Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Öncelikle bu durumun geçici olduğunu unutmayın.
  • sakin kalarak çözebileceğiniz bir durum, kendinizi dinleyin bu durum olduğunda ne hissediyorsunuz, korku mu? Acı mı? Duygusallık mı? Birleşme öncesi hissettiğiniz duyguya yoğunlaşın ve onu iyileştirmeye çalışın.
  • insanlar hep konuşur olana da olmayana da, siz sağlığınızı ve duygusal durumunuza yoğunlaşın. Bir süre duymayın,
  • bedeninizi keşfedin banyoda, yalnızken kendinize dokunun. Parmağınızla pratik yapın bedeninizin izin verdiği kadar, hergün biraz daha biraz daha derken gelişeceğini fark ediceksiniz. Bu süreçte davranışlarınızı değiştirin olmuyor diye bırakmadan önce olacak diyerek denemeye devam edin.
Youtube da bu konularla ilgili çok güzel vidyolar vardır, bunları izleyin.
Güç sizinle olsun.

Bende de aynı sorun var 1 sene olcak evlendiğim ama hiç bı şekilde olmuyo ilk gecede zar zor oldu aile zoruyla ilk gece diye bir daha da hiç olmadı belkide ilk gecede tam olmadı böyle nereye varacak bilmiyorum bebek de çok istiyorum herkez de soruyor kendimizi istemiyoruz daha erken deyip savuşturuyorum kaynanamlari da duysalar neler olum aracaba Allah yardımcımız olsun inşallah tez zamanda

..

seni bir yere etiketledim orası aktif topik oraya yazabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…