eşiniz sürekli bilgisayar başında mı?

benim eski eşimde pc başında idi hiç kalkmazdı konuşmazdı ilgi alka olmazdı gece 3 de kalkaldım hala pc başında bende seve seve mahkemeye boşanma dilekçesi ,verdim
çok konuştum kızlar şans verdim olmadı ama
ben ayrıldım napayım bir ömür böyle geçmezdi

benim de eşim hep bilgisayar başında ama eşim bilgisayar programcısı msn veya chat zaman kaybı olarak görüyor msn yada chat zaman kayıp eden birisiyle evli olsaydım her halde bende kapayı yerdim

benim de eşim hep bilgisayar başında ama eşim bilgisayar programcısı msn veya chat zaman kaybı olarak görüyor msn yada chat zaman kayıp eden birisiyle evli olsaydım her halde bende kafayı yerdim

ooo kizlar ekeklerin pc basina oturmasi iyi degil cok sükürki benim esim oturmaya firsat bulamiyo

Benim herifde okuldan gelir yemeğini yer bilgisayarın başına geçer msnde muhabbet eder bende bulaşığı yıkar televizyon izlerim uykusu gelincede ben yatıyorum der gider yatar:sm_confused:

bende bu dertten muzdaribim eşim oyun oynar bilgisayarda nette değil ama kuruludur bilgisayarda.bide şuaralr nazlı iyice ondanda bişey diyemiyorum ama deliliğim atarsa bigün programı silip atıcam ondan sonra olan olucak huzurumuz yokya

ah kıslar ah bu konuda ne yapsanız fayda etmiyo bazı kalın kafalı kocalara ister kabla kesin yenisini alıyo oyunu silin yeniden yüklüyo bilgisayarı bozun ya yenisini alır ya laptop alır kavga edin bağırın çağırın yatağınızı ayırın 3-5 gün ii olur sonra gene aynı zamanla onun başında bu kadar vakit geçirmesini size bağlar yok suratına bakmaktansa oyunla eğleniyorum der falan filan hepsini yaşadım ve yaşıyorum artık karar verdim tez zamanda bir psikoloğa danışıcam bu konuda bana yardım etmesi için eğer 2 çocuğum olmasa ve eşimi hala ilk günkü gibi sevmesem bende hiç düşünmeden boşanırdım çünkü arkadaşlar bu bilgisayar denen alet evde huzur sevgi mutluluk bırakmıyor ben çok şahit oldum bu sorunlardan dolayı boşananlara yada karısına defol git o yüzünü görmeyim diyenleri sanki biz onların köleleri git deyince git gel deyince gel sus deyince sus yemek yap temizlik yap çocuk doğur kocanın zevkini yerine getir böle çekilmiyo ve çekemeyen çocuğu olmayan yada 1 çocuğu olan boşanıyo boşanmayanda öle sevgisiz huzursuz mutsuz bir aile yaşamı yaşayıp gidiyo işte ne yapsakta eğer kocalarımız kalın man kafalı değillerse anlarlar ama ölelerse yapacak bişi yok evlilik bitmiş iş çocuklar için kalamaya mecburiyete dönmüştür AMAN NESSE İŞTE DURUM BU KISLARRR HEPİMİZE RABBİM YARDIM ETSİN BU ŞEYTAN İCADI YUVA BOZAN ALET İÇİN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…