eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

orası öyle ama pasta olayı bir örnek sadece iyiyken çok iyiyiz kötüyken çok kötü..

hayır önceliğim farklı aslında ama evliliğe devam ediyorsam kurtarma yönünde ilerlemem gerek diye bu şekilde davranıyorum..

hayatımın hatasını yaptım resmen ve dönemiyorumda..

alkışşş tebrik ediyorum sizi ne güzel anlatmışsınız derdimi ya ne pastaymış ne kadar takıldınız bir örnek verdim sadece şiddetle ilgili düşüncelerim zaten belli tabiki önemsiyorum ama artık tabiri caizse yuttum onları o dönem bitti boşanmadım belkide hata ettim ama şimdi evliliği kurtarmaya çalışıyprum sadece

alışamıyorum işte sıkıntı burada başlıyor ona göre çok bunaltıcı bana göre basit ve olması gereken şeyler

galiba...ya bilmiyorum gerçekten çok bunalıyorum değer görmediğimi düşünüyorum mesela

Şiddet olayına pek inanasım gelmedi doğrusu.
Baktınız kadınlar burada üzerinize geliyor, ki gelmeleri normal çok absürd şeyler yazmışsınız, ibreyi kendinize çevirmek ve sempati toplamak için şiddet meselesini ortaya attınız. Bana öyle geldi.

evet olduğu gibi kabul edemiyorum sihirli cümle bu malesef

Şiddet ilk konusunda geciyor.

belkide bilmiyorum.. iddaa edemiycem kesinlikle öyle değilim diye

huzuru işinde buluyorsa yada evle işi iadere edemeyecekse evlenmeseymiş o zaman. ki aynı cümleyi kendisine de kurmuşluğum var

evet mesela eşim bana bişey dese hiç unutmam benim dediklerim unutuluyor gidiyor sinir oluyorum

Herseyi gectimde 2 aylik sevgili gibi yazmak nedir ya? Siz evlilige alisamamissiniz. Cikin bu genc kiz duygusundan. Ah biz kadin milletti yokmu adami delirtiriz
ya evlilik dediğin duyguların bitmesi heyecanların bitmesi midir?

gelde anlat işte bu dediklerimden birini yapsa iyi yani

yok benim kafa biraz daha farklı ama sonuç aynı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…