Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Sizin çok fazla önyargınız var. Öncelikle eşimle ilişkiye giremiyorum deyince alttan aparatla kontrol etmiyorlar, ilişkiye hazır olmanız için ıslaklık olması normal kuruluk olursa su bazlı kayganlaştırıcı kullanmanız gerekir. Cinsel birleşme olmadan çocuk yapmayı düşünmeyin, diyelim hamile kaldınız işler yolunda gitmeyebilir muayene esnasında vajinal kontrol yapılman gerekebilir yada doğuma yakın çatı muayenesi yapılır vs.

Bende vajinusmus sorunu yaşıyordum tedavi oldum sıkıntı kalmadı şükür sizde mutlaka tedavi olun

Son düzenleme:
Botoks olayı nasıl oluyor
Bizim burda bir doktor yapıyor kaslar hiissizleliyor rahat ilişkiye giriyorsun sonra kaşlar yavaş yavaş hissediliyor sen o sırada alışmış oluyorsun sonra etkisi tamamen geçiyor imren Ayhan yapıyor burada senin şehrinde de yapan vardır mutlaka

Bizim burda bir doktor yapıyor kaslar hiissizleliyor rahat ilişkiye giriyorsun sonra kaşlar yavaş yavaş hissediliyor sen o sırada alışmış oluyorsun sonra etkisi tamamen geçiyor imren Ayhan yapıyor burada senin şehrinde de yapan vardır mutlaka
Birde psikoloğa mutlaka git baba emd diye birşey yaptı iyi geldi birde bana yeni evliyken şey demişti evde bir etek giy altına birşey giyme önce o bölgene kendin alış hep öyle dolaş sonra o bölgeyi okşa sonra küçük parmağın ilk boğumu sonra ikinci boğum sonra hepsi ….

O akıntıdan ve eşim iğrenmesin diye ellettirmiyordum mesleği küçümsemek değilde konuşması beni tatmin etmedi baygın konuşuyordu yani ikinciye gitmeyi pek mantıklı bulmadım sonuçta her gidişte az para verilmiyor
Akıntı olmadan nasıl ilişkiye gireceksiniz?

Çevrenize de size de şaşirdım 1 yılda ne çocuğu. Önce evliliğinizi yaşayın çocuğu sonra düşünürsünüz.🙄

Yemek yemekle cinselliği nasıl bir tutabiliyorsunuz anlamış değilim
Maslow'un_ihtiyaclar_piramidi.png

İnsanlar yüzünden ne zaman çocuk yapacaksınız geç oldu hatta annemle bile bu konu yüzünden kavga etmişliğimiz var yani yakın akrabalarım hep şu ağzında ne zaman çocuk yapacaksın insanlar beni yoruyor üzerine bu sıkıntımız beni deli ediyor dediğim herşey tam doğru gidiyor ıslanmada da sıkıntı yok ama iş oraya geldimi kasılıyorum eşimi itiyorum
Yahu daha cinsel hayatınız olmadan çocuk nasıl düşünüyorsunuz?
Sizin ciddi bir probleminiz var yapmayın etmeyin bazen konuları okurken çileden çıkıyorum önce meselenizi halledin bakalım..
Konuşsun millet ne oluyor konuşunca?
İnsanlar sussun diye çocuk mu yapılır?
Muhtemelen vajinusmus ama internette söyledikleri şeyler var diye gitmiyorsunuz uzmana peki nasıl tedavi olacaksınız?
Önce tedavi olun eşinizle tam anlamıyla yaşayın sonra her şey yolunda giderse çocukta yapılır.
Yani aranızda kavga gürültü olmaması şuam bir sorununuz olmadığı anlamına gelmiyor aksine cinsellik bir evliliğin yapı taşıdır ve siz bu sorunu çözmeden çocuk işine hiç girmeyin.

Yahu daha cinsel hayatınız olmadan çocuk nasıl düşünüyorsunuz?
Sizin ciddi bir probleminiz var yapmayın etmeyin bazen konuları okurken çileden çıkıyorum önce meselenizi halledin bakalım..
Konuşsun millet ne oluyor konuşunca?
İnsanlar sussun diye çocuk mu yapılır?
Muhtemelen vajinusmus ama internette söyledikleri şeyler var diye gitmiyorsunuz uzmana peki nasıl tedavi olacaksınız?
Önce tedavi olun eşinizle tam anlamıyla yaşayın sonra her şey yolunda giderse çocukta yapılır.
Yani aranızda kavga gürültü olmaması şuam bir sorununuz olmadığı anlamına gelmiyor aksine cinsellik bir evliliğin yapı taşıdır ve siz bu sorunu çözmeden çocuk işine hiç girmeyin.
Benim değil çevremin düşünceleri beni buma sürüklüyor dediğim gibi ilk fırsatta kadın dpğum uzmanına gitmek olcak

Eşimin ellemesine izin vermiyorum ya o da şöyle hani ıslak oluyor ya ben kendim tiksiniyorum o dokunup yada öpmesin saçma düşünceler mi bilemedim parmak egzersine de ben karşıyım işte ondan ilk psikoloğa gittim egzersiz o da önerdi kegel pelvik tavan gibi
Kesinlikle psikologa devam etmen gerek, düşüncelerin çok hatalı

Bu konuda uzman alanının hatta en iyilerinden bir psikolog tavsiyesi verebilirim. Online görüşme de yapıyor ve uçuk rakam değil seansı. Max 500 falandır. İsterseniz özelden yazın adını vereyim.

X