esınız sızı nasıl buluyor

arkadaşlar benim eski eşim, kendi kilo aldığında da çok takardı, ben aldığımda da doğal olarak. Aşırı bir dış görünüşü önemseme huyu vardı, gerçi kompleksli bir insan olduğundan birçok şeyi dış güzellik, güzel kıyafetler vb kapatacağını düşünürdü. Benim tam tersimdi. Bunlara alışamamıştım, ailemde görmemişim ne yapayım.

2,5 yıllık bir ilişkim var, e tabi ilk evlilik çok genç yaştaydı, vücut kilo olsa bile sıkıydı, şimdi ise peltelik var biraz:) 2,5 yılda 6-7 kilo aldım. Gerçi hormonel rahatsızlıkların da katkısı oldu. Sevgilim zaten yediğini inkar etmez sağ olsun, göbeği olması beni -sağlık sorunu yaratmadıkça- hiç rahatsız etmez hatta mutlu bile eder. Şimdi aldığım kilolar bile görünmüyor onun yanındayken:) Her daim ince görünüyorum. Bazen takacak olsam kiloma, neyin varmış senin, iyisin sen iyi der:asigim:
Eskilerden bir örnek; annem çokkk zayıfmış evlendiğinde, babam demiş ki"50 kiloya çık sana istediğin elbiseyi alacağım!" E tabi yıllar, doğumlar vb. Ben küçükken de babam " Hayatım, 50 kiloya in, istediğin elbiseyi alacağım!" derdi:roflol:

ımmm ben oldukça salaş bi kadınım canım görewlerimi yapmak istemiyorsa yapmıyorum yemek istiyorsam yiyorumm sonra kojamla göbek dansı yapıyorusss komik oluyooo:dance: sağlığımızı etkilemediği müddetçe biss mutluyuss:içelim:

walla eşim beni bu aralar çok gül bulduğunu söylüyo:asigim:8 aylık evliyiz ve evlendikten sonra yaklaşık 10 kilo falan aldım.tam vermeye çalışırken hamile kaldım.ben şikayet ediyorum bu halimden ama hiçbi şekilde kısmıyorum tabi yemekten:1closedeyes:eşim de sağolsun hamileleliğin beni güzelleştirdiğini söyleyip daha bi iştahımın açılmasına neden oluyo.7 ay sonra napıcaz bakalım bu kilolarla:çok üzgünüm:

Kızlar bence ne yaparsak kendimiz için yapalım,bi baskası şöyle dedi böyle dedi diye degil!tabiki hayat arkadasının fikirleride önemli çünkü onunla bi hayatı paylasıyosun ama baksana resmen sana kompleks olmuş bu durum....bence eger sen bu durumdan şikayetçiysen kilo ver,o istiyor begenmiyor diye degil....ayrıca fikrim cok zayıflıkta güzel olmuyo ne o öyle hep kemik....kadın dedigin azıcık şöyle balık etli olacak...

Benim eşim kiloyu sevmez. Bİşi demez ama ben biliyorum sevmediğini. Ben de dikkat ederim kendime...Ben bişiyi kendime yakıştırmadığımda veya biyerimi beğenmediğimde ''sen kendinin farkında değilsin '' der. Bu da bana iyi bir motivasyon oluyo :)

Evlendiğimde de çok zayıf değildim asla da zayıf olamadım arka arkaya iki doğum yapınca haliyle kilo kaldı ama :asigim:eşim bu halimi daha çok beğendiğini bana çok yakıştığını söyler bence:çok üzgünüm:

Evlendiğimde de çok zayıf değildim asla da zayıf olamadım arka arkaya iki doğum yapınca haliyle kilo kaldı ama :asigim:eşim bu halimi daha çok beğendiğini bana çok yakıştığını söyler ben kendimi göremiyormuşum birde onun gözüyle bakmam lazımmış bence:çok üzgünüm:

Ben uzun boylu normal kiloda bir kadındım evlenmeden önce.
Evlenince düzensiz yemek yemeler, sürekli acur cubur derken normal kilomun 10 kilo üzerine çıktım. Ama ben kilomu hiç belli etmem hatta sen zayıfladın mı diyenler bile oluyor:1rolleyes:
Eşim de beni her halimle güzel bulduğunu söyler. Söylemese ayıp eder zaten. Göz var nizam varsengözlerimebaksanab

İlk evlendiğimizde 48 kiloydum ve kemiklerim sayılıyordu resmen.Eşim akşam yemekleri bebeğe yedirir gibi zorla yedirirdi bana.Şimdi biraz fazlam var.Arada soruyorum şişmanmıyım diye.Kızıyor.Kadın dediğin balık eti olmalıymış.:asigimürüstlüğünden şüphem yok.En ufak bir ima acayip bakışını görmedim.Bu arada onunda saçları dökülüyor hafiften.Galiba skor 1-1 ondanmı acaba:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…