eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

aynen bende öyle düşünüyorum

yoksa biz annemizden anneannemizden görmedik her ay dönümünde pasta kesmeyi. bir evlilik yıldönümünde kutlanır hediye alınır ya da bir yemeğe gidilir hiçbir şey olmazsa bir güzel sözle olur illa şart değil.

ama şuan özellikle kadınlar kendilerini başkalarına karşı ispatlamak için bir yarış içerisindeler. en zengin benim, en yakışıklı koca benimki, benim kocamın işi çok iyi, ben en iyi yerlerde yiyorum geziyorum tatil yapıyorum tantanası

hep özentilik kıskançlık başka bir şey değil.

konu sahibi kocasından dayak yiyor onu önemsemiyor da neden ay dönümünde pasta kesmemişler buna üzülüyor işte bu yüzden.

çünkü kimseye dayak fotoğrafını paylaşmayacak.

pastanın fotoğrafını kocişimle 7.ayımız diye paylaşacak.

Şiddet görmüş olduğunuz, ve size vurmamak için verdiği sozu sebep gösteren bir adamdan çok şey bekliyorsunuz. Sizin dünyanız başka, yaşadığınız şey baska. Yaşadığınızı görün bence. Bambaşka ve çok daha büyük sorunlar var. Önceliğiniz pasta olmamali.

Bu şiddet gören ve aldatılan kadınların sanki evlilikleri mükemmelmiş ama tek sorun ufak tefek şeylermiş gibi konu açmalarına bayılıyorum. Evet evliliğinde romantizm olmaması çok büyük sorun gerçekten. Nasıl bir körlük bu insanlardaji anlamıyorum aşk değil aşk böyle saçma sapan bir şey değil sizinki karasevda ve buldumcukluk dedikleri şey. Tabii şiddetle ilgili söylenilen şeyler bir kulaktan girip diğerinden çıkacak ama bence sonuncu istek makul, en azından haftasonları bir aktivite yapılabilir bir gün, haftaiçi dışarı çıkmakta tek kelime etme ve sürekli o haftasonu için yaptığın plandan bahset. Bunun dışında o gördüğün sosyal medya ilişkileri şov, gerçek hayatta bekleme. Tabii senin için romantizmin şiddetten önce gelmesi üzücü.

Konu sahibi şaka mısınız ? Şiddet görüyorsunuz ve derdiniz her ay kesmediğiniz pasta mı? Şiddete uğrayan kadınlar şoka mı giriyor, başına darbe mi alıyor , neden bu kadar saçmalıyor anlamıyorum!!

Adam size el kaldırmış ya ne pastası ????!!! Aklınızı başınıza alın , gerçek dünyaya dönün rica ederim!

Bu kadar çaresiz olmayın lutfen.
Bu evliliğe mecbur degilsiniz. Daha genceciksiniz. Ömür bu mutsuzlukla gecmez.
Geriye dönebilseniz eminim bu adamla evlenmezdiniz. E öyleyse bu genç yaşta "Bu hayat benim" diye elinizi masaya vurmak neden bu kadar zor? Sizin kac ömrünüz var harcayacak? Bir daha bu yasa gelecek misiniz?

Beklenti az olursa mutluluk çok olur. Tavsiyem hayatta kimseden çocuğunuzdan bile bir beklenti içinde olmayın. Bakın o zaman hiç bir üzüntünüz olmaz...

Burada yorum yapan insanları anlamak o kadar zor ki bazıları ( böyle düşünmeyenler hariç) sanki gerçekten her kararları hayatları dört dörtlukmuş misali bilmiş bilmiş yorumlar yapabiliyor. Eminim sizinde eşinize sevgilinize vs. Karşı çokta mantık çerçevesinde olmayan tavırlarınız olmuştur. Burada hanımefendi eşinin onunla yeteri kadar ilgilenmediğinden dert yanıyor. Ve kısmen haklı yanları da var .size gelince hanım efendi eşinizin gun icinde 10 dakıka sesinizi duyması çok bişey götürmez ondan. Hiçmi tuvalet ihtiyacı yok bu adamın hiç mi cinsel birliktelikte bulunmuyor tüm bunlara zaman bulan adam kusurabakmasun ama en azından bi alo deyip sesinizi duyabilir. Arada sizinle dolaşabilir. Arada kutlama yapabilir. Size tavsiyem beklentilerinizi düşürün bu tur jestleri arada sırada yapmasını sağlayın. Çunku siz ilgisiz rahat İşkolik bir adamla evlenmişsinz. Ya kabullenin yada boşanın benim size tavsiyem budur

cinsel birliktelikte bulunmasıyla bu kadını araması arasında bir bağlantı kuramadım

kimle birlikte oluyor? başka kadınlar beraberken mi kocasını arayacak?

öte yandan kadın dayak yedim diyor ama sürprizler bekliyor. her ay dönümünde kocası ona pasta kessin istiyor.

adam psikopat kadın da çok saf

kusura bakmayın da herkesin huyu suyu farklı yani adam yoğun çalışıyormuş her ayı kutlamak nedir ya ne kadar gereksiz birşey. Adam sizi hiç gezdirmiyor değildir ama akşam haftaiçi yorgun geliyormuş keyfinden uyuyakalmıyor ya. Siz evde sıkıldığınız için öyle geliyor.Müzede yorum yapmamasına bile kızmışsınız ya anlamıyorsa ne yorum yapsın ki ilginçsiniz.Eşinizi hayatınızın odağı yapmışsınız ama bir uğraş bulup bundan kurtulun.

Dusunceleriniz cok sacma geldi bna yeni evli hevesi degil sznki resmen cocukça azicik buyuyn ve esinizi bogmayin bna bile daral geldi bu ne yani adam ne yapsin yazik valla esinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…