eşiniz sürekli bilgisayar başında mı?

okuldan geli gelmez oturur yemekten sonra yine oturur ancak yatma vaktı kalkar şimdi bebek var onla ilgileniyo ben yoruldukça
ama ben kızmıyorum ya başka ne yapcakki haymanada

oy oy,işi için bilgisayar başında olması büyük nimetmiş yani. böyle olsa dayanamazdım ben de.. ne demekmiş msn falan sürekli. biz oyun oynasak bile beraber oynuyoruz çok şükür...

esınız hobi olarak veya ek iş olarak yapıyor sanırım web tasarımcılıgı, malesef bilgisayar basından kaldırmanız zor gibi, çünkü web tasarımcılıgı ince ince emek istiyor ve bilgisayar basında cok vakıt harcatıyor.

sizi de anlayamadım, biz web tasarımcılıgından bahsedıyoruz, msn, oyun değil, bilgisayar muhendisleri ile ewlenmeyelım o zaman.

benim nisanlımda meslegı geregı sureklı bilgisayar başında, yazılım,web, katalog hazırlıyor.
gece yarılarına kadar calısıyor, uykusuz kalmasına uzuluyorum
Allah'tan aynı meslekteniz, bilgisayar basında gecırdıgı vakıtten rahatsızlık duymuyorum, ewlendıgımız zaman ben de yardım ederim, böylece birbirimize daha cok vakıt ayirabiliriz

Benim eşim hafta içi internete girmez konustum cunku kendisiyle hafta içi akşamdan akşama gorusuruyoruz o zamanını bana ayırmasını istedim..Ama hafta sonları oturur internetin basına o zamanda alır bilgisayarı gelir yanıma ben yanında televizyon izlerim o da internete girer..Bence sende otur konus onunla internete ayırdıgın zamanı bana ayır de böyle yaptıgı için uzuldugunu belirt ona

uyuduğu zamanlar hariç geri kalan saatlerini bilgisayar başında geçiriyo ben bir çözüm bulamadım konuştum anlattım surat astım kızdım bağardım ama yok olmadı kendimi teselli edip duruyorum işte benneyaptımki:çok üzgünüm:

evet benim esimde basindan kalkmiyor,tüm spor haberlerini okur,birde bangir bangir mehter marsi acar ses sonuna kadar,sanarsiniz savasa gidiyoruz...birde bu aralar bi savas oyunu indirdi,sanki savasin ortasinda gibi bagira cagira oyun oynuyor gece yarilarina kadar...gecenlerde yüzügümü cikardim bilgisayarin kablosuna taktim,al artik sen bilgisayarla evlisin dedim,üzüldü özür diledi ama yine ayni...bilmem napicam...

çok ciddi bi sorun haline geldi bu bilgisayar hastalığı.gerçekten ciddi bi bağımlılıkmış aslında biz de eşimle öyleyiz naptın günün nsaıl geçti ; iyi senin; benim de iyi ok...o bilg.syarda ben yanında laptop ta..ama bu sebepten boşanma eşiğne geldik böyle çözüm bulduk aslında bana göre çözüm de diiil yanlışa ayak uydurdum çünkü asıl çözüm onun bilgisayarı bırakmasaydı...ama olmadı işte valla ne yapmak lazım bilemiyorum açık açık konuşmak hatta ağlamak ne biliyim sonunda rest çekmek işe yarar mı acaba ....işte teknoloji aşkı öldürdü,ihanetler arttı...ne diyim.

Benim eşimde ek iş olarak web tasarımı yapıyor,son zamanlarda pek vakti olmasada genellikle akşamları saatlerce pc başında,eşi tasarım yapanlara tavsiyem eşinize yardım edin. Bir süre sonra siz yanında değilken bile sizi çağırıp fikir almak isteyecektir. Biz artık oturup beraber yapıyoruz,hem birlikte vakit geçirmiş oluyoruz hem de eğlenceli oluyor.

