Eşimle sürekli tartışıyoruz

İnanın onun sevgisinden şüphem yok ama korkuyorum ve sevgimi hak ediyor mu diye düşünüyorum şu an eve geldi gidecek yeri yok annem de evde uyuyor sabah nasip bisey yaşarız bilemiyorum

Kocanla bırakın bir yıl sonrasın bir gün sonra bile ne yaşayacağını kestiriyorsunuz, ama sevgisinden şüphe etmiyorsunuz. Gerçekten pes! Daha neler okuyacam bu sitede. Çok ciddi bir tedaviye ihtiyacınız var.

Haklısınız gerçekten salak olduğumu düşünüyorum her an
Malum alkol fiyatları vergiler filan uçtu. Para yetiremeyecek çoluk çocuk derken. Seni çalıştıracak. Ayrıl, kendini düşünmüyorsan da yazık etme çocuklarına.
Bir dec özellikle uzun yazacaksan noktalama işareti ve paragraf kullan. Kim çıktı kim kalktı her şey birbirine girmiş.

Merhaba 22 yaşındayım 8 aylık oğlum var dün tekrar hamile olduğumu öğrendim eşim sürekli alkol içiyor ve alkollü olduğunda en ufak şeye sinirlenip bağırıyor annem memleketten ilk defa evime geldi misafir olarak annem olmasına rağmen hergun yine içmeye devam etti ve sürekli bana ses yükseltme ve küfürler etti annem burda yokken de oluyordu ama misafir var diyip durmadı devam etti annem sonunda ona dediği oğlum neden bu haldesin noluyor eşine niye hep ters davranıyorsun dedi eşim beni kötülemeye başladı çok gıcıklık yapıyor çok karşı çıkıyor vs vs anneme annesini çağıracağını ve çocuğumuza baktiracagini söyledi benim içinde çalışacak dedi annemde çalışmak istemediğimi ve bebegimin bana ihtiyacı olduğunu söyledi sonra anneme ters konuşmaya başladı araya girdim sinirlenip bağırdım sonra olay dahada büyüdü annem travmaları olan bi kadın bize zarar vermesinden korktu polisi aradı misafir olduğuiçin adres veremedi annemin üzerine yürüdü polisi aradığınızı duyunca ağlayıp evden çıktı annem eşim çıkınca bana bağırdı salak misin buna katlaniyorsun diye onu duyunca dis kapıya yumruk atıp elini kırdı sizce boşanmalı miyim ne yapmalıyım eşimin ailesine konu gelince onlar anne baba ama benim aileme konu gelince değil gurbette yaşıyoruz kimsemiz yok özellikle benim arkadaşım bile yok tek eşim varbu durumda bana bu şekilde davranıyor lütfe. Bana akıl verin
Ne boşanması canım her evlilikte olur böyle

İsteyerek olmadı ikinci bebek alkol almadığı günler bir problem yaşamıyoruz ve eşimi gerçekten cok seviyorum ama çıkmazdayım
Maşallah canım Allah mesut etsin.
Şunları yazarken içiniz de acımıyor değil mi? Seviyormuş. Yani ne desek boş bazı kafalara. Zaten bebek doğduğunda 16 aylık olacak ilk bebek ona haksızlık. Bi de üstüne böyle bi ailede ikisine de haksızlık. Gerçekten Allahtan korkun ya böyle bi babaya neden 2 çocuk?
Çocukların ikinizden de nefret edecek haberin olsun

Merhaba 22 yaşındayım 8 aylık oğlum var dün tekrar hamile olduğumu öğrendim eşim sürekli alkol içiyor ve alkollü olduğunda en ufak şeye sinirlenip bağırıyor annem memleketten ilk defa evime geldi misafir olarak annem olmasına rağmen hergun yine içmeye devam etti ve sürekli bana ses yükseltme ve küfürler etti annem burda yokken de oluyordu ama misafir var diyip durmadı devam etti annem sonunda ona dediği oğlum neden bu haldesin noluyor eşine niye hep ters davranıyorsun dedi eşim beni kötülemeye başladı çok gıcıklık yapıyor çok karşı çıkıyor vs vs anneme annesini çağıracağını ve çocuğumuza baktiracagini söyledi benim içinde çalışacak dedi annemde çalışmak istemediğimi ve bebegimin bana ihtiyacı olduğunu söyledi sonra anneme ters konuşmaya başladı araya girdim sinirlenip bağırdım sonra olay dahada büyüdü annem travmaları olan bi kadın bize zarar vermesinden korktu polisi aradı misafir olduğuiçin adres veremedi annemin üzerine yürüdü polisi aradığınızı duyunca ağlayıp evden çıktı annem eşim çıkınca bana bağırdı salak misin buna katlaniyorsun diye onu duyunca dis kapıya yumruk atıp elini kırdı sizce boşanmalı miyim ne yapmalıyım eşimin ailesine konu gelince onlar anne baba ama benim aileme konu gelince değil gurbette yaşıyoruz kimsemiz yok özellikle benim arkadaşım bile yok tek eşim varbu durumda bana bu şekilde davranıyor lütfe. Bana akıl verin
22 yaş alkolik es! Bir bebek bir hamilelik kuzum senin kendinle derdin nedir? Bir söyle de bizde bilelim

Benim annemde sevgiziz bi evlilik yaşadı babam annemi yaraladı alkollüyken ve boşandılar bu yüzden korkuyor
Böyle şeyler yaşayıp alkollik sayılan bir adamla çocuğunu büyüteceksin ve 2 . Çocuğunuda dünyaya getireceksin. Çok akıllıca bir hareket gerçekten.
Ve evet tabi adam seni çoook seviyor hep bu alkol

Siz belki eşinizin ara sıra iyi olduğu hallerine bakıp beni seviyor diye katlanıyorsunuz ama evin içerisinde yaşadığınız tartışmalar,kavgalar çocuklarınız ölünceye kadar onların yakasını bırakmayacak ve hayata bir sıfır yenik başlayacaklar. Siz belki olsun kocamdır döver de söver de diyecekler ama onların içindeki yangın hiç bitmeyecek. Ben hiç görmedim ki alkolik bir babanın olduğu aileden normal bir çocuk çıksın, çünkü çıkamaz

Bacım sen hala neyi düşünüyosun anlamıyorum. Bu adamın sana bebeğine veya annene zarar vermesini mi bekliyorsun.
Ee işte seviyo beni sadece alkollüyken böyle yok çok iyi baba falan geç bu aşk sevgi pıtırcığı halleri artık. Mantıklı düşün biraz. Yarın burada şiddet konusu açıp napmalıyım diye sorarsın.

İsteyerek olmadı ikinci bebek alkol almadığı günler bir problem yaşamıyoruz ve eşimi gerçekten cok seviyorum ama çıkmazdayım
Kimseyi kınamak istemiyorum ama ben bu kaza kurşunu lafına inanmıyorum hamile kalmak içine boşalmadıktan sonra o kadar da kolay değil. Muhtemelen evlenmeden önce kendi ailenizde de benzer sorunlar vardı ve bunu normalleştirmişsiniz ama normali bu değil.

X