Eşimle çok kötü kavga ettik

'Öyle söylediğin için tutamadım kendimi, seni çok sevdiğimden aniden oldu bende anlamadım özür dilerim' gibi şeyler söyleyebilir affetmeniz için. Bi anda gözü dönüp kafanıza vuran iki gün sonra başka sinirli anında neler yapabilir düşünmek istemiyorum.
Yukarıda sormuşsunuz babama haber veriyim mi diye ama şuan söylemeyin

Esinin yaninda ciplak kadinlari izleyebilecek kadar arsizlasmis bir adam. Karim kırılır, gucenir demiyor, umursamiyor. Birde ustune patlatıveriyor.
Bu adamin disarida bekar profili çizdiğine eminim. Kapidan cikar cikmaz alyansini da cikariyordur. Karisiyla bir fotoğraf dahi paylasmiyor, erkekler var diye... yanyana bir fotoğraf paylasinca erkeklere noluyomus ki?
Siddet olayi tekrwrlayacaktir maalesef. Evliliginiz dusundugunuz gibi mükemmel degil, sadece siz gormezden gelmeyi ogrenmissiniz

Aslinda cok guzel yerinde bir laf etmissiniz. Bunlara boyle karsilik verilmesi gerekiyor. Onlarinda gururu hiçe sayilsin. Yanliz o ladar kotu bir zamandayiz ki aniden kimin icinden canavar cikacak belli degil.Allah korusun kadinlarin basina neler geliyor goruyoruz. Bir anlik birsey geliyor bu kendini birsey sanan adamlara. Bende denk geldim kendi esimde yalan yok. İnstgramda adam 400 kisiyi takip ediyor kendini takip eden 89 kisi pilotunu takibe almis mankenini almis spikerini almis almista almis. Ulan dedim su tipine su aynaya baktinmi vaktini bunlara harcıyorsun sana mi bakacaklar sanami kaldilar bunlar dedim izle izleyebileigin kadae meydan senin dedim bunu sosyal medyalarimdan engelledim direk. Dunyada savas cikmis millet aclikla kitlikla sinaniyor bunlarin kadin doyumsuzlugu bitmedi keske savasa bunlaei gondersler kadin kovalayacaklaeina dusman kovalasinlae

Bosanman gerekiyor.Sana fiziksel şiddet uygulamış ve seni dengi olarak görmüyor.Ona göre sen kadınsın ve ondan asagisin.O yapabilir ama sen aynı şeyi düşünmen bile yasak.Kendini kurtar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…