Gebeliğe Hazırlık Eşinde Sperm sorunu olanlar ? Birlikte takip edelim tecrubelerimizi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KelebekkB KelebekkB - Sonuç ne zaman belli olucak ?

@zeynokoloji - 2. Tüp Bebek için dondurulmuşunuz var mı ? Aynı merkez değil de farklı bir yer düşünmediniz mi ?

@gkmsgs @sleepy05 @Dost eli @-SnowFlake @There is Hope @klopetra @Ozzychem @in_cim @momtobe95 @Nazz44 @Hayatlarrr @fiona13 S sporofit @Sunshine597 A Arjen87 @Jasminla @ecmelvera00 @Seda_1386 @Arelarven @mavi0000 @Acarvar @Mof

Tüm arkadaşlara tek sorum şu ;

Uyguladığınız kürlerden vitaminlerden memnun kalanlar veya gelişme durumu olanlar var mı ? Şiddetle tavsiye edebileceğiniz özellikle...
Merhabalar herkese biz bugün tüp bebek randevusuna gittik eşim için de 4ay önce yaptırdığımız testte bir kaç tane sperm bulunurken bugün gitmişken doktor hemen tekrar istedi ve 3 milyon değerini duyunca çok mutlu olduk. Hiç beklemiyorduk bu kadar yükselenileceğini ama umudumuz kat kat daha arttı bugün.

Merhabalar herkese biz bugün tüp bebek randevusuna gittik eşim için de 4ay önce yaptırdığımız testte bir kaç tane sperm bulunurken bugün gitmişken doktor hemen tekrar istedi ve 3 milyon değerini duyunca çok mutlu olduk. Hiç beklemiyorduk bu kadar yükselenileceğini ama umudumuz kat kat daha arttı bugün.
Siz hangi kürleri uygulandınız. Morfoloji nasıl

Merhaba hanımlar. Bizim eşimle ikinci evliligimiz ve benim ilk eşimden iki oğlum var. Ama şu anki eşimin hiç çocuğu yok. 9 ay oldu evleneli ve bende spiral takılıydı onu evlenip ikinci ayımız olunca çıkarttım. Sonrasında hiçbir sıkıntım olmadığını söyledi doktorum. Ama yine de 6 aydır hamile kalamadım. Geçen ay devlet hastanesinde bir doktora gittim ve onun yaptığı testler muayene sonunda yine hiçbir sıkıntım çıkmadı. Klomen kullandım yinede. Üç ay geçsin yine olmazsa eşin test versin sende rahim filmi çektir öyle devam edelim tedaviye dedi. Bu ay adet oldum maalesef şimdi mayıs 12 bat ama inş olmam. Bu arada yasımız da 33 yani beklemek istemiyoruz artık.

Merhaba hanımlar. Bizim eşimle ikinci evliligimiz ve benim ilk eşimden iki oğlum var. Ama şu anki eşimin hiç çocuğu yok. 9 ay oldu evleneli ve bende spiral takılıydı onu evlenip ikinci ayımız olunca çıkarttım. Sonrasında hiçbir sıkıntım olmadığını söyledi doktorum. Ama yine de 6 aydır hamile kalamadım. Geçen ay devlet hastanesinde bir doktora gittim ve onun yaptığı testler muayene sonunda yine hiçbir sıkıntım çıkmadı. Klomen kullandım yinede. Üç ay geçsin yine olmazsa eşin test versin sende rahim filmi çektir öyle devam edelim tedaviye dedi. Bu ay adet oldum maalesef şimdi mayıs 12 bat ama inş olmam. Bu arada yasımız da 33 yani beklemek istemiyoruz artık.
Doktorunuz niye hemen klomen başladı ki. Önce eşten test istenir. Sıkıntı yoksa klomen tedavisi başlanır. İnşallah yakın zamanda bebiş haberi alirsiniz

Siz hangi kürleri uygulandınız. Morfoloji nasıl
Kür uygulamadık çünkü fsh yüksek diye korktum açıkçası olan bi kaç taneyi de kaybetmeyelim diye sadece 1 şişe çakşır suyu 3 ay kadar proxeed plus kullandı eşim. Tüm değerler 0 görüyorduk hep testlerde sadece morfolojiyi göremedim sonuçlarda ama ileri hareketlilik bile 0 dı %34 çıkmış. 2 hafta sonra tekrar vercek o zaman morfoloji için doktora sorayım.

Dr bizi ilk 400 mg ile başlattı. Bizim spermlee yok denecek kadar azdı. Evicap sperm üretimini sagliyor. 3 ayda 100bi den 34.8 milyona çıkınca sayı Dr artık mg i düşünebiliriz dedi
bende alıcam bu ay sayımızda sorun yok ama hızlı ileri hareket malesef sıfır çıktı morfoloji %1 ama hız daha önemli bence

Kür uygulamadık çünkü fsh yüksek diye korktum açıkçası olan bi kaç taneyi de kaybetmeyelim diye sadece 1 şişe çakşır suyu 3 ay kadar proxeed plus kullandı eşim. Tüm değerler 0 görüyorduk hep testlerde sadece morfolojiyi göremedim sonuçlarda ama ileri hareketlilik bile 0 dı %34 çıkmış. 2 hafta sonra tekrar vercek o zaman morfoloji için doktora sorayım.
Anladım canım proxeed plus baya etkili. İnşlh daha da düzelir

X