eşiniz yada sevgilinizde değiştirmeye çalışıpta değiştiremediğiniz huyları varmı?

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
arkadaşlar eşiniz yada sevgilinizde sizin sevmediğiniz,hoşunuza gitmeyen değiştirmeye çalışıpta değiştiremediğiniz huyları varmı?

7 SİNDE NEYSE 70 İNDEDE ODUR İNSAN . dEĞİŞEMEZ. Onun için hiç uğraşmadım olduğu gibi kabul ettim. İnan böyle daha güzel hayat. Hem karşındakini kırmıyorsun hemde sen yıpranmıyorsun.

ben ne dersem yapıo yeterki ben kırılmiyim üülmiyim.bazen zor olsada elinde sonunda yapıo

vardı..mesela..
cok üzerime düşmesi...vala bazen sıkıyo...saka maka değil yada imrensin herkes diye yazmıyorum...herseyimi düşünüyo...kışın üşüyeceğimi...ortamlarda basıma bişey geleceğini...üzerime o kadar titremese ii olur...kıskanc olmasın fazla...
bide...cok alıngan...:)))

Valla Eşimdeki En Sevmediğim Değiştirmeye çaliştirdiğim Huy Muhabbet Etmemesi:):):)

Benimkide çok sinirli ya en ufak şeye parlıyo hemen ama zcık dudak bükeyim ben peki kociş haklısın diyim dayanamaz yelkenler suya iner hemen özür dilemelerrr sırnaşmalar başmalar..
ama genede şikayetçiyim asabi olmasından bide çok meraklıdır herşeyi sorar öğrenmek ister..

offfffffffff ayının tekııııııııııı ınatcı kalın kafalıııııııııııııı kendını begenmısın tekııııııııııııı

beni sinir etme huyunu deiştiremedim gitti adam zevk alıyo yaa bide söylüyo sen sinir olunca hoşuma gidiyo die :KK70:

dediğim dedik çaldığım düdük,kendi dediği yanlış olsa da o dediği doğrudur,birde herkes bu dediğini kabul edecek,kendisi asla değişmez,çevresindekileri değiştirmeye çalışır.inatçı,herşeye küsebilen,konuşmayan biri işte

arkadaşlar eşiniz yada sevgilinizde sizin sevmediğiniz,hoşunuza gitmeyen değiştirmeye çalışıpta değiştiremediğiniz huyları varmı?

bitek benim icin kötü bi huyu war o da baskasınada kızsa önüne kim gelse cok sarması we agır kelimeler kullanması biras deisti bu konuda ama hala war

onları değiştirmeye kalktığımız zaman,kendimizi onun yerine bi koyalım.
Değişmek okadar da kolay değil.

dediğim dedik çaldığım düdük,kendi dediği yanlış olsa da o dediği doğrudur,birde herkes bu dediğini kabul edecek,kendisi asla değişmez,çevresindekileri değiştirmeye çalışır.inatçı,herşeye küsebilen,konuşmayan biri işte

piyanocum benimkide aynı işte bu huyunu değiştirsem ne mutlu bana......

Hangi birini sayayım ki;
- Kıskanç
- Paranoyak
- Annesinin veya başkasının söylediği herşeye inanıp bana saran
- Sırf beni kızdırmak hoşuna gittiği için beni üzen
- Ailemi sürekli eleştirmesi
- Şüpheciliği
- Aşırı derecede pintiliği
daha çok ben onu değiştiremedim. Ama ben kendimi bu huylarına alıştırmaya çalışıyorum. Nereye kadar gider, tartışılır.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

çok meraklı olması, herşeyi özellikle maddi şeyleri kafaya takması ,çok ısrarcı olması ama genede değişmesse değişmesin ben idare ediyorum seviyorum bu adamı

erkek arkadaşımın huylarını asla degiştirmek istemedim. Hatta onu ve huylarını öyle seviyorum ki bir gun huyları değişecek diye ödüm kopuyor. hem bence birini değiştirmeye kalkmak ona haksızlık olurdu. sonucda onu o oldugu için öylece sevmeli kabul etmeliyiz diye düşünüyorum.umarım hiç bir zaman değişmez. ben onu böylece kabul ettim o da beni.:nazar:

valla benim eşim tipik bir kova burcu erkeği,eğer inandığı bişiy varsa onu asla değiştiremezsin.siyahı beyaz olarak kabul ettiyse bir kere asla siyah olduğuna ikna edemem,fazlaca ısrar ettiğim taktirde sadece kabul etmiş gibi görünür oda tatsızlık olmasın diye:)))

Kıskançlık kıskançlık kıskançlık kıskançlık kıskançlık kıskançlık kıskançlık kıskançlık

yemek yerken ağzını şapırdatıyo bunun deişmesi için uğraştım ama olmuyo:çok üzgünüm:

X