eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

malesef bazı erkekler böyle benimde eşim bunlardan biri geçende evlilik yıldönümümüz vardı hiçbirşey yapmadım bende artık saldım gitti umursama ne yaparsan yap o adam değişmez huyu bu:)

malesef bazı erkekler böyle benimde eşim bunlardan biri geçende evlilik yıldönümümüz vardı hiçbirşey yapmadım bende artık saldım gitti umursama ne yaparsan yap o adam değişmez huyu bu:)
hiç böyle bir evlilik hayal etmemiştim

e bu sefer tüm emeklerim heba ailem heba olacak belki bende heba olacağım
Bir yıl olmamış bir evlilikte emek yoktur... Bence siz " ben ne yaparım" diye düşünüyorsunuz o yüzden boşanmak istemiyorsunuz... Eşiniz sizi sevmiyor buradan bakınca öyle görünüyor...

Çalışmıyorum ama eşinizle tamamen aynıyım. Ve sizden acaip sogurdum. Bilerek evlenmessiniz zaten. Bu beklenti niye ¿

işte benimde eşim beni gözünden sakınsa belki çok takılmazdım..
Anladım canım evlilik çok bişey zaten bi sene oldu dışardan hep güzelliklerini görüyorduk. Için e girince de bir kumar. Hakkında hayırlı olanı versin rabbim. Ne diyeceğimi bilemedim tek temennim umarım eşiniz kıymetinizi anlar. Uzman bi kişiden yardım almak en iyisi herhalde.

Ben kocam bana bağırdığında buz gibi olup içimden bi şey gelmezken sen şiddet görüp nasıl yine böyle beklentilere girip bunca sürprizler yapabiliyosun ki

şiddette mi varmış bir de

lisede bir arkadaşım vardı sevgilisine doğum günüm geliyor bana telefon al derdi o zamanlar yeni çıkıyor dokunmatik telefonlar çocuk alırdı, kavga ederlerdi kız sınıfın camından fırlatırdı telefonu. sonra sevgililer günü geliyor bana bişey al derdi hediyeyi söylerdi. biz çok garipserdik.

bir gün okula geldi ağlıyor, ne oldu dedik kızı dövmüş hem de hortumla. öğretmenlere söyleyelim dedik hayır sakın söylemeyin beni öldürür dedi bizde korktuk söylemedik. öncesinde de dövüyormuydu şuan hatırlamıyorum.

sonra tabi yine barıştılar sürekli çocuğu bankamatik gibi kullanırdı, bir olayda ağlayarak gelirdi dayak yedim diye, dudağının patladığını bile biliyorum

lise bitti dağıldık hepimiz. şuan sosyal medydan görüyorum evlenmişler hem de 2 çocukları var. ama o zamanlar dayak yiyen hortumla dövülen o değil sanki, öyle paylaşımlar yapıyorki işin geçmişini bilmeyen kıskanır.

sanırım konu sahibi de aynı kafa

Her ay kutlama istemeniz çok abartılı.
Küçük küçük sürprizlere gelince, eşiniz bunu içinden gelerek yapmalı, sizin istemenizle değil.

Ama eve geldiği gibi yemek ve uyku kısmında sonuna kadar haklısınız ve evet iş yerinde de olsa en azından kısacık bir mesaj atabilir.

Herseyi gectimde 2 aylik sevgili gibi yazmak nedir ya? Siz evlilige alisamamissiniz. Cikin bu genc kiz duygusundan. Ah biz kadin milletti yokmu adami delirtiriz

hiç böyle bir evlilik hayal etmemiştim
emin ol herkes senin gibi bir evlilik hayal ediyor ama olmuyor eşime brikaç kez şunu şunu al demiştim bana istediğim çok düşük fiyatlarda şeylerdi unuttu almadı gitti ne yapayım buna üzülmek birşeyi değiştirmiyor

dayak mı varmış (

Off bu bugun kacinci konu ? Ergen misiniz anlamadim ki ya ? Adam is guc pesinde kadinlar romantizm kendime bir daha duygusal demeyecegim tam 3 yil uzaktan uzaga iliski yuruttum ustelik sabah 8 aksam 7 2 kez konusmak kaydiyla..azicik huzur verin adamlara yahu

Ben bu olayda da sosyal medyanın etkisi oldugunu düşünüyorum. Yani kadınlardaki bu beklentinin sebebi bu. Oradaki hayatları görüp, aynısını beklemeleri yada taklit etmeleri.. Eğer öyle bir hayat yaşamıyorsan yazık sana, eksiksin, mutsuzsun. Şişirilmiş hayaller ve gerçekler meselesi.

Bir de bana ortak paylasimlariniz yok gibi geldi sizin sorununuz bu sanki.ayni seylerden zevk almiyorsunuz her seyden onemlisi esinizi oldugu gibi kabul etmemis evlenmissiniz. Muzedeki insanlar konusiyor o ise susuyor demenizden de anlasilacagi gibi.umarim her sey iyi olur

1- gün içinde söyleyecek bişeyim yoksa aramam/aramaz. Söyleyecek bişeyim varsa söyler kapatırım.

2- dışarı gezmeye çıkarız arada. Ya bisiklet süreriz yada yürüyüş yaparız ama bu sene yapmaya başladık bunu. Öncesinde gezeceğimiz hiçbir yer olmayan bir şehirin minicik ilçesinde idik ev-iş , iş-ev 3 sene geçirdim.

3- sürpriz konusunda eşimden bişey beklememeyi öğrendim. Sağolsun şaşırtmadı beni o gün bugündür sürpriz falan Yok yani ama beklenti içinde olmadığım için problem yapmıyorum artık. Özel gün falan da kutlamıyoruz artık. En son evlilik yıldönümü peşine de Doğum günümü unuttu

Sohbet konusu zaman zaman bana da batıyor. Yemeğe çıkıyoruz mesela ben ordan burdan konuşmaya çalışıyorum , eşim 5 gündür ağzına lokma koymamış gözü dönmüş gibi yemek yiyor oluyor "çok mu acıktın aşkım " deyince de trip falan atıyor yemek de mi yemeyeyim of diye.

Beklentilerini azalt , hatta sıfırla. Sen kendi halinde takıldıkça üstüne düşüyorlar sanırım.

Bence tamamen adamın yapısı bu. Ben çok ters bir durum göremedim. Biraz abartmışsınız, her insan bir olmaz. Böyle davranması sizden bıktıgını ya da sevmediğini falan da göstermez. Aksine çok bunaltırsanız o zaman sizden uzaklaştıgını göreceksiniz. Akışına bırakın gitsin:) Kötü davranan ya da bir şeylerden şikayet eden taraf siz olmayın, bence bu duruma da alışacaksınız bir süre sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…