eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

beni o kadar iyi anladınız ki gerçekten herkes eşimin açısından bakmış olaya ben taşmışım yani artık ne diye taşayım yoksa bu kadar
Evet ben sizi cok iyi anladım aslnda..
bazı şeyleriniz cok abartı baskıcı ama onun harici eşinizde suclu bence.. ev iş arası dengeyi kurması lazm hergün gelip direk yatmakla sohbet muhabbet etmemekle dışarı cıkmamakla bütün hafta evlilik yürümez karsısndakide insan soncda siz bence benm söylediğim taktiği bir uygulayn

beni o kadar iyi anladınız ki gerçekten herkes eşimin açısından bakmış olaya ben taşmışım yani artık ne diye taşayım yoksa bu kadar
Evet ben sizi cok iyi anladım aslnda..
bazı şeyleriniz cok abartı baskıcı ama onun harici eşinizde suclu bence.. ev iş arası dengeyi kurması lazm hergün gelip direk yatmakla sohbet muhabbet etmemekle dışarı cıkmamakla bütün hafta evlilik yürümez karsısndakide insan soncda siz bence benm söylediğim taktiği bir uygulayn

Son sayfaları okumadan yazmıştım yorumumu
Şiddet konusuyla ilgili bilgim yoktu
İçerik silmek yasak olduğundan sözlerimi geri alıyorum diyorum
Şiddet varsa evlilik yok, olmayan evliliğe yapılacak yorum da yok, çok üzüldüm adınıza konu sahibi...

umarım evliliği kurtarayım derken kendim bitmem yada yol yakınken bitiririm bu işi her açıdan
bu konuda o kadar hassas o kadar kötüyüm ki bazen boşanmak için tüm gücü buluyorum içimde bir dakika sonra bitiyor o his

iyi eğlendiniz mi bari bunları yazarken. sadece örnek vermiştim her gittiğimiz yerde öyle demek istemiştim..

Müzede seninle konuşmamasını ilgisizliğine örnek olarak vermişsin, ne yapsın adam heykellerin karşısına geçip sana 10 dakika beyanat mı versin? Bunun ilgisizlikle ilgisi var?

Bayağı uzun yazmıştım ama sildim, şiddet ile ilgili yorumlar var, o kısmı okumadım. Size şiddet uygulayan bir adamdan çok fazla şey bekliyorsunuz bence...... Bana şiddet uygulayan adam yollarıma gül serip her günümüzü kutlasa ne kutlamasa ne...

Hergün bişey beklemekten vazgeç mesela. Haftasonu olunca hadi şunu yapalım bunu yapalım de. Haftaiçi yormadığın için adam haftasonu istekli olabilir.
hep ben diyorum zaten canım insan istiyor ki karşı taraf da hevesli olsun

Iş çıkışı gezmek istiyorsanız eve hiç sokmayın kocayı. Direk iş çıkışında buluşun o civarlarda birşeyler yapmaya çalışın. Yemeğe çıkın, sinemaya gidin, bir kadeh birşey için vs. Sonra eve geçin. Ama tabi hergün hergüm olmaz bu amca haftada bir. Sürpriz konusunda da bana ne yapılırsa sevinirim diye değil o ne yaparsam sevinir diye düşünerek sürpriz yapın. Tatlı, çiçek, ev süsleme yerine daha erkek zevkine uygun şeyler deneyin. Güzel bir rakı-balık sofrası hazırlayın mesela. Sevdiği tarzda maç bileti ya da konser bileti hediye edin. Hoşuna gidecek teknolojik oyuncaklardan alın. Mesela birlikte oynayabileceğiniz oyun konsolu alın oturun evde oyun oynayın ya da drone model uçak filan alın çıkın sahilde uçurun. Adamın içindeki çocuk hiçbir zaman Evcilik Oyunlarında karısıyla çiçekli böcekli kutlamalar yapmayı planlamamıştır ki içindeki çocuğa sizin yöntemlerinizde erişebilesiniz. Bir de gün içinde iş mailinden iletişim kurmayı deneyin onu herhalükarda kontrol eder ordan da size dönüş yapsın bir zahmet .

Son olarak müzelere Gidip etraftan göre göre yorum yapmaya çalışmak biraz özenti oluyor. Sanat üzerine konuşmak istiyorsanız biraz daha interaktif şeyler deneseniz. Mesela karanlıkta diyalog var Zorlu'da onu bir deneyin.

evet ben yeni evliyken kocam işten gelir gelmez paraşütle atlamaya giderdik , yoorgunluk nedir bilmez ava giderdik bir ara atomu bile parçalamaya uğraştık inanır mısın
tabiki inanırım canım ama biz sadece kayak yapsak rafting filan yapsak yeter

doğru belkide beklentimi çok yüksek tutuyorum bazı konularda ama en azından bir mesaj beklemek de mi çok yüksek bir beklenti

çok sıradan ve monoton bir evlilik olmuyor mu öylede

Yoo

Hareket gün içinde papağan gibi aynı şeyleri yapmak değildir ki

Akşam otururken aniden konuşmak kalk şunu yapalım demek vs değişikliktir

Yani her gün işyerinde neden arayıp ne yaptığımı sorsun herkes işini yapıyor işte değişik bir şey oldu ise de anlatırız birbirimize

Klasik olan şeyleri tekrar konuşmak görev gibi ne yapıyorsun aşkımmmmm yazmak asıl monotonluk doğurur

Akşamın 10 unda kimi Zaman uyunur kimi Zaman dışarı çıkılır ama bu görev gereği değil içten geldiği için yapılmalıdır

Bu eşim işte beni unutuyor konuları bana garip geliyor zira bence işte eşi de çocuğu da unutmak lazım

Eşin sürekli işte neden aklımda olsun ki

Ya da her saniye ayyy o ne yapıyordur diye neden düşüneyim

benim kendi kafam yoğun önümdeki işi bitirmek iken derdim, eşimin o an çay mı içtiği, birisi ile toplantı mı yaptığı yahut annesi ile mi konuştuğu beni ırgalamıyor

nedir peki akşam yemek yiyip uyuyup yatmak mı
O da değil ama dediğim gibi eşinizi boğduğunuz için adamın içinden gelmiyor. Şahsen eşim bana bu kadar baskı yapsa benimde içimden gelmez. Baskı altında hissedilen birisinden sağlıklı hareket beklememek lazım.

öyle yapıcam bir de öyle deneyelim bakalım herkes farklı anlamış ama dediğiniz gibi amacım birlikte vakit geçirmeye çalışmak yemek ve uyku ve televizyon dışında tabikiii

düşün bu halde evliliği kurtarmak için çaba içerisindeyim ben...

Haklısın, ama dediğim gibi eşinin üstüne çok gittiği için adam boğuluyor... Şimdi düşünüyorum da eşim bana surekli baskı yapsa ben yapacağımı da yapamam... Konusu o da değil aslında mesaj atmaması ayda bir pasta kesmemeleri... :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…