Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Kendinize öyle yüklenmeyin demek ki sizin için basit değil çok zor

Gerçek bir üye ile mi görüşüyorum bilemedim.
Bir yıl boyunca herhangi ilerleme gerçeklememiş, egzersiz yapılmamış, vajinaya dokunulmamış inanılmaz. Bir yıldır eşiyle sevişmeyeyen sevişmek için çeşitli şekillerde çaba göstermeyen erkeği net boşayın derdi herkes. Çaba gösterenleri tenzih ediyorum ama bu şekilde bir evlilik olmaz. Eşiniz birşey demiyor mu? Peki bir yıldır siz eşinizi nasıl tatmin ediyorsunuz? Siz eşinizle ilgilenebiliyor musunuz bari? Şaşkınım. İl ilçede yaşıyorsanız koşa koşa kaç doktor gezilecekse gezin. Köyde yaşıyorsanız bir yolunu bulun muhakkak aşın sorunu.

Bulunduğunuz şehirde en iyi vajinismus tedavisi yapan kadın doğumcuyu araştırın. Ona gidin. Her kadın doğumcu bakmıyor bu konuya.

E oha yani sizde iyice saçmalamışsınız o ne öyle ya bayıltıcı sprey falan

Evlenmeyın o zaman ya birde daha vajinismusu yenmeden bebek düşünüyorsun e yani ne denilir ki

Bakirelere vajinal muayene yapılmaz, bilginiz olsun diye söylüyorum. Evet kimse annesinin karnından cinsel bilgiyle doğmuyor doğru söylediniz insanlar sonradan öğreniyor yani sizin aksinize. Daha kendi bedeninizi tanımıyorsunuz, zevk suyundan bihabersiniz, mastürbasyon yapmamışsınız ayıp görüyorsunuz, çözüm diye bulduğunuz öneri bayıltıcı sprey gerçekten siz ne cesaret evlendiniz? Kaç kişinin ailesine karşısına alıp konuşuyor sanıyorsunuz? Yaş 29 hiç mi araştırıp bakmadınız, hadi her şey bir tarafa internet diye bir şey var. Gerçekten siz evlenmeyi ne sanarak evlendiniz? 29 yaşında bir insanın hayatında hiç kadın doğum doktoruna gitmemiş olmasının gerçekten aileyle veya doğuştan öğrenmekle hiç alakası yok. Bu bilgisizlikle daha ortada cinsellik yok tüp bebek peşine düşmüşsünüz. Buraya yazmışsınız çok şükür bir sene sonra gelmiş aklınıza, onda da her çözüm önerisine bir kabul etmeme sebebiniz var.

Son düzenleme:
Evet o konuda bir sıkıntım yok ama diğer türlüsü yapamıyorum
nasıl tatmin oluyorsunuz kendi kendinize? hamile olduğunuzu hayal ederek mi?

daha açıp bakamıyorsanız, dokunmak size ayıp veya iğrenç geliyorsa ne diye evlenirsiniz ki? galiba ülkede yalnızca çocuk yapılacağı zaman sevişiliyor sana bir güruh var, hayretler içindeyim. haydi diyelim toplum baskısı psikolojinizi esir aldı, vajinismus oldunuz. tanı ve tedaviye de karşısınız, “doktora gitmem internette var, kadın doğuma gitmem zaten vajinismus değilim, parmak egzersizi yapmak istemiyorum. ama herkes çocuk yap diyor, kendimi bayıltıp sekse maruz kalıp çocuk yapayım ya da pipi içime hiç girmesin öyle yapayım” diyorsunuz, bahane de hazır, hemen toplumu çevreyi suçluyorsunuz. kusura bakmayın ama siz o toplumun köpeği olmuşsunuz. insanlar size çocuk yapın derken (Kİ ONLARIN NE HADDİNE?!?!) zaten çatır çutur aahh ohh seviştiğinizi varsayarak diyor. o sizin sığındığınız toplum kapılar ardında neler yapıyor bir bilseniz “madem öyle beni niye mahrum bıraktınız” dersiniz.

ama hikaye şöyle devam eder. siz zorlaya zorlaya yarım bir cima eylersiniz, tak diye çocuk da olur nasıl olursa, sonra kocanız da yer içer gibi sevişen kadınlara bakar durur

Sizi çok iyi anlıyorum ama bence kafanızda çözün korkulacak birşey olmadığını..milyonlarca çift hergun cinsel beraberlik yaşıyor, korkulacak birşey olsa yapmazlar öyle değil mi?vajina esnek zaten,düşunun ordan bebek bile çikiyor,o kadar esnek yani..öyle acı çekeceğiniz bir durum oluşmuyor..mutfakta kazara elimizi kessek inanın daha acı veriyor..önce rahatlayın, biraz kayganlaştırıcı birşeyler sürün hatta birkaç yumdum şarap v.s için..korkacak birşey olmadığına tamamen inanın..eşinizi de seviyorsanız böyle birseyi problem yapmaktan kendinizi kurtarın ..evliliginize yazık etmeyin..

