Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

Eski konularınadan hatırlıyorum seni. Burada sana binlerce defa yol gösterildi, hatalısın kendini düzelt o nişanlına yazık ayıp denildi, insanlar dil döktü, hatta sende evet anladım ben hatalıyım dedin ama yine aynı tas aynı hamam. Sen değişmezsin arkadaşım.
O nişanlını tez zamanda Allah kurtarsın.
İnsanlar senin gibi kıymet bilmez değer bilmez merhametsiz tiplere neden böyle katlanıyor anlamıyorum.
Başta nişanlın olmak üzere eş dost akraba, iş arkadaşları, hatta mahallendeki bakkala kadar bu forumdaki üyelerde dahil senin etrafında kim var ise sabırlar dilerim.

Canım o instagramda gördüğün süprizlerin çoğunu kızlar kendisi ayarlıyor kim diyeceksen mesela BEN:)).Yıldönümümüzde istediğim bir çiçek vardı şu kutuda özel olanlardan,kendisi çiçeğe verilen paraya acıyor çoğu erkek gibi, ama ben naptım yüz kere söyledim canım çok güzel bana alsana diye ve sonuç aldı bende sosyal medyada paylaştım:)).İnsanlar şuan eminim ay ne şanslı kız sevgilisi süpriz yapıyor diye ama alakası yok arka plan belli :))).O yüzden çok takma bence önemli olan hayatı paylaşabilmek.
:confused::confused::KK24::KK24: bu güzeldi

maddi durumunuzu bilemiyorum sizin ve nisanlinizin ama adam evlenecek bunun dugunu evi barki ev gecindirmesi ileride cocugu onun masrafi toplum.olarak ekonomik duzeyimiz genelde biraz dusuk yada orta bu sartlar altinda dalip gidip yuzunun dusmesi normal bence siz surpsizler beklerken hic dusundunuzmu sevgilinizin yapmak isteyipte yapamadigi bir sey varmi acaba cok isteyipte alamadigi yada

Mutlu değil aslında,memnunluk duymuyor hiç birşeyden..
Çünkü değer kıymet bilmiyor, merhamet yok, ince düşünmek, zerafet hiçbir şey yok. Eski konularına iki dk göz gezdirin anlayacaksınız. İnsanların dili kurudu laf anlatmaktan ama yok faydasız yani. Bir kulaktan giriyor ötekinden çıkıyor. Allah o nişanlısına sabırlar versin.

Ya dert yok kendime dert mi arıyorum bilmiyorum
Ama nişanlım sürpriz özürlü
hiç süpriz yapmaz
iş yerime çiçek göndermek dışında yani
aynı işte aynı servisteyiz hafta sonları da beraberiz diye mi böyle alıyor
aldığı hediyeleri de beğenmem, hediye almayı da bilmez
daha önce kimseye hediye almamış anlamazmış bu işlerden, elinden bu kadar geliyormuş
mesela markete sigara almaya girdi, bana sen de bir şey ister misin diye sorar sorma diyorum
ben evet şu diyemem gene soruyor ben de yok diyorum en basit bir çikolata al mutlu et yani
tamam onlara gidince bulaşık yıkatmaz kendi yıkar,çayı koyar,türk kahvemi yapar
ama sürprizden anlamıyor
bir de bazen susuyor,her zaman enerjik değil
mesela sabahtan çıktık akşam döndük o arada her zaman enerjik değil,bazen dalıyor suratı düşüyor
anlamıyorum,sıkılıyo musun diyorum yo çok mutluyum diyor e neden böyle yapıyor.
bazen de ben bir şey anlatırken etrafta bir motor ya da beğendiği araba geçsin ona çeviriyor kafasını
sinir oluyorum ya ben bir şey anlatıyorum
sen de yapıyorsun ama kendini görmüyorsun,göz bu istemsiz bakıyor insan diyor
sen şimdi böylesin evlendikten sonra hiç yapmazsın diyorum,ben neysem oyum sana oynamıyorum
şimdi gözünü boyayıp evlendikten sonra normale dönsem daha mı iyi diyor
siz de durumlar nasıl her buluşmanızda sürpriz olur mu ya da genellikle hediye falan ?
Erkekler bu konuda bizim gibi değiller. Bence çok fazla beklentiye girip kendinizi hiç üzmeyin. Ben de flört zamanlarımızda hep eşimden bir şeyler beklerdim ama baktım adamın mayası buna müsait değil, onu böyle kabul ettim. Şimdi bir şey alınca, yapınca o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam. Bir de devamlı sürpriz yap deyince tadı kaçıyor. Erkeklerin yapası da gelmiyor. Biri benden devamlı bir şey istese sinir olurum. Bence nişanlınızı böyle kabul edin, beklentiyi aza indirim eminim daha mutlu olacaksınız. Hem öyle devamlı mutlu musun mutlu musun diye sormaya da gerek yok. Herkes aynı enerjiye sahip olmayabiliyor. Arada siz ona sürpriz yapın belki onun da bir çikolata alınmasına ihtiyacı vardır :) Kendinizi ve nişanlınızı bunun için üzmeyin :)