Meraba güzelim bence hiç baglatmayın internet baglandı evimin düzeni degişti diyebilirim.sürekli bilgisayar yüzünden tartışıyoruz biz.ben gece yataktan kalkıp bagırır hale geldim hep aynı şey özür diliyor bikaç gün snra gene bildigini okuyor

yaa off niye böle ya
benim eşimde aynı gün 24 saat işden kalan zamanında sürekli bilgisayarda
artık bi arada oturamaz olduk ya
ne yapıcaz arkadaşlar sürekli bilgisayar gece sabahlara kadar bilgisayar başında oturuyor ya artık sohbet edemez hale geldik
Bi yolunu bulan varsa bizlerede sölesin ya:a015:

bizimkisi düğmesine bile basmas hatta bana kızar bazen bana bakar napıyorum diye okadar hoş pcden anlamıyoda zaten....

:roflol: kız nerdende aklına geldi öyle yapmak:

bizim internet baglatmamız iyi oldu ailemle rahat konusabiliyorum eşim işteyken aksama kadar canım sıkılmıyor k k da vakit geciririm vs.eşimde oyun indirir pc günlece acık kalır.derki bana pc yi kapatma oyun indiriyor der şakkıdı sonra forum sitelerine girer ordan programlar indirir nerde degişik bişeyler var onu indirir.kafamçokkarıştı bi gece yarısına kadar oturup forum arar program arar oldu.savaş oyunu oynar oldu.bende savaş falan izleyinde gece rüyamda korkuyorum senağlama malum hamileyim de.erkenden uykum geliyor.yatalım hadi dedigimde bişey arıyorum işim var az derdi.bende küsüp gider yatardım.sabah sorardım kacta geldin diye eger ben yattıktan cok sonra geldiyse konusmaz küserdim.1 hafta kadar ben yanlız basıma uyudum o arkamdan geldi.sonra birgün patladım bagırdım cagırdım eger bir daha gec gelirsen almiycam yataga dedim.o gün bu gün ben yataga girmeden yataga giriyor :roflol: su an ben ondan daha cok giriyorum pc ye.o da bişey demiyor cünkü yanımda oluyor artık beraber takılıyoruz internete.böylesi daha iyi.kolay gelsin diger arkadaslara da a.s.

benim en çok muzdarip olduğum konu.önceden hep oyun oynardı,oyun olmasa değişik şeyler,ürünler keşfi yapardı.bahaneside bak neler öğreniyoruz işte,bişey alacağımızda bilinçli oluyoruz,herşeyi biliyoruz oluyodu.gerçekten bilgi kapasitesi çok yüksek ama insanın canına tak ediyo.şimdide web tasarımı yapıyo. sabaha karşı yatıyo,öğlene doğru kalkıyo,yine doğru bilgisayar başına ve bidaha yatana kadar hiç kalkmıyo bilgisayar başından.şimdi iki bilgisayar var.ben bi odada o bi odada.uykum geldiğinde ben yatıyorum onun ne zaman yattığını bilmiyorum.yani aynı evin içinde biribirimizin yüzünü zor görüyoruz.benim en çok korktuğum sağlığının bozulması.sabaha kadar bilgisayar başında,hareketsiz ve sigara içiyor :çok üzgünüm:

Canım walla benim sevgilim de web tasarımı yapıyo ama beni ihmal etmiyo.Web tasarımı yaparken telefonda bile konuşabiliyoruz ama siz evlisiniz 1 saat web tasarımı yapıyorsa 1 saatte sizinle ilgilenmesini söyleyin:1closedeyes:

biz eşimle normalde beraberken çok güzel vakit geçiririz,ikimizde delidoluyuzdur ama bilgisayarda benim kumam.aşırıya kaçtığı zamanlarda belirtiyorum biraz özen gösteriyo ama sonra yine bilgisayara dalıyo.ama baksan bilgisayar dışında tamirat işlerini bile beraber yapıyoruz. ahhh şu bilgisayar olmasa...Çok üzgünüm çoook

bencede hiç bağlatmayın bağlatırsanız daha net yeni geldiği için şöyle bir hafta falan başından kalkmaz söyliyim.benim eşim öyle olmuştu ama hevesini alınca biraz şimdi eskisi gibi deil.sizlere tavsiyem netin başından kalması için kızmak yerineklava: oturun onun zevk aldığı oyunu beraber oynayın sizde ilgilenin:içelim:.çünkü kızınca onlara daha cazip geliyor.ben böyle yendim.şimdi birlikte oyunlar oynuyoruzkaydirigubbakcemile5

bende ilk zamanlar sinirimden kablosunu koparmıştım :sm_cool: üstüne gittikçe başında oturuyordu şimdi bi kaç gün oturmuyor bileŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…