Eşinizin cüzdanında fotoğrafınız varmı??

kocişimin cüzdanında benim resmim var sadcee..ne annesini nede babasının falan değil sadece benim benimm:Roflol: bende onun resmi yok ama resimlerde iğrenç çıkıyorum deyipte resim çekilmiyo zaten doğru düzgün:çok üzgünüm:

hem cüzdanında hemde cebinde vardır mutlaka:) benim cüzdanımda görümcemin sevgilimn babamın ve abimin resmi war

Yıllar önce eşimin cüzdanına kendi resmimi bizzat ben koymuştum. Hala da duruyor.
Benim cüzdanımda ise kimsenin resmi yok.

Eşimin cüzdanında benim resmim yok .. Aslında kimsenin resmi yok..Benim cüzdanımsa sürekli çanta ve cüzdan değiştirdiğimden oldukça karışık vaziyette..Ama en son kullandığım çantada sadece kendi resimlerim var, hatta biraz daha karıştırsam en alakasız insanların resmi bile çıkabilir jeyyar

kocişimin cüzdanında benim resmim var sadcee..ne annesini nede babasının falan değil sadece benim benimm:Roflol: bende onun resmi yok ama resimlerde iğrenç çıkıyorum deyipte resim çekilmiyo zaten doğru düzgün:çok üzgünüm:

benim eşimde resim çektirmeyi sevmez,güzel çıkmıyor diye.ama demokrasilerde çareler tükenmez.bende gizli gizli pat diye çekiyorum resmini.habersiz çok güzel çıkıyor.tavsiye ederim jeyyar

Eşimin cüzdanında benim resmim yok .. Aslında kimsenin resmi yok..Benim cüzdanımsa sürekli çanta ve cüzdan değiştirdiğimden oldukça karışık vaziyette..Ama en son kullandığım çantada sadece kendi resimlerim var, hatta biraz daha karıştırsam en alakasız insanların resmi bile çıkabilir jeyyar

aman bacım dikkatli ol.ne olur ne olmaz jeyyar:Roflol:

evet benim aşkımında cüzdanında fotom var benimkindede onunki var biz birbirimizi çok seviyoz aşkımsın.....

maalesef yok benimde eşimin cüzdanında resmim yada bilmiyorum günahını almayayım :)

eşimin cüzdanında anasının,babasının,kardeşinin resmi var bi benim yok:çok üzgünüm:
gerçi kendisi var zannediyor çünkü bi ara vesikalık resmim lazımdı ve evde kalmamıştı benim cüzdandakini al demişti:tomato:
neyse en yakın zamanda süslenip püslenip bi tane çektirecem ve en öne koyacama.s

eşimin cüzdanında anasının,babasının,kardeşinin resmi var bi benim yok:çok üzgünüm:
gerçi kendisi var zannediyor çünkü bi ara vesikalık resmim lazımdı ve evde kalmamıştı benim cüzdandakini al demişti:tomato:
neyse en yakın zamanda süslenip püslenip bi tane çektirecem ve en öne koyacama.s

:çok üzgünüm:vakit kaybetme canım hemen yapıştır bitane cüzdanına a.s.

benimki utanmasa kıyafetlerine de resmimi basıp öyle gezecek:)))) cüzdanında birsürü fotom var. ayrıca telefonunda ve pc de arka plan yapmış yastığında da ikimizin fotosunu baskı yaptırmıştık, ve odasının duvarında da adım kocaman yazıyor. cnm o benim yaa kıyamam :)))

benimki utanmasa kıyafetlerine de resmimi basıp öyle gezecek:)))) cüzdanında birsürü fotom var. ayrıca telefonunda ve pc de arka plan yapmış yastığında da ikimizin fotosunu baskı yaptırmıştık, ve odasının duvarında da adım kocaman yazıyor. cnm o benim yaa kıyamam :)))

aman maşallah bu ne sevgi ahh :teytey: valla kıskandım yerimseniben

eşimin cüzdanında ilk sevgili olduğumuz zaman çektirip ona gönderdiğim fotom bide resmi nikah yaptırırken çektirdiğim fotom var bendede tüm ailemin arkadaşlarımın ve tabikide kocişimin liseden bu yana çektirdiği tüm vesikalık fotoları var

benım cuzdanımda esımın resmı var onunkınedede var hatta 1 yasındakı resmım bıle ver ne anlar bılmem hehehehe

X