Size o dizilerdeki adamlardan biri gelse siz yine memnun olmayacak bir şey bulursunuz. Nişanlınıza sabır dileyeceğim ama sabırlı adam ki bunca zamandır yanınızda. Nişanlınızın kıymetini bilin. Beklentilerinizi düşürmediğiniz müddetçe hayatınız boyunca hep bir şeylerden mızmızlanıp kendinizi mutsuz edeceksiniz

Çünkü değer kıymet bilmiyor, merhamet yok, ince düşünmek, zerafet hiçbir şey yok. Eski konularına iki dk göz gezdirin anlayacaksınız. İnsanların dili kurudu laf anlatmaktan ama yok faydasız yani. Bir kulaktan giriyor ötekinden çıkıyor. Allah o nişanlısına sabırlar versin.

Biliyorum eski konularını o kadar söyledik hepimiz dikkate alması lazımdı almıyorda.

itiraf ediyorum: eşime doğum günüm için çiçek siparişi verdirdim :))) garibim yok demedi tamam aşkım dedi ve çiçek büroya gelince çok şaşırmış gibi yaptım :))) sağolsun her zaman çiçek alır ama neden süpriz yapmadın diye diretmem. sen beğen öyle alayım der. siz resmen şımarıksınız bence:))) bulaşığı yıkıyor, kahve yapıyor...eee daha ne.

ama instagramda çok vaaarr

peki onların gerçekten içinden gelerek yaptığını nerden biliyorsunuz? belki gösteriş meraklısı eşini-sevgilisini-nişanlısını susturmak için zoraki olarak göndermiştir. kendinizi ordakilerle kıyaslayıp canınızı sıkmayın hem adam gayet dürüst söylemiş değiştirme diye. oynamasından iyidir. yapmasını istiyosanız örnek olun siz bi sürpriz yapın böyle yapılır diye devamı gelsin :KK70: :KK49:

itiraf ediyorum: eşime doğum günüm için çiçek siparişi verdirdim :))) garibim yok demedi tamam aşkım dedi ve çiçek büroya gelince çok şaşırmış gibi yaptım :))) sağolsun her zaman çiçek alır ama neden süpriz yapmadın diye diretmem. sen beğen öyle alayım der. siz resmen şımarıksınız bence:))) bulaşığı yıkıyor, kahve yapıyor...eee daha ne.
aahahah iyi yapmışsınız ne diyim

Benim eşim nisanliyken çok hediye filan alirdı evlinince biraz azaldı suan tek sürprizi uzak biyerde çalışirsa özlediğim zman hemen habersiz çıkıp gelmesi. Hediye filan yok maaşını getirir bana verir sen ne istiyorsan al ben carsiya çıkmayı sevmiyorum diyo gerçektende hiç gitmez kendinin herseyinide ben gider alırım o giyer. Ama zaten size nisanliniz söylemiş doğru olanı ya kabul edip evlenin yada hiç evlwnmeyin çünkü sonradan çok tartışma çıkar
ya kendine 30 tl lik t shirt bile almaz evlencez para harcamıcam diyor

Olduğu gibi kabul edin bence. Yok, böyle dırdır edecekseniz adamın da huzurunu bozup başını yakmayın. Sonra diyorlar erkekler neden Rus kızlarını tercih ediyor? Omların güzelliği yetmiyormuş gibi ağızları var dilleri yok. Huzur verin..

Çok güzel şımarık derdi olmayan bir kız hayal ettim okurken. Daha öncede yazdım ama size mi hatırlamıyorum. Bunlar dert değil umarım derdiniz hiç bir zaman olmaz.

X