EŞİMLE TARTIŞTIK-boşanma hakkında yardım!!

Son durum nedir ?
son durum özrünü diledi herşey bitti gitti sanıyor.. ama içime oturan lafların fakında değil. ufak tefek konuşmalarımız var ama o kadar ama gönlüm alınmadığı sürece bişey olacağı yok bende bunun dışında yaptığım iyi yada kötü bişey varsa annesini ve kardeşini karşıma aldım ve ilk kez konuştum sinirlenince bunları yapan biri var karşımda ve bana söylenen sözler size söylense hoşunuza gider mi dedim. tabiki beklemiyorlardı.... zamana bırakıldı yani hrşey

Durup, durup 5 yıldan sonra mı gelmiş aklına. Sizi karaktersiz olarak görüyorsa, evlenmeseymiş o zaman.Eşinizde sıkıntı var. Bir bahaneyle ya siz yada o tekrar bir patlama yaşarsınız illaki. Üstünü örtmeyin. Aile danışmanına başvurun ve ikinizinde iyiliği için terapi alın.

Aslında siz de biraz gereksiz inat yapmışsınız. Keske atleti giyse idiniz. Aslında eşiniz icin mesele atlet degil sizin esinizin istegini red etmeniz gururuna dokunmuş. Yani esiniz benim düşüncelerimin sizin tarafınızdan hic önemi yokmuş algısına bürünmüş burada kavganın buyumesi de bundan. Yani size alinmiş bence düzeltilebilir. Eşinizle sakince konuşun baska onemlu sebeplér yoksa cok büyütülecek seyker degil. Yani esiniz çalışıp çabalıyor evinin sorumluluklarını yerine getiriyorsa ne bileyim ailesine karsi sizi ezmiyorsa size deger verdigini sevdigini size hissettiriyor sa cocuguyla ilgileniyor sa evde size yardimci oluyor sa bu tür küçük meseleleri buyutmemek lazım. Yani esiniz için siz de gereksiz olsa bile atlet giyebilirdiniz. Tabi diğer konulari bilmiyorum

Bu atlet mevzu değil,
Bunun altında başka şeyler var bence,
Ya da kocanız manyak (kiiiii aklı selim görünmüyor üstünü başını yırtıyormuş)
Diyecek bişey bulamadım..
Eşnizin bir psikiyatri ye görünmesi gerekiyor. Öfke kontrolü sorunu olabilir sakinleşince onunla güzelce konuşun
Eşiniz hasta psikiyatriste gitmesi gerek

Her başlıkta gördüğüm eşiniz manyak doktora görünsün ekibi gelmiş.ya bunlar psikolog yada psikologlara iş getirdikçe promosyon kazanıyorlar.Yahu insanların kaç yıllık hayat arkadaşları hakkında bu kadar kolay aşağılayıcı ve eleştirici konuşmak bu kadar kolay mı ?

Ben manyak demedim..hasta oldugunu belirttim, bunu gormek için de uzman olmaya gerek yok..benzer seyleri etrafımda gordum..sadece onerdik faydası olur diye aşağılamadım

Sizin de mi Eşiniz yada erkek arkadaşınız en ufak bir şey de üstünü başını parçalıyor

çünkü eşim sinirlenince kendine zarar verir. üstünü başını yırtar.

Üstü okuyunca epey kolay manyak, diyebiliyorum. Siz ne diyorsunuz bu tiplere ???
Ayrıca manyaklığı yada kendini bilmezliği hadi koş psikoloğa götür diyenlerden değilim.
Direk boşarım bu tip herifi bugün zararı kendine veren yarın karşısındakine ve evladına verir.

Eşiniz sizi biriyle beraberken onunla olduğunuz içi o...bu yerine koymayı biliyor iyi hoş ta kendisi çok şerefliymiş de neden hayatında bir erkek olan biriyle birlikte olmuş bi soruverin kendisine

Çözülmeyecek bir durum değil iyi bir psikolog yardımı alarak bu durumu asmalisiniz,çocuk için böyle yapmalısınız..

Sankis
Sanki sende ayrılmak istiyorsun. Çocuğa üzüldüm sizden çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…