eşiniz bara sizi götürmezse

benimki bensiz kapı dışına çıkmaz evcildir yani öle sorunlarımız olmaz

Sen ne yaptın? Hele bir söyle de ona göre cevap verelim?..

Ben hiçbirşey yapmadım. Oda ilk defa bara gitti orda dans edip oynamışlar. Bense evdesürekli ağlıyordum. O dönem çok benim için çok kötü bir dönemdi. Ben olsam onu öyle bırakıp ilk defada gidecek olsam yine gitmezdim onu bırakmazdım. Ama o bıraktı. Acaba ben böyle yapsam kendisinin tepkisi ne olurdu onu çok merak ediyorum.tatlicadiarzu

Bara gidenler acaba eslerini getirmislermi sibelcim.eger essiz gidilecekse tabiiki sana gel diyemezdi.Eger böyleyse onu anlayisla karsilaman lazim ama degilse tabiiki o zaman burnundan getir yanii.

oyarım onu valla ben gitmezsem onuda hayatta göndermem hele bide kızlar varsa hayatta olmaz....

arkadaşlar yok öyle bişey bara gitti götürmedi diye adam boşanırmı??? belki müsait bi yer değildi belki sadece erkeklerle gidildi,eşlerinize güvenmeyi deneyin mutlu olacaksınız inanın bana

Esimin bensiz barda marda isi yok.... Benimle neden olmasin canim :KK66: hayir demem, hemen takilirim pesine

kesinlikle gebertirim onu ve bu olayda sonumuz olabilir ben çok kıskancımdır veya daha sakin bi kafayla düşünürsek
onun gideceği barı öğrenirim hazırlanırım ve oraya giderim o beni gördüğünde zaten kudurur

göndermem ne barı arkadaşlarıyla birlikte olmak istiyorsa gitsin çay bahçesine yada kahveye ben eğlenmeye bara gidiyormuyumki onun öyle bir hakkı olsun...

X