eşiniz bara sizi götürmezse

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
eşiniz iş arkadaşlarıyla (bay ve bayan) gidip sizi götürmezse ne yaparsınız?:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

eşiniz iş arkadaşlarıyla (bay ve bayan) gidip sizi götürmezse ne yaparsınız?:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Sebebini sorsaydınız arkadaşım...:uhm:
Mutlaka mantıklı bir yanıt verecektir. Belki iş hakkında konuşacaklardır...fisfisfis

Sebebini sorsaydınız arkadaşım...:uhm:
Mutlaka mantıklı bir yanıt verecektir. Belki iş hakkında konuşacaklardır...fisfisfis

lale senin bu anlayışın beni öldüreceksengözlerimebaksanab
barda iş konuşulurmu hiç allasen:icecream:

lale senin bu anlayışın beni öldüreceksengözlerimebaksanab
barda iş konuşulurmu hiç allasen:icecream:

Ya bilemezsin ki güzelim..:asigim:
Belki çok büyük bir şirkettir böyle bir organizasyon düzenlemiştir.yerimseniben
Bilip öğrenmeden kızmanın bir anlamı yok ki..:1no2:
Sonra adama kızarken haklıyken haksız duruma düşmek var.süprizzzzz
Herşeyi konuşup anlaşmaktan yanayım ben. Mesela benim kocam "iş konuşucaz" dese ben inanırım. Niye adam bana yalan söylesin ki? İstese "restaurantta iş konuşucaz" der,yalan söyler ben yine bara gittiğini anlamam..:sm_confused:
En güzeli dürüstlük..a.s

Ya bilemezsin ki güzelim..:asigim:
Belki çok büyük bir şirkettir böyle bir organizasyon düzenlemiştir.yerimseniben
Bilip öğrenmeden kızmanın bir anlamı yok ki..:1no2:
Sonra adama kızarken haklıyken haksız duruma düşmek var.süprizzzzz
Herşeyi konuşup anlaşmaktan yanayım ben. Mesela benim kocam "iş konuşucaz" dese ben inanırım. Niye adam bana yalan söylesin ki? İstese "restaurantta iş konuşucaz" der,yalan söyler ben yine bara gittiğini anlamam..:sm_confused:
En güzeli dürüstlük..a.s

tabi canım inanmak açısından bende inanırımCADIARZU
fakat sibelin kocası işe gitmemiş anladığım kadarıylafisfisfis

sibel senin bu kocanı merdanelemen lazım:1closedeyes:

açıkcası çok bozulur ve burnundan fitil fitil getiririm....sevgilerrrr

bencede sakıncası yok tabii diğer iş arkadaşlarıda eşlerini veya sevgililerini götürmüyorsa yanında... onlar getiripte benim eşim beni götürmezse ve ben bunu öğrenirsem vay haline.. ama diğerleride götürmüyorsa eşimin güvensiz veya kuyruk gibi peşine takılmış dedirtmem....güvenirim ben kocacığımaa....

olabilir. Ama kimlerle gittiğine bağlı. Sürekli görüştüğümüz arkadaşlarımızın eşleriyle erkek erkeğe ise sorun yok. Çünkü denetliyebiirim. Bir de sürekli olmaması gerekir. Güvenmek gerekir birazda... Ayrıca eş olmak demek ayrı zamanlarımızın olmaması demek değildir kanımca. Bu arada bende o arkadaşların hanımlarıyla bara gidebiliyorum tabi. Bayan bayana.Çok zevklide oluyor.

öyle bişey olamaz olursa o artık eşim olamaz:1closedeyes:

Hadi canim o kadar kesin konusmayin,adam bara gitti diye bosanacakmisiniz hemen?Evlilikler ne kadar kolay bitebiliyo,yapmasi zor yikmasi bi anlik:çok üzgünüm:

bencede sakıncası yok tabii diğer iş arkadaşlarıda eşlerini veya sevgililerini götürmüyorsa yanında... onlar getiripte benim eşim beni götürmezse ve ben bunu öğrenirsem vay haline.. ama diğerleride götürmüyorsa eşimin güvensiz veya kuyruk gibi peşine takılmış dedirtmem....güvenirim ben kocacığımaa....

Arkadasima harfiyen katiliyorum:kahve:

Öle bişey yaparsa hemen ertesi günde bende aynı şekilde bara giderim eglenmeye....:dance:
İş konular haricinde bensiz bi yere gitme gibi bi lüksü olamaz:1closedeyes:

iş görüşmesi için bir kere bara gitmek saçma ama bildiğim arkadaşları ile erkek erkeğe gidebilir ama eşli bi yerde beni götürmemesi gibi bir şye olamaz.... zaten öyle birşeyi benim kocam yapmaz...

X