eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

Valla bende okurken boğuldum. Diğer arkadaşların dediği gibi eşini biraz rahat bırak. Kendine meşgale bul. Adama sarmaktan kurtulursun.
hiç konuşmayacağım artık rahat rahat yapsın işlerini

Üff ya
Dün konu açtınız
Bugün yine

Dün de söyledim psikoloğa gitmelisiniz ve boşanmalısınız
ne yapayım böyle yorumları okudukça daha iyi hissediyorum iyi de olsa kötü de olsa piskoloğa gitmeyi düşünüyorum

Harbi içim daraldı.meltem ve haluk gibisiniz☺bide ne oyle"yeni evliyiz "
Assagi yeni evliyiz,yukarı yeni evliyiz...
Bi relax
evet eşim de bizi onlara benzetiyor bende onlar 40 yıllık evli rolü oynuyorlar diyorum biz yeni evliyiz diyorum

daha küçük şeylerle mutlu olmayı bilmem gerek ..

kesinlikle doğru ve ne yapacağımı hiç bilmiyorum ya o böyle olmasaydı bu kadar abartmazdım belkide

fake değilim tabiki burada yaşadıklarımı anlatıyorum ama artık ayrılmadım yani boşanmadım buna bir çözüm bulmaya çalışıyorum kafamın karışıklığını gidermeye çalışıyorum

kendinize gelin konu sahibi silkelenin ve mantıklı düşünmeye başlayın
hiç umursamayayım mı konuşmayayım mı eşimle, kendi haline bırakayım ne hali varsa görsün mü.
o zaman ne anladım bu evlilikten

Dusunceleriniz cok sacma geldi bna yeni evli hevesi degil sznki resmen cocukça azicik buyuyn ve esinizi bogmayin bna bile daral geldi bu ne yani adam ne yapsin yazik valla esinize
içimizdeki çocuğu öldürelim o zaman en iyisi

baştan saçma zaten yeni evliyken dayak yiyor bir de neden her ay pasta kesmiyoruz diyor
ne kadar tekıldınız pasta konusuna o başlarda yapmaya çalıştığım bir şeydi sadece ayrıca o sadece örnekti ne pastaymış herkes ona yorum yapmış

evlilik zaten birbirine uyum sağlamaya çalışmak değil midir

evliliği bir şekilde kurtarmaya çalışıyorum sadece

kabullenmeye çalışma aşamasındayım ama hep patlak veriyor kendimi tutamıyorum tartışıyorum. sonrası Allah kerim artık

çok haklısınız ama boşanmak tüm hayatımı yeniden yazmak gibi bir şey olur. ben tüm hayatımı nasıl yeniden yazarım güç bulabilir miyim bilmiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…