Eşimle ikinci evliliklerimiz, çıkmazdayım

Umarım doğru kişiyi 3. de bulur kendisi bizler iyi eş olamadık kendisine
Bizler diyerek kendinize arkadaş aramayın. Sizin de 2. Evliliğiniz. Neden boşandınız?

Çocuğunuz olunca ilk çocuk gözünüze battı yoksa siz de süper bir eş olurdunuz.

Eşim üyelik adımı biliyor kısmına da inanmadım söyleyin diğer hesabınızı da konularınıza bakalım. Anlaşılır o zaman niyetiniz..

Kazen ve yönetimden tek konu için izin almışım. Sizi inandırmak zorunda değilim. Yönetime eşimin kullanıcı adımı nereden öğrendiğini ifade ederek izin aldım. ifşalamaya çalışmayın rica ediyorum Mune

İnanmıyorsanız konuma yorum yapmak zorunda değilsiniz

Umarım doğru kişiyi 3. de bulur kendisi bizler iyi eş olamadık kendisine
Yani bu yorumunuzda bile adama nasıl değer vermediğinizi haykiriyorsunuz adam mecbur mu her çocuğundan ayrılmaya ne kadar söylüyorsunuz gitsin 3.ye diye..Bende eşimden boşandim bazı günler çocukların tatliliklarini göremiyor diye üzülüyordum onun adına..Direk bıraksın gitsin 2 lafinizdan biri bu..Daha kimse yazmadan herkes sizi alkışlarken ben yazdım linçlenmeyi göze alarak siz tamamen bir ayrılık bahanesi arıyorsunuz ilk mesajımda dediğim gibi bunu da dört gôzle bekliyorsunuz

Benim konumumda birinin ayrılık bahanesine ihtiyacı olamaz. Çocukla ilgili bir sorunum yok sırf bahane olsun diye çocuğunu kabul etmiyorum dersem zaten biter bahane bundan daha iyi olabilir mi? Ya da eski eşinle konuşuyorsun diye kıskançlık yapsam esas bahane (var olmayan şeyler uydurma) bunlar olabilir.. bahane aramıyorum. ben bazı içime atma birikme sonucu bu raddeye geldim..

Siz de haklı değilsiniz adamın işi var gitmesi gerekiyor ne var çocuk kardeşiyle oynasın bir sorun olursa arardınız eşinizi veya annesini baba gidiyor hadi yavrum guzum sen de git ee çocuk belki daha doymadı
orada eşime annesine haber ver bilgisi dahilinde olsun diye de öneri sundum. Ben böyleyim siz daha iyi olabilir çekip çevirebilirsiniz ben anne baba sorumluluğunda olan bir çocuğun mesuliyetini alamıyorum.

Ben boşanmak istiyorum geçen biraz çıtlattım konuştukta ben bir daha annesi babası ayrı çocuk yetiştirmek istemiyorum ayrılamayız
Adam haklı 1.evlilik bitmiş sorunlu çocuk çocukları düşünen yok madem çocuk yapmasaydınız elinizi siz de taşın altına koyun da bebeğinizin abisi de iyileşsin hemen boşanayım kurtulayım eski eşine dönsün gibi tavırlar gerçekten berbat bunca senedir aklınız neredeydi?

Kaldı ki anlatamıyorum galiba emen bir bebeğim var gözüm bebeğimin üstünde , aşırı hareketli sürekli ilgi isteyen bir çocuk var karşımda babası olmadan ben bebeğimi bırakıp ilgiyi çocuğa verip oyalayamam arkadaşlar cidden bazen bazı yorumlar insanı çileden çıkarıyor yahu.

Çocuk babası varken sitede kayboldu bir kez bir saat aradılar aşağıda sığınakta buldular oraya gitmiş meraktan yani babasının sorumluluğundaydı bu benimleyken olsa ben düşünemiyorum bana gelecek lafları sözleri çocuk çok hareketli oynamak koşmak gitmek istiyor haklı da çocuk bu gözün üstünde olmak zorunda yani gerçekten delirmemek elde değil ya çocuklu adamla evlenen herkese ölmedi daha da vur muamelesi nedir gerçekten

Hadi evlendiniz hemen çocuk yapmaya ne gerek vardı ? Çocuğunuz olmasaydı şu an boşanma fikri daha kolay olurdu tehditlerine rağmen. Kusura bakmayın ama bu hayatı siz seçmişsiniz

Hadi evlendiniz hemen çocuk yapmaya ne gerek vardı ? Çocuğunuz olmasaydı şu an boşanma fikri daha kolay olurdu tehditlerine rağmen. Kusura bakmayın ama bu hayatı siz seçmişsiniz
Sanırım diğer yorumlarımı görmediniz. Benim ilk evliliğimde 5 yıla kadar çocuğum olmadı bir tedavi süreci geçirdim zaten olmuyor diye de korunmadım , ve oldu bu birlikteliğimde..

Herkes doğru seçimler mi yapıyor? Hata yaptım belki de ama nasıl dönebilirim ne yapabilirim diye düşünüyorum devamlı

Herkes doğru seçimler mi yapıyor? Hata yaptım belki de ama nasıl dönebilirim ne yapabilirim diye düşünüyorum devamlı
Madem öyle evlenmeden önce dost hayatı yaşayıp onu ev haliyle görmeniz gerekirdi. 5 yıla çocuğunuz olmadı diye yeni evlendiğiniz beyefendiyle plansız çocuk yapmasanız da olurdu. Yapacak bir şey yok geçmiş olsun

Çocukluyla evlenirsin.
Neden evlendin bu hayatı seçtin derler
Haklısın evet hata yaptım bitirmek istiyorum düşünemedim der hak verirsin bu sefer;
Ne kadar kolay hemen eşini bırakmayı düşünüyorsun bahane arıyorsun derler

Yani ağzınla kuş tutsan yaranamazsın kimseye
Çocuğa öz annesinden daha çok annelik yapsan dahi her zaman eleştirirler çünkü bizler çocuklu insanlarla evlendik. Cehenneme hoş geldiniz. İstersen geber öl ama essek gibi çekeceksin hayatını bitireceksin.. bizler artık bitmiş insanlarız.

Malesef tam olarak öyle burada çocuklu biriyle evleneyim mi diye konu açan herkese bu söylediklerinizi yazıyorum

Malesef tam olarak öyle burada çocuklu biriyle evleneyim mi diye konu açan herkese bu söylediklerinizi yazıyorum
Yani hayat bu herkes çocuklu boşanma adayı artık benim de bir çocuğum var tabi düşünmüyorum yeniden evlilik vs ama yani vur öldür iyi bir tutum mu? Ahlaksızlık mı ettik namussuzluk ya da metreslik mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…