Canim yanlis anlamada cinsel iliskiniz yoksa ne cocuk yapmasi? Evliligin temeli tutan sey cinselligidir ve geriye sevgi saygi olur. Önce siz bi tedavi olun

Yani yazmayim diyorum ama duramiyorum. Tatmin ediyomusunuz diye sorana evet demis ama dokunmaktan da tiksiniyorum dokunmuyorum demis. Esim zevk suyundan tiksinirse falan demis. Lisedeki 14 yasindaki kizlar oglanlar biliyo ya bunlarin ne oldugunu bu yasa kadar nasi geldiniz. Baskiyla buyumek falan buna sebep olmaz. Hayatimda gordugum.en baskici babalardan biri benim babam. Benm lisedeyken her halttan haberim vardi birak yetiskinligi. Yani bi insan kendinden bu kadar mi uzak olur. Sevismek diyorum sevisiyoruz diyo te allam ya. Opusmeyi sevismek sanan insanlarla ayni havayi teneffus ettigime gercekten inanamiyorum

Ayrica mllet diyo diye cocuk yapilmaz. 10 yillik evliyim. 5 yil boyunca kayinvalidem her allahin gunu aradi cocuk cocuk.diye. beni ortamlarda etiketledi gelinimin cocugu olmuyo diye. Agladi sizlandi asla vazgecmedi. Kizdim soylendim bildigimi okudum. Oglum ben evlendikten 6 yil sonra dogdu. 6 yil yedigim.baskiyi hayal edebiliyomusun? Daha sevisememissiniz cocugun ne isi var bu evlilikte?

Tüp bebek ucuz birşey değil?fiyatları net bilmiyorum ama 40_50000 falan tutar herhalde.by parayı gözden çıkardıysanız kendi tedaviniz için harcayın.kendinizden bu kadar tiksinirken ,eşinizden de gelen sıvıdan tiksiniyormusunuz?esinizin cinsel organinada mi dokunamiyorsunuz?bu adam.nasil boşalıyor ?cok acik oldu ama bu psikilojideki birisi bunlari da yapamaz herhalde.siz acil destek

bir şey önereyim mi :) yanlış anlamazsanız, güzel bir sofra kurun başbaşa olacağınız ve iki ya da üç kadeh şarap için (hafif sarhoşluk olsun.)biraz birbirinizle romantik temaslı vakit geçirin ve ardından bir de ilişkiye girmeyi öyle deneyin :) bazen fazlasıyla cesaret vericidir. kuzenim denemişti faydasını gördü açıkçası :)

dipnot: bu gibi utanma-korkma durumlarını önce adım adım bir süre birbirinize yaklaşarak atlatabilirsiniz. Direk olarak mevzuya dalmak yerine, ona tamamen bedensel güvendiğiniz ana kadar birbirinizin bedenini tanımaya çalışıp oynaşın. her defasında bir adım daha ekleye ekleye gidin. en sonunda alışıp rahatlayacaksınız. denemeli.

Evet gercek bir üye çaresiz ve burayı bulup dertleşmek isteyen fikir isteyen biri ve sevişmediğimi nerden çıkarttınız yorumlarımı okumadan kendince yorumlar katmak nasıl mantıklı gelebiliyor . Ve çaba göstermediğimi nerden uyduruyorsunuz insani gerçekten sinir edecek yorum yazmaya çokmu bayılıyorsunuz. Eşimi ben tatmin ediyorum siz merak etmeyin ve kendimde tatmin oluyorum önce siz bi yorumlarımı okuyun ondan sonra yorumda bulunun bilip bilmeden de birini yargılamak kolay sizin için karşıdaki kişinin duyguları yokmu diye düşünmüyormusunuz allah için biraz vicdan ya , başka birşey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…