Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

Çok zor biri gerçekten, düşünsenize kendinizden şüphe ettirecek hale getiriyor, onu geçtim birini saplantı haline getirirse zarar veriyor ama bunu öyle bir maharetle yapıyor ki, siz kendi kendinize zarar verdiniz düşüncesine kapılıyorsunuz, tereyağından kıl çeker misali zarar verir sonra oturup izler, sağlıklı insanın akıl sağlığından şüphe etmesine sebebiyet verecek derece acayip biri, şunu da söyleyeyim siz onunla oturup konuşun hiçbir anormallik hissetmezsiniz ve bir anda onun başkasına kurduğu plan içinde başrolde bulursunuz kendinizi yani etrafını da planlarına dahil etme becerisi var, birlikteyken kendinizi asla güvende hissetmezsiniz söylediğiniz sözler bile kayıt altına alınır, nerede niçin kullanacak bilemezsiniz, hayal etmenizinde imkanı yoktur zira kafamız onunki gibi çalışmıyor:)

Tam şizofreni belirtileri aslında. Çok zekidirler genelde ama kafaları çok farklı çalışır. Ortamı manipüle etmekte uzmandırlar. Karşılarındaki insanları kendilerinden şüphe edecek kadar zorlarlar.

Bu arada böyle bilmiş bilmiş yazıyorum ama uzman falan değilim yanlış anlaşılmasın. Sadece özel ilgi alanım. Psikoloji ve sosyoloji okumaları yapmayı seviyorum.

Asla kabul etmez tedaviyi, çünkü kendini normal kabul ediyor ve yalanı, benmerkezci hallerini o kadar özümsemiş ki emin olun sizi onunla konuştursam kendinizden şüpheye düşersiniz, aldığınız eğitim dahil herşeyi bir anda uydurma olarak nitelendirip sizden daha iyi bir eğitimci olduğunu ki eğitimci değil, sizden daha iyi bir diyetisyen olduğunu ki diyetisyen değil:)) iddia eder, olmayan diplomalarını, okumadığı okulları sıralar, sen okumadın ki deyince sizi yalancılık ve hayatını kıskanmakla suçlar, öylece kalakalırsınız:)) gerçekten incelenmesi gereken bir karakter ama sinirleri dayanabilene:)

Mune abla aynı benim kv bu...
Fantezi dünyasında yaşayan, kusursuz gören kendini...onu tanımayan herkesi buna inandıracak kapasitede...:O:O:O

Çok zor biri gerçekten, düşünsenize kendinizden şüphe ettirecek hale getiriyor, onu geçtim birini saplantı haline getirirse zarar veriyor ama bunu öyle bir maharetle yapıyor ki, siz kendi kendinize zarar verdiniz düşüncesine kapılıyorsunuz, tereyağından kıl çeker misali zarar verir sonra oturup izler, sağlıklı insanın akıl sağlığından şüphe etmesine sebebiyet verecek derece acayip biri, şunu da söyleyeyim siz onunla oturup konuşun hiçbir anormallik hissetmezsiniz ve bir anda onun başkasına kurduğu plan içinde başrolde bulursunuz kendinizi yani etrafını da planlarına dahil etme becerisi var, birlikteyken kendinizi asla güvende hissetmezsiniz söylediğiniz sözler bile kayıt altına alınır, nerede niçin kullanacak bilemezsiniz, hayal etmenizinde imkanı yoktur zira kafamız onunki gibi çalışmıyor:)

Mune abla bu aynıııııııııııııııııı benim kv, yıllardır benimle uğraşan, ailemi planlarına dahil etmeye çalışan, herkesi ustalıkla inandırma kapasitesine sahip, 10 yıl önce kurduğum cümleyi bakışı bile unutmayıp olmadık anda öne süren, yaptıklarını benim hakettiğime beni inandırma derecesine kadar kendimden şüpheye düşürmüş biri. Tüylerim diken diken oldu...

Yoksa bu benim kv mi:KK70:

Tam şizofreni belirtileri aslında. Çok zekidirler genelde ama kafaları çok farklı çalışır. Ortamı manipüle etmekte uzmandırlar. Karşılarındaki insanları kendilerinden şüphe edecek kadar zorlarlar.

Bu arada böyle bilmiş bilmiş yazıyorum ama uzman falan değilim yanlış anlaşılmasın. Sadece özel ilgi alanım. Psikoloji ve sosyoloji okumaları yapmayı seviyorum.

