Eşinizi fiziksel olarak beğenerek mi evlendiniz?

Berryhibiscus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2021
170
129
İyi akşamlar diliyorum.

Bir şeyi merak ediyorum. Evli kişilere özellikle soruyorum, evlendiğiniz kişiyi gerçekten görünüş olarak beğendiniz mi?
Bu sizin için önemli bir kriter mi?
Ya da beğenmediğiniz biriyle yola devam ettiğinizde sonradan sevdiniz mi mesela?

Ben evleneceğim kişiyi gerçekten beğenmek istiyorum. Bu ana kadar çoğu zaman hoşlanmadığım kişilerle karşılaştım. Çok yakışıklı birini aramıyorum tabii fakat beğeneyim mesela heyecanlanayım istiyorum ama bu ana kadar nasip olmadı. İyi kişiler çıktı karşıma mesela ama hoşlantı hissetmedim.
Yanlış mı yapıyorum bilmiyorum ne dersiniz?

Ben fiziğini,tarzını,tavrını,sesini ve en çok da inceliğini beğenerek evlendim.
Tabii 10 yılı geçti değişimler onda da bende de oldu ama sesi değişmedi,inceliği de.fizik değişiyor tabii zamanla ama beğenerek sevenerek evlendim.

Fotolarda hiç bana göre degil demiştim ama sonra sohbet etmeye başladık yine çok kapılmadan devam ediyordum sadece sohbet etmek hoşuma gidiyor diye yoksa sevgili olmak istemiyordum sonra plansız bi şekilde aniden buluşmaya karar verdik ve yarım saat içinde çıkıp geldi nasıl anlatsam o ilk gördüğümde çok etkilendim görünüşünden içimde farklı bi his oldu vuruldum sonra ertesi gün yine buluştuk 6 saat hiç aralıksız sohbet ettik ben konuşurken gözümün içine bakarak beni hayran hayran dinleyince tamam bundan olur demiştim bide konuşması çok hoştu ses tonu vs her konudan konuşabiliyor olmamız da artı puan almıştı benden öyle aşık oldum sonra evlendik biraz öküzleşti ama mutluyuz çok şükür

Valla benim nişanlım benden 7 yaş büyük kel göbekli 120 kilo. İlk başta pek sevmemiştim ahlakına aşık oldum. Sonra zaman gecirdikce benimsedim heralde bana şimdi yakışıklı geliyor. Görünce içim kıpır kıpır oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…