eşinizin ailesinden en çok kiminle samimisiniz...??

eşimin kuzenleriyle aram çok iyidir daha doğrusu aramın bozuk olduğu kimse yok
ama özel konulara kesinlikle girmem...
benim sırrım bendedir sadece...

görümcelerimle çok samimiydik yani gelin görümce ilişkisi yoktu eltim bizden biraz büyük olduğu için pek aramızda olmuyordu bi anda dağıtıverdı sağol eltim hiç kimseyle samimi değilim mutlu musunuz bilmem ama ben çok MUTLUYUM:sm_cool::dance:

eşimin ailesinden en çok kayınvaldem ve görümcem ile samimiyim...herşeyimi kimseye anlatmam zaten ama onlarla daha çok şeyimi paylaşırım...

Kayınvalidem ile çok samimiyimdir. Kayınvalide-gelin değilde, Ana-kız gibiyiz.
Ama kaynım ile de aramız iyidir.
Evde kimseye söyleyemediği şeyleri bana söyler ve eşimden daha fazla güvenir bana.
Kayınpederiminde bütün fatura ödemeleri, taksitleri, banka işleri vs. ben takip ederim. Onunlada aramız iyidir yani.

görümmcemle aram çok iyiydi. ama görümcemin kaprislerine dayanma gücüm kalmadığı için 2 yıldır konuşmuyoruz. kısacası ÇOK MUHABBET TEZ AYRILIK GETİRİR.

Eşimin ailesinden hiç kimseyle özel meselelerimi paylaşmam.
Sadece görümcem henüz 14-15 yaşında olduğu için onu kendi kardeşim gibi görüp ilgilenir ve severim.
Çok muhabbet tez ayrılık getirir demişler, böylesi daha iyi :1closedeyes:

Hiç kimse ile samimi değilim, zaten görümcede, kaynımda uzaktalar, bi kayınvalidem var onada büyük ve anne diye saygım var o kadar.
Allah'a şükür derdim yok ama olsa bile ne kendi aileme nede eşimin ailesine anlatırım, kendi içimde yaşarım yada eşimle paylaşırım...

hepsiyle samimiyim bizim bağlarımız güçlü
samimiyet ötesi de diyebiliriz
yani aşırı yüz-göz

herkesle samimiyimdir yalnız herşeyimi anlatmam ancak bilinmesi gereken şeyleri söylerim.nolursa olsun mesafeli olmak her zaman iyidir hem eşimle ilgili sorunlarımı eşimle halletmem daha sağlıklı.
3.kişiler işin içine girerlerse muhakkak sorun daha da büyür bence...

valla kızlar ben ilk başlarda 2 eltimlede çok samimiydim herşeylerine koştum bir kardeş gibi.. sonradan pişman oldum bu kadar samimi olup değer verdiğim için çünkü hiçç birr şekildee karşılığını alamadım .. onlar sadece lafta canım cicim bir tanem derler.. ama faaliyette bişiy yok.. eşimde çok istemiyo zaten samimi olmamı huylarını biliyor çünkü.. kayınvalidemle çok iyiyim maşallah her şeyimi bilir kendi kızı gibi korur kollar allah razı olsun.. oğluna damadı bana öz kızı muamelesi yapar

Ben hiçbirini sevmiorum.Çünkü ne kadar iyilik yaparsan yap kıskançlıklarını yenemiolar,yada seni yönetmeye çalışıorlar:1no2:

ben esimin hicbir akrabasiyla konusmuyorum gorusmuyorumm
saten kardeside yokk
hem gorussemde hicbirseyimi anlatmazdim

Eşimle Samimiyim::))))))))
Başkaisna Dert Anlatilmiyor.bazen Ani Patlama Yaşarsam Kayinvalide Yada Görümceme O Kadar O Da Benim Deridmi Değide Ortak Bir Mevzu Varsa O Konualr.
Kimseye Güven Yok Bu Deviirde

bitane kuzeni var çok severim kendisini
arkadaş olduk zamanla
aşırı bir samimiyet yok ama arada gider geliriz
bazen birlikte alışverişe çikariz bayan bayana
bi kahve içmeye felan gideriz
çok kafa dengidir

aslında eşimin ailesinin bütün fertleriyle aram iyidir ama görümcem ve eltimle dertleşmelerimiz çok olur...kayınvalidecimden akıllar alırım..tabiki tutupta özelimi kimseye anlatmam,ablama bile..ama samimi olarak evet görümcem ve eltim diyebilirim ama arada her zaman ince bir çizgi vardır...
sevgiler...

aman bende kimseyle samimi değilim öyle canım canımyani küsde değilim ama yinede çok samimi olduğum biri yok kaynım bekar bekliyorum inşallah iyi anlaşabileceğim bir eltim olsun diye en kısa zamanda. kız kardeşimde yok aslında ben yalnızım gerçekten maalesef inşallah eltim boşluğu dolduracak biri olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…