyor eşin seni bacıma.s.

nasıl sığdırıyor o kadar fotoğrafı cüzdanına?:uhm:albüm gibi ilahi :Roflol::Roflol: demek çok seviyor eşin seni bacıma.s.

Hepsi vesikalık tatlım!!!sırnaşık şey
Sever çok şükür de şu saçıma şekil veremediğim, tombul yanaklı fotoğraflarımından tatlicadiarzu ne istiyor anlamıyorum.fisfisfis

Evlendigim zaman mutlaka tasirim.Özlerim falan gün icinde bakarim,hasret gideririm..:)Su an cüzanimda annemin,babamin resimleri var.

benımde esımınde mutlaka resım vardır olmazmı ayollllll benım resmın heledeeeeeee en üste üyle duruyo.benım cüzdanımdada tabı onunkı en baş sırada canım askım ya onla gecırmedıgım ayrı kaldıgım zamanlar bakarım fotografıyla avunurum ah şu fotolar olmasa.......

Malesef eşimin cüzdanında resmim yoksenağlama,bir zamanlar vardı,niye çıkarttın diyince sen benim kalbimdesin aşkım diyorklava:,benim cüzdanımda eşimin ve kızımın resmi var.

biz ikimizde cüzdan taşımıoruz.
kredi kartlığımız var.
ama tlflarımızda birbirimizin bir sürü resmi var ve duvarkağıdı olrak da eşimle çekindiğimiz resimleri kullanıoruz tlflarımızda.hemde eşim bunu kendi isteyerek yapıor yani benden herhangi bir baskı görmedenn :teytey:

Benim eşimin cüzdanında benim fotoğrafım yok ama kardeşlerinin fotoğrafı, teyzesinin ve babasının ve annesinin fotoğrafı var.senağlamasenağlama

Benim cüzdanımdaysa sadece kendim ve kızımın fotoğrafı var

onun cüzdanında ilkokuldaki fotoğrafım bile var yaa yandan pelikli :Roflol: en üstte de mezuniyet fotoğrafım duruo bende de onun fotoğrafı var en üstte ve çoooooooooookkkkkkk yakışıklı sırnaşık şeysırnaşık şey

Benim fotolarımı da saklar eşim iğrenç şeyleri bile. Onun bende 1 tane var, birde yeğenlerim ana okul fotoları var.

onun cuzdanında yan yana fotografımız var benim cuzdanımın her bos yerinde onun vesikalıkları var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…