eşinizin ailesinden en çok kiminle samimisiniz...??

hiç kimsesiyle samimi değilim
hiç bişeyimide paylaşmam
haa istermiydim isterdim
ama .............

kayınvalidem çok kafadır.herşeyi konuşmam.derdimi kız kardeşimden başkasına anlatmam.görümcelerimle sorunum yok.pasta börek yaparız hep beraber ortak kullanılan bolkunumuzda yeriz.[evet onlarla samimiyim.ama herşeyede sınır koymasını bilirim.kuzenleri kızımı kıskanmasa daha çok vakit geçirecez ama kızımı çok kıskandıkları için kızım uykudayken berber oluyoruz.zaten aynı binadayız.her daim:))/B]

ablacım benim..
bende kayınvalidemle samimiyimdir..her sabah mutlaka arar sorarım.yada o arar,sabah sohbetimizi yaparız..
ortanca eltim ve görümcemle de aramız iyidir..konuşup paylaşırız sorunlarımızı.
eşimin abileri ve görümcemin kocasıyla sıkıyızdır.
yani kısacası ben çekirdek ailesiyle iyimdir diyeyim..:nazar:

eltimi bide eşimin teyzesinin gelinini seviyorum ama yinede hiçbiriyle samimi değilim olmamayada özen gösteriyorum çünkü kimseye güvenmiyorum

evli değilim evli olsamda eşimin ailesiyle pekte samimi olma taraftarı değilim anası onu benim için doğurmuş boşver gerisini laelaelaelaelae

çok bencilsin şimdiden peşin peşin nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ailesinin kötü olacağından anlamadım pes doğrusu......oğlum olsa asla sizin gibi bir gelinim olsun istemezdim doğrusu:1no2:

küçük görumcem şahane bırıdır.oma otekıler uzak olsun .saklanacak bısı olmadığı için hersey konusulur

X