EŞİMLE NEOLACAĞIZ BİLMİYORUM

Siz eşinize anne gibi olmussunuz.ihtiyaclarini karşıla, parayi ver,vs .
Adam aşkı, tutkuyu dışarıda arıyor.Muhtemelen yakalamadiginiz farklı kadınlarda vardir ki size ihtiyaç duymuyor.
Cesaretiniz varsa bosanip yeni bir hayat kurun.Anksiyeteden fazlasi gelecek yoksa.Allah yardımcınız olsun.

Bence siz mantık evliliğinin ne olduğunu bilmiyorsunuz? İçinde bulunduğunuz evlilikte mantık falan yok. Aldatma var ilgisizlik var sorumsuzluk var uyumsuzluk var mutsuzluk var

Cemaatçi, dindar aile olmaları dört dörtlük, saygılı, eşine sadık bir insan olmasını garantilemiyor maalesef. Çoğu kadın eşinin aldatmasını veya ona yapılan saygısızlığı anlatırken öncesinde '' aslında eşim ve ailesi dindar, cemaatçiler '' diye başlıyor konuya o yüzden söylüyorum. Karakter meselesi bu. Asıl mantık evliliğini adam sizinle yapmış. Üzülerek söylüyorum değişmez ve eşinizle ömürde geçmez zaten iletişim de yok boşanın daha iyi kafanız ve cebiniz rahat olur :)

Ben de sizinle aynı şeyi diyorum aslında. Gerçekten dini bütün bir insan bu tür şeylere girmez zaten. Ama eşi bile cemaatçi diye sıfat biçiyor kocasına. Bu mudur yani. Kocanın karısından kadının kocasından haberi yok saçmasapan bomboş hayatlar.

Evli kadına mı yazıyormuş

Seni sevmiyor

Üzgünüm ama öyle zorlama neden kendini yıpratıyorsun ki boşa gitsin

Ben şeye takıldım. Kimin kocası elin herifine kardeş eşime mesaj atma der ya.
Arar ana avrat küfreder benim kibarcık eşim bile

Kadının koc<ası da ayrıca g.vat, katıllıyorum bu yoruma. Bu konudaki herkes bir acaip Konu sahibesi mantık diyip bu kocasını besliyor, onun da arpası fazla geliyor karı kıza yazıyor, yazdığı kadının kocası da ayrıca g.vat, koca zaten cemaatçi .. acaip bir hayat

o bu yaptığını aldatma olarak kabul etmıyor
Ona herhangi birşeyi kabul ettirmeniz gerekmiyor zaten. İstediği kadar inkar etsin düpedüz aldatmış sizi peki siz böyle bir şeyi kabul edip zaten sorunlu olan bu evliliğe devammı edeceksiniz. Size bir kere gülmemiş adam başka kadınlarla flörtleşiyor yani bilemiyorum mesleğinizde varmış neden razı geliyorsunuz anlayamıyorum.

Yani elinde meslegin varken neden bunca zaman durdunuz cileisni cekmek icin mi cocuk icin mi daha iyi mutlu olacaginiz sartlarda yasayabilirdiniz evladinizla psikolojik siddet esinizin uyguladığı bide baskasinin esine mesaj attiginin uyarisi geldiginde alip telefonu hesap sormadiniz mi

Sizden ziyade sanki eşiniz manyık evliliği yapmış gibi

Tek mantık birimiz kadın birimiz erkek, çocuğumuz olabilir mantığı.

Yani çocuk sahibi olabilmek ve toplumda evli sıfatını alabilmek için yapılmış bir evlilik olsa gerek.
Bizim toplumda şunu farkettim; bir kısım kadınlar için evli ve çocukluklu statüde olmak her şeyden önemli. Ne evlendiği hanzonun ne de yaşadığı bir hayatın önemi var. Aldatılma emareleri var, bu bile önem arzetmiyor.

Adamın mesajlarını ayrı tutarak yazacağım, adamda bir sıkıntı yok ki. Karakteri böyle yani, içe dönük sessiz birisi. Bu kötü veya yanlış bir şey değil sadece size uygun değil. Evlenmeden önce iyice tanıyıp size uyumadığını fark etmeniz gerekirdi. Şimdi ise bence yapılacak şey ya eşinizi olduğu gibi kabul edip sevmek ya da boşanmak. Benim de değişik yönlerim var ancak eşimin değişmemi istemesini istemem. Böyle sevsin, ben buyum. Ancak mesajlar hiç hoş değil, boşanma konusunu ciddi düşündürtecek bir olay çok aşık çiftler için bile…

Çok mantıksız bir evlilik yapmışsınız, adam bi b.ka yaramayan biri ve üstelik sizi aldatmış. Bu adama maaş kartınızı neden veriyosunuz neden çocuk yapıyosunuz, bu nasıl mantık evliliği? Boşanın gitsin ne diye çekiyosunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…