Manik depresif mi şizofren mi?

Sevgiliyken daha bi iyiydi sanki ama suan cok nadir cicek alip gelir sebepsiz. Ama nadir oldugu icin daha tatli oluyo sanirim:)

Manik depresif mi şizofren mi?
Şizofren. Manik depresifler genelde farklı dünyada yaşamazlar. Dönemler arası karakter değişiklikleri gösterirler. Bahsedilen kişi kendini farklı bir insan olarak tanıtma eğiliminde anladığım kadarıyla. Yalan söylüyor ki muhtemelen yalan söylediğinin farkında değil ona göre doğru, söylediklerine inanıyor.

İşte bunlar hep “erkenci kuş/kiralık aşk” vs tarzı saçma sapan zengin aşık romantik oğlan fakir ama güyaaa gururlu kız dizilerinin etkileri.

Aferin izlemeye devam, o tipler para kazanıp yılın çifti seçiliyorlar bizim kızlar hayallerde.

Ya dert yok kendime dert mi arıyorum bilmiyorum
Ama nişanlım sürpriz özürlü
hiç süpriz yapmaz
iş yerime çiçek göndermek dışında yani
aynı işte aynı servisteyiz hafta sonları da beraberiz diye mi böyle alıyor
aldığı hediyeleri de beğenmem, hediye almayı da bilmez
daha önce kimseye hediye almamış anlamazmış bu işlerden, elinden bu kadar geliyormuş
mesela markete sigara almaya girdi, bana sen de bir şey ister misin diye sorar sorma diyorum
ben evet şu diyemem gene soruyor ben de yok diyorum en basit bir çikolata al mutlu et yani
tamam onlara gidince bulaşık yıkatmaz kendi yıkar,çayı koyar,türk kahvemi yapar
ama sürprizden anlamıyor
bir de bazen susuyor,her zaman enerjik değil
mesela sabahtan çıktık akşam döndük o arada her zaman enerjik değil,bazen dalıyor suratı düşüyor
anlamıyorum,sıkılıyo musun diyorum yo çok mutluyum diyor e neden böyle yapıyor.
bazen de ben bir şey anlatırken etrafta bir motor ya da beğendiği araba geçsin ona çeviriyor kafasını
sinir oluyorum ya ben bir şey anlatıyorum
sen de yapıyorsun ama kendini görmüyorsun,göz bu istemsiz bakıyor insan diyor
sen şimdi böylesin evlendikten sonra hiç yapmazsın diyorum,ben neysem oyum sana oynamıyorum
şimdi gözünü boyayıp evlendikten sonra normale dönsem daha mı iyi diyor
siz de durumlar nasıl her buluşmanızda sürpriz olur mu ya da genellikle hediye falan ?
Bence abartiyorsunuz. Her an her saniye sizle nasil ilgilensin adam. Surekli ne surprizi yapsin. Her saniye sizi nasil pür dikkat dinlesin. Cicek aliyormus daha ne yapsin. Hediye alir begenmem diyosunuz hicbisey begenmediginizden olabilir mi cicek almasi. Instagramda gordugunuz herseye inanmayin orda herkes cok mutlu cok asik eve gelince de birbirini parcaliyorlar. Ben bunlarin hicbirine ihtiyac duymuyorum sevildigimi hissetmem icinde hediyeye ihtiyacim yok cunku zaten bunu fazlasiyla hissediyorum. Sorunu hediyelerde surprizlerde aramayin siz ya sevildiginizden emin degilsiniz ya da bu sevgi size gercekten yetmiyor asiri ilgi bekleyen bir yapiniz var. Bunu cozemedim

Seni bilmesem haklısın diyebilirdim ama diğer konularını biliyorum bence sen beleşçisin.

10000 kez soruldu ya siz ne yapıyorsunuz diye cevap yok. eminim adama aldığı son hediye nişanda takılan saat filandır söylemediğine göre.

