Nişanlım ile Olan Sorunum

Eminim çok çok güzel bir kadınsın. Zayıf ince uzun manken gibisin ohh. Kesinlikle kendine haksızlık etme . Kilolu Zayıf esmer sarışın ne olursak olalım hepimiz çok güzeliz. Simdi kabul edelim erkekler her zaman başka kadınlara bakabilir çünkü malesef dikkatlerini çekiyor bunu sineye çek demiyorum ama Zayıf kadınlara baksa yine ayni şekilde rahatsız olur muydun öyle düşün. Çünkü sen sirf dolgun kadınlara baktığı için sinirlenmiş gibisin . Kimsenin baskısı ile annen üzülmesin diye devam etme bu ilişkiye eğer istiyorsan et çünkü bu hayatı yaşayacak olan sensin sadece sensin.
Öncellikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Vücudum konusundaki özgüvensizliğimden ona bahsettim ve o hep hayır sen böyle çok güzelsin hiç bir şeye ihtiyacın yok derdi fakat bana bunları söylüyorken arka planda kıvrımlı kadınlara bakmış olmasını gururuma yediremiyorum eğer zayıf kadınlara bakmış olsa ben de öyleyim der yine kızardım,fakat içimde bunu hazmedbilirdim( yanlış bir düşünce olabilir) fakat şuan sürekli kendimi kıyas halindeyim tartıya her çıkıp kilomun düştüğünü gördüğümde üzülüyorum

O kişilere mesaj atmış mi? Eklemiş mi? İletişime geçmiş mi? Bunlar önemli. Bakmayan erkek olduğunu düşünmüyorum, ha tasvip ediyor muyum asla. Ama dediğim gibi bunu yapmayan erkek olduğunu düşünmüyorum maalesef
Onlar için duygusal bir anlam içermiyor tatmin sadece
Bunu anlamak zor olsa da tamamen cinsiyetlerimizin farklıligindan

Aileler erkek yapinca ne kadar Toleranz li. Kadin yapsa adı o** olurdu. Bazi seyler karakter meselesi. Adam saglam papuc degil. Firsat bulunca aldatir da.
Aynen öyle hatta anneler bana ne var biz nelere katlandık bunun için ilişkimi biter dediler bende sanırım o an destek göremediğim için haksız olduğumu düşündüm,içimde halledebilirim zanettim.

O kişilere mesaj atmış mi? Eklemiş mi? İletişime geçmiş mi? Bunlar önemli. Bakmayan erkek olduğunu düşünmüyorum, ha tasvip ediyor muyum asla. Ama dediğim gibi bunu yapmayan erkek olduğunu düşünmüyorum maalesef
Onlar için duygusal bir anlam içermiyor tatmin sadece
Bunu anlamak zor olsa da tamamen cinsiyetlerimizin farklıligindan
Bilemiyorum girip mesjlarını kontrol etmedim o an aklıma gelmedi normldede etmem zaten.Fakat benim facebook uyglmsnı girmedğimi bildğinden oradan arayıp beni salak yerine koymya çalışması üstelik ililkinin en başında yabancı profillere girmeyelim saygısızlık diyen yine kendisiydi

Öncellikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Vücudum konusundaki özgüvensizliğimden ona bahsettim ve o hep hayır sen böyle çok güzelsin hiç bir şeye ihtiyacın yok derdi fakat bana bunları söylüyorken arka planda kıvrımlı kadınlara bakmış olmasını gururuma yediremiyorum eğer zayıf kadınlara bakmış olsa ben de öyleyim der yine kızardım,fakat içimde bunu hazmedbilirdim( yanlış bir düşünce olabilir) fakat şuan sürekli kendimi kıyas halindeyim tartıya her çıkıp kilomun düştüğünü gördüğümde üzülüyorum
Simdi bence sizi rahatsız eden durum kendi kilonuz ablam da çok zayıf ve göğüsleri küçük olduğu için hani nerdeyse yok o da her zaman böyle düşünür kendini hiç beğenmez onun da vücut yapısı bu sekilde hatta evlenmedi suan 35 yaşında . Eğer sizde bu durumu kabullenip yenmezseniz bir türlü kimse ile bir hayat kuramazsiniz her söylenilen sizi rahatsız eder her zaman kendinizi kıyaskarsiniz nişanlıniz konusunda bir yorum yapamam ben de eşimin başka bir kadına baktığını görsem çok çok kırılırım ama ünlü veya meşhur bir kadınsa hiç sorun etmem bu benim görüşüm.

Simdi bence sizi rahatsız eden durum kendi kilonuz ablam da çok zayıf ve göğüsleri küçük olduğu için hani nerdeyse yok o da her zaman böyle düşünür kendini hiç beğenmez onun da vücut yapısı bu sekilde hatta evlenmedi suan 35 yaşında . Eğer sizde bu durumu kabullenip yenmezseniz bir türlü kimse ile bir hayat kuramazsiniz her söylenilen sizi rahatsız eder her zaman kendinizi kıyaskarsiniz nişanlıniz konusunda bir yorum yapamam ben de eşimin başka bir kadına baktığını görsem çok çok kırılırım ama ünlü veya meşhur bir kadınsa hiç sorun etmem bu benim görüşüm.
Bu konuda haklısınız ben kendi vücudumu pek beğenmem daha çok kaslı bir vücdum var pilates yapıyorum şekilli olsa da istediğim şekil değil ve dedğiniz gibi ben kusur gördüğüm için ufacık bir harkt beni kırabiliyor. Yok kadınlar manken falan değildi daha çok rus kökenli yabancı kadınlardı

Aynen öyle hatta anneler bana ne var biz nelere katlandık bunun için ilişkimi biter dediler bende sanırım o an destek göremediğim için haksız olduğumu düşündüm,içimde halledebilirim zanettim.

O annelerin b** hayatlarini tekrar etmek zorunda degiliz. Hatta aslinda ne kadar da büyük kötülük yapiyorlar kizlarina. Onun annesi tamam, sapigina sahip cikacak. Ya sizin kisi?

X