eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

öyle ama evliliği bitirmediğim için bu şekilde kurtarmaya çalışıyorum

ben sana bu yorumu yazmadan şiddet olayını bilmiyordum..
şimdi ögrendim şiddet olduğunu cok üzüldüm konu sahibi adına.. şiddet varsa denecek söz yok aslnda

ben sana bu yorumu yazmadan şiddet olayını bilmiyordum..
şimdi ögrendim şiddet olduğunu cok üzüldüm konu sahibi adına.. şiddet varsa denecek söz yok aslnda
Bende şimdi öğrendim inan... Çok şaşırdım, eşinden öyle bahsetmiş ki sanki tek sorun ayda bir pasta kesmemeleri ve gun içinde mesaj atmaması. Adam ağır odun çıktı haberimiz yok...

evet biraz daha erkeğe yönelik şeyler olabilir. ama o hiç çabalamayınca bende diyorum ki kendime o çaba göstermiyor ben niye yırtınıyorum yani

Bende şimdi öğrendim inan... Çok şaşırdım, eşinden öyle bahsetmiş ki sanki tek sorun ayda bir pasta kesmemeleri ve gun içinde mesaj atmaması. Adam ağır odun çıktı haberimiz yok...
aynen öle konuyu tamamen değiştirir şiddet olayı..şiddet eğilimli bir insan aramamıs sormamış eve gelmiş yatmış cok da önemli değil aslnda herşey beklenir.. kızcagızda hala ilgi alaka bekliyor birşeyler bekliyor düzelir mi umudu ile.. ama haşmetbeyimiz cok yogun çalışıyor .. o haklı güya..

dediğin gibi olsa akşam 10 da yürüyüşe çıkalım diyorum mesela yorgunum e işteyken yoğunsun evdeyken yorgun ne ara bana zaman ayıracaksın hani

kendi haline bırakıcam zaten artık olduğu kadar..

Bende sanıyorum ki çok güzel giden bir evlilik var :s tek sorun bu olsun deyip kızın üstüne gidiyorum da düzeltsin kendini diye :s
Ne zaman dövdü sizi G gkk1 ?

çok üzüldüm.. bir evililkte şiddet var ise o evlilik bitmiştir bence.. ne kadarda yama yapsan olmaz işte.. sökülür gider tekrar
ne denir allah yardımcınz olsun..
amin ama şuan öyle bir durum yok şuan işteyken yazmamak filan gibi basit şeyler konumuz

kendi haline bırakıcam zaten artık olduğu kadar..
Ay bencede bırakın ne hali varsa görsün ! Şiddet olayını bilmiyordum ben soylemediniz çünkü en başta... Böyle kazma birisi için ayda biri bırakın senede bir bile pasta kesmem

ayda bir pasta olayı tatlı sürprizlere örnekti sadece yani yeni evlilerde öyle bir heves olur ya hani onu anlatmaya çalışmıştım yoksa bana bir not yazsa kağıda onunlaa bile mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…