EŞİMLE TARTIŞTIK-boşanma hakkında yardım!!

sadece bu değil tabiki 5 yıllık evlilikte 10 kere patlamışızdır birbirimize ama hiç bu kadar sen o sun sen busun.. sen ben olmasam .... olurdun dememişti...

Kesinlikle katılıyorum boşanma en son düşünülmesi gereken olay. Sinirle söylenmiş bir söz . Bunun için boşanma olmamalı .

ayy demeyin öyle ben o insanla 5 senedir aynı yatağa giriyorum ruh hastası falan
Oğlunla kendini banyoya kilitlemişsin demek ki çok korkuyorsun, ben olsam aynı yatağa girmekten de korkardım, namusa şerefe laf etmiş, bi adam karısına bunları demez ve onu korkutmaz normal değil bu adam bir daha söylüyorum

çok sinirlenince evet kendine hakim olamaz ama bir o kadar mülahimdir kendisi dışardan gören ne kadar beyefendi der

Hani şu sakince konuşun diyen arkadaşlarım var ya. Onlara soruyorum.
Kadın evlenmiş. Anne olmuş.
Ben olmasam sen O... olurdun deyip,üstünü başını parçalayan bir adamla ne konuşulur?
Ne kadar da gereksiz,boş bir tavsiye.

çok sinirlenince evet kendine hakim olamaz ama bir o kadar mülahimdir kendisi dışardan gören ne kadar beyefendi der
Dışarıda kendilerini öyle gösterirler zaten, o kadar mülayim ki ben olmasam bilmem ne olurdun diyor, neyse kendinizi kandırmaya devam edin, dikkat edin sinirini bir gün sizden çıkarıcak çok gördük burda.

içime o kadar oturdu ki.. hakkımı helal etmiyorum dediği için bitsin istiyorum artık
Anlattığınız konu kıskançlık problemi geçmiş konular ama erkekler böyle maalesef eskide olsa onlara göre yanlış şeyleri söküp atamıyorlar içlerinden çocuk olmasa boşanın derdim fakat babasınada düşkünmüş onun psikolojisi vs kötü bir durum size şiddet vs yapsa çocukta olsa boşanın diyebilirdim ama bence bir şekilde uzlaşmaya bakın .ama evlilikten sıkıldıysanız veya eşinize karşı heyecanınız bitiyse bir şey diyemem sanki yazdıklarınızdan biraz öyle algıladım

aslına bakarsanız biten hiç bişey yoktu ama yıllardır beraber olduğu biri değil de sokaktan birine bile edilmeyecek laflar ettiği için bu kez fazla dokundu

Klişe olacak ama aile terapistine gidin bence. Sorununuz atlet falan değil çünkü. Eşiniz sanırım eski erkek arkadaşınızla alakalı ta o zamanlardan size karşı bir güvensizliğe kapılmış, belki kendisi de farkında değil, istemsizce bunun acısını çıkarıyor sizden. Sorunun temeline inmeden halledemezsiniz

Sanırım durup durup aklına eskileri getiriyor. 5 yıl geçmiş unutamıyor. Düşünüyor, demek ki ben olmasam başkaları olacaktı. Erkekler bu konuda çok şüpheci. O yüzden ona çok fazla güven ver.

Esiniz kıskançlığın ötesinde hasta.
Yavruk yazık atlet giy babam gitmesin demiş
Acık da giyinebilirsiniz ayrıca herkesin kendi tercihi.
Her acık giyinen kötü isler yapmıyor.
Esinizin geçmişle ilgili sıkıntısı var sanırım.
Keske hayatınzdan çıkmadan almasaydınız.
Sonra basa kakılıyor iste.
Ondan diyorz genç kızlar seviyorm diyip adama kendinizi kaptırıp hatalar yapmayın.
İlerde basa kakıyor erkek milleti.

farklı kültürlerin insanıyız sanırım bununla alakalı bişeyleri sindiremedi ama bunca zamandır herşeye baştan başlayan ben bu kez nedense hiç işime gelmiyor.bi ben değilim ya boşanacak olan herkes kadar güçlü değilim belki kabul ediyorum

Çok zor değil ki Bi atlet giymek boşanma sebebi bumu olacak

Canım erkekler eşlerinden istediklerinin yapılmasını bekler helede atlet giymek gibi basit bir şeyse yapılmasını ister. Mevzu tabiki atlet giyme değil mevzu isteklerini yerine getirmiyor zıtlaşıyor olman. Bu erkeklerin hoşuna giymez. İnsanlar sinirlenir bazen senin için çok basit olan bir şey karşındaki için çok ağır olabilir. Kıyafetini yırtmış sinirden felan ben ruh hastası demem. Şu an eşinin gözünde ne desem yapmıyor benimle zıtlaşıyor olarak görülüyorsun. Kadın ve erkeklerin beklentisi çok farklı malesef. Böyle mevzudan boşanma sözleri çok komik. Kaç yıl birliktesiniz. Çocuğunuz var. İyi düşün bence.

Sen sevgilin varken onunla çıktın da o sevgilin varken sana bakınca neydi seni değil önce kendisini sorgulasin insanın eşine söylediği şeylere bak ne kadar üzücü. Bence eşinizin güven ve özgüven sorunu var gerçi tedaviye de ihtiyacı var.

Hakkınızda hayırlısı olsun sizin ve evladiniz için insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…