Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Yemın ederim ki artık bazı yeri geliyor nefes alamıyorum çünkü kendimi kadın gibi hissetmiyorum ona kadınlığı tattıramıyorum diye kendime çok kızıyorum çünkü onunda buna ihtiyacı var ona haksızlık yapıyorum yani öyle isteksiz falanda değilim arzuluyum hemde fazlasıyla çok yani ama o sonuç aklıma gelince sanki biri durduruyormuş gibi frenliyorum inşallahta çözümü olur allah kimsenin başına getirmesin.

Ya ben bunu anlayamıyorum.

Bizim ilk denememizde olmadı. Adamda sorun yok bakıyorum. Ben de bir sorun var. O günün sabahına jinekologa gittim. Dört gün tedavi sürdü. Eşli denemeler kayganlaştırıcılar derken bir ayı geçmeden vajinusmusu yendim.

Zor değil sadece çözümü bir an önce bulmak önemli

Tedavi de parmak egzersizi mi uyguladı ? Tebrikler darısı başıma

Derdini yanlış bölüme yazmışsın arama bölümünde jinekoloji başlığında vajinismus nedir adı altında insanlar binlerce yorum yapmış ben de orda konuşulanlar sayesinde yendim yıllar önce kendin yapamiyorsan Ankara'da Hera klinik var 3 günde problemi cozuyorlar ben gittim kurtuldum yazık etmeyin kendinize 3 günde çözülebilecek birşey için eğer oraya gidip yenersen benim için dua et

Normal canm her insanda olabilir bu bende ilk gece çok ama çok kasmıştım kendimi bilmediğin bir acı olacağı için istemsiz kasarsın kendini

Orası bana uzak ama olduğum bölgede gitcem baktım iyi doktorlar varmış uygulamayı tam bilmediğim için buraya yazdım

Normal canm her insanda olabilir bu bende ilk gece çok ama çok kasmıştım kendimi bilmediğin bir acı olacağı için istemsiz kasarsın kendini
Kesinlikle yani elim kesilse o kadar canım yanmaz ama bu değişik geldiği için insan korkuyor bi de denemelerimizde her seferinde tahriş oluyor canım çok yanıyor bir kaç gün ara veriyoruz off çok illet birşey ya

Vajinismus dedigin böyle birşey zaten. Vajinismussun canim ve parmak egzersizleri yaparak asabilirsin. 5 yil kendi kendine duzelir diye bekledim çünkü parmak egzersizleri yapmaktan korktum. Ama psikologla aştım parmak egzersizini bile kolayca yaptiracak kivama getiriyorlar seni

Katılıyorum size, arkadaş hem kapalı kutu hemde çözümsüz. Malasef bu tarz durumda açık olmak gerekiyor. Ben eşimle her aşamasında her noktada konuştum. Onun destegi en büyük etken. Sonrası da buradaki arkadaşların önerileri cidden işe yarıyor.

O evin eşyalarına para ödediniz düğününüze kıyafetlerinize çeyizine vs peki kendi mutluluğunuz için yada eşinizin mutlu bı adam olması için neden kıyamıyorsunuz doktora vermeye 8 ay bekledim 5 6 küsur fiyat dayanamadık ve kredi çektik ufak ufak ödemeli 1 ayda tamamen tedavi oldum ve artık eşimle çok rahat beraber oluyorum eşim eskisine göre daha ilgili daha mutlu sizde daha özgüvenli biri oluyosunuz kendinizi çocuk değilde bı kadın gibi hissetmek istiyosanız bunu bı hastalık olarak girmelisiniz ameliyat olmanız gerekse yaparsınız biyerinize bişey olsa tedavisi için ödersiniz bunuda sorun olarak görün emin ol sonuna kadar helal olsun o para diyosunuz evet çok ama sizi bu korkudan kurtarıyorlar kasilmalariniz olmuyor cesaretiniz oluyor artık yapabiliyosunuz bunun için değer kendi çocuğunuzu kendiniz birlikte olarak yapabilirsiniz

Beraber olurken ayakların istemsiz kasılıyor mu

3 günde tedavi edilebilecek bir şey icin 1 yıldır eşinizi itekliyorsunuz. Buna kim tabanlık.edebilir ?

Aynı sorunu yaşadım ve doktor tedavisi ile atlattım. Devlete gitmeyin ilgilenmezler.. vajinismus uzmanı bir doktora gidin. 3 günlük seans ile çözmüstük zamanında..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…