eşinizin ailesinden en çok kiminle samimisiniz...??

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
eşinizin ailesinden en çok kiminle samimisiniz?? samimiyetine güveniyormusunuz??herşeyinizi anlatırmısınız..??
buyrun lütfen....
:enbuyukkk::enbuyukkk:

ben büyük görümcemle çok samimiyim aramızda çok şükür bi problem yok işallahta hep böyle devam eder... arkadaş gibiyiz aynı ama bütün herşeyimide söylemiyorum sık muhabbetin tez ayrılık getirdiğine inanıyorum...

Yok valla Songülcüm..:sm_confused:
Kendi aileme bile herşeyimi anlatmam,eşimin ailesi de eksik kalsın lütfen..:bbo:
Ama görümcemle,görümcemin eşiyle,kuzenlerle aramız iyidir,güzel muhabbetlerimiz vardır,yemeğe,eğlenceye,maç izlemeye gideriz,geyik yaparız vs. vs..:dance:
Özel konulara girmeyiz..yerimseniben

2 görümcem var iksiylede çok samimiyim. Evet herşeyimi anlatırım, saklayacak neyim olabilir ki? Yeri geldiğinde bir sorun olduğunda onlar bana yardımcı oluyorlar sonuçta. Belki kendi ailemden utanacağım bişey olsa anlatmayabilirim ama şimdiye kadar öyle bir durum da olmadı.

valla ben eşimin kız kardeşiyle çok iyiyim bekar bir abisi var 40 yaşında onunlada çok iyiyim tam abi gibi çok iyidir çok aklı başındadır ve eğlenceli birisi çok iyi anlaşıyoruz ama en iyi anlaştığım kankam sevgili eltimdir bir hafta arayla evlendik onunla herşeyimizi paylaşırız çok fazla ortak noktamız var ..

herşeyimi anlatacak kadar kimseyle samimi değilim ama
kayınvalidem özeldir benim için, aklına ve yüreğine inanırım,
bir derdim olsa fikrini sorarım mesela akıllı çözümleri vardır,
güvenirim.

hic kimseyle samimi degilim ellerine bi gecsem bi kasik suda bogarlarklava: benden uzak olsunlar..ben kocamla cok samimiyim :teytey:

herkesle samımıyımdır ama kendı aılem olsun esımın aılesı olsun herseyımı dıdık dıdık anlatmam anlatamam...

her konuda yardımda bulunur,yer içer,eğleniriz ama konu özele gelince orda dururum
evliliğimin başında bir kere hata yaptım,ağzım yandı:mymeka:
söz konusu eşimin ailesi olunca-küçük büyük farketmez-eşim,kendim ve evliliğimle ilgili şaka geyik dahi yapmam
bunun dışında her türlü sohbet,paylaşım var....böyle güzel gidiyor:1hug:
ne özelimi anlatırım,ne de özelime girebilirler,asla bu cesareti vermem

kımseyle samımı degılım kendı aılem olsun esımınkı olsun herseyımı paylasmaktan hoslanmam..
mesafelı olmak en guzelı

hiç biriyle samimi değilim.hiç kimseylede konuşmuyorum eşim tarafından
benim için tek eşim var ikide evlenmişim diyorum. kaynanamı sevmiyorum ama eşimi iyikide doğurmuş.
canım eşim a.s.

esimin iki erkek kardesiylede samimiyim en cok büyügüyle(kardeslerinden büyügüyle).ben yurtdisindayim ve ailemden arkadaslarimdan kimse yok esimle kavga ettigimde onu ararim hatta ilk senemdi kavga etmistim esimle o sinirle evden cikmisim ne para var ne bisey sadece cebim yanimdaymis o sinirle gidip bir kafeye oturmustum sonra sakinlesince farkettim param olmadigini.hemen kardesini aradim gelip almisti beni sahile götürmüs dinlemisti sonra beni evine birakip abisiyle konusmus abisi benden özür bile dilemisti yani esim:)))cok severim kayinlarimi onlarda beni severler mesafe yok olmasinada gerek yok cünkü düsman degil aileyiz artik

benimde bitanecik görümcem var.benden yaşça birhayli büyük ama çok kafa dengiyiz ablama bile anlatamadığım şeyleri onunla paylaşırım,oda benimle tabiki,çooook güvenirim vede severim ,ikide eltim var onlarlada iyiyiz ama uzaktalar ne yazıkki, cuma büyük eltimle tlf.günümüz.pazar küçük eltimle, görümcemlede hemen hemen hergün görüşürüz,kayınvalidem yok,biz evlenmeden çok önce ölmüşler, benim ikinci annem görümcem derim herzaman,evle vede evlilikle ilgili bir çok şeyi ondan öğrendim,bayramlarda anneler gününde mutlaka elini öperim her fırsattada ona olan sevgimi saygımı dile getiririm,bizi tanıyan herkezde imrenir,allah onu başımızdan eksik etmesin.

Benimki biraz uzak akraba olacak.
Kayınpederimin amcasının torunun eşi
tatlicadiarzu ( kacıncı kuşak oldu sayamadım ) ile çok iyi anlaşırız gizlimiz saklımız yoktur birbirimizden.
Evlerimizin yakın olması, yaşıt olmamız ve aynı zaman diliminde evlenmiş olmamızda etkili tabii yakınlıkta.

görümcemle samimiyim, ama öyle her konuyu konuşamam, özellikle de eşimle ilgili problemlerimi asla..

herkesle samımıyımdır ama kendı aılem olsun esımın aılesı olsun herseyımı dıdık dıdık anlatmam anlatamam...
............

eline sağlık cnm cok doğru yazmışsın...ikiside ailemiz canımız..
her ikisiylede cok samimiyim ..hatta eşim paylaşım yaptık o benimkini ben onun kiyle
daha yakın oluruz ama katiyen herşeyi anlatmam..yanlız eşim bilir...
mesafeli olmak iyidir...:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…