Bu soruyu soranlar üşüyen prensesin konularını tam olarak okumamış demektir belki sen de dahil:KK45::KK19:

kız yok biliyorum o kontör mevzusunu filan ama hani adamın yaptığı onca şeyi görmeyip "hediyeeeaaaaahhh" diyen insanın elinde bir argüman olur mesela der ki "ya ben onu hep düşünüyorum, hoşuna gidecek şeyler yapmaya çalışıyorum ama o bana yapmıyor" vs.

o da yok ki. adam bana yapsın ben de oturayım diyor herhalde. e ama o da insan, onun da bir çift güzel söze, düşünüldüğünü bilmeye hakkı yok mu? yazık erkek oldu diye ne suçu var şimdi?

not: usuyenprenses usuyenprenses ben bunları sizin sürprizler yapıp hediyeler almadığınızı varsayarak yazdım. tam tersi ise ben bu mesajı yerim.

ama instagramda çok vaaarr

Ya sen insanları ara ara ger diye mi varsın ? Banlanırsam banlanayım ben cidden sana buradan tahammül edemiyorum o nişanlın olacak adam neyin kafasını yaşıyo ? Yok bana sürpriz yapmıyo, yok dalıyo, yok paket atmıyo, kız kardeşime sevgilisi son model telefon alıyo benim ki almıyo, sağa sola bakıyo, e söyle nefeste almasın ?
Sal be sen şu adamı bi sal ya sal artık senden kurtulsun sen nasıl nankör illet bi kadınsın sizin gibiler kıymet bilmiyor işte. O çicekler bile çok senin gibi memnuniyetsiz kadınlara. Sen kendini ne sanıyosun o adam senin egonu tatmin etmek için mi var. Yazık sen sevgi felan hak etmiyosun. Kullanıyosun o adamı resmen.

Neyse ama böyle adamlar instagram da vööörrrrr. Ara bulursun o çocuğuda bırak hak ettiği birini bulsun mutlu olsun. :silah:

Bu arkadaş galiba benim kızın üst modeli.

Bizim ki youtubelara özenir, arkadaş instagramlara.

Canım bizzat o instagram prenseslerinden bir tanesi de arkadaşım diye söylemek isterim ki, dışarıdan fındık görürsün kabuğunu kırıp açtığında içinde fındık bulamazsın. O hesap. Öyle göründüğü gibi değil o aşk böcekleri. Özellikle kavga falan ettikleri zaman fotoğrafların altına aşk destanı yazarlar.

İnstagram prensesi olup içi boş, balon bir ilişki yaşamak mı istersin yoksa az ve öz ama içi dolu bir ilişki mi?

Bilindik bir örnek vereyim. Liseden eski bir arkadaşımın arkadaşı kanser hastası bir hanımefendi. İnstagramda dillere destan şeyler yazardı fotoğraflarının altına. Öyle böyle aşık değillerdi. Evlendiler. Hayvan herif kızı dövüyormuş. En son dövmüş hastanelik etmiş ve hastane kapısına bırakıp kaçmış.

Sürprizden kasıt balonlar falan mı yoksa hediye mi? Benim eşim imkanlar el verdiğince bi çok şey yapar. Gelirken sevdiğim tatlı çikolata almak aniden dışarda yemek planı yapmak özel günlerde hediye almak falan. Ben bi şeyde ısrar edersem inat eder ama bak. Erkeklerde mekanizma böyle mi işliyo bilmem. Ben de artık ezberledim başka şeyler istiyorum. şaka şaka :KK53: Nişanlın evlenince değişmez aynı böyle olur bi de her gün saatlerce gördüğüm insanın yanında ben de sıkılabilirim

Sıfır beklenti = büyük mutluluk... Hiç kimseyi değiştiremezsinşz. Bence biraz abartıyorsunuz. Yani bir şnsan her zaman enerjik olamaz. Bu kadar yüklenmeyin adamcağıza...

kız yok biliyorum o kontör mevzusunu filan ama hani adamın yaptığı onca şeyi görmeyip "hediyeeeaaaaahhh" diyen insanın elinde bir argüman olur mesela der ki "ya ben onu hep düşünüyorum, hoşuna gidecek şeyler yapmaya çalışıyorum ama o bana yapmıyor" vs.

o da yok ki. adam bana yapsın ben de oturayım diyor herhalde. e ama o da insan, onun da bir çift güzel söze, düşünüldüğünü bilmeye hakkı yok mu? yazık erkek oldu diye ne suçu var şimdi?

not: usuyenprenses usuyenprenses ben bunları sizin sürprizler yapıp hediyeler almadığınızı varsayarak yazdım. tam tersi ise ben bu mesajı yerim.
Adam bunun dişlerine 5000 lira vermiş de geri almamıştı. Daha ne sürprizi bekliyo olabilir :KK70:

X