Eşimle 4 aydır evliyiz haftada bir kere birlikte oluyoruz

Yani şu an düşünüyorum hiçbir sıkıntımız yok ailevi hiçbir problemimiz yok ne onun ailesiyle ilgili ne de benimle çok anlayışlılar hiçbir sıkıntımız yok yani bu durumda dediğin gibi bir de yeni evliyiz her fırsatta olması gerekiyor

Sinirli anımda hiç ağzımdan öyle bir şey çıkmadı ya da seksle ilgili gurur kırıcı yorgunum dediğinde onurunu kıracak hiçbir şey söylemedim tamam diyip uyudum yani genel olarak hiç öyle yapıda bir insan da değilim hiç böyle şeyler söylemem sadece burada hani bazıları acaba ondan dolayı mıdır dediği için hani açık açık yazdım yoksa aramızda hiç öyle bir konuşma geçmedi Sadece 1-2 kere şakayla karışık şükret benim gibi bir karın var falan dedim yani anca bu kadardır

Evet bunu da düşünüyorum seks uzun sürdüğü için belki böylesi daha kolayına geliyordur dediğiniz gibi gibi banyoda işini hallediyor olabilir yüksek ihtimalle ama bunu aşmak için ne yapabilirim ki bilmiyorum

Yani bazen sevişirken bile yoruldum diyor bana çok saçma geliyor

Yok hayır asla sözlü bir şey söylemiyorum genelde yatakta sarılırken uzanırken hani öpüyorum belki olabilir diye ne bileyim popomu dönüyorum affedersiniz yanaşıyorum bakıyorum istek yok ben hani elle uyarmaya çalışıyorum onu sonra da böyle yapınca dönüp yorgunum diyor

Cidden öyle ya bitmedi derdimiz ama ben zaten öyle gecelik giyip süslenip hadi yapalım demiyorum normalde zaten hep gecelikle seksi şeyler giyip uyurum o yanaştığı zaman da ekstra ne bileyim fantezi kıyafetler falan var atıyorum onları giyeyim falan diyorum yani genelde bu ekstra süslenme işini o Yanaşınca söylüyorum

Normal zaman için evet ama 4 aylık için az ya. İlk sene bulduğun yerde kıstırırsın

Normal zaman için evet ama 4 aylık için az ya. İlk sene bulduğun yerde kıstırırsın
Dimi ya sanki ben erkeğim ne bileyim atıyorum bu cinsellik olduğu gün dışında duştan çıkıyorum giyinirken aniden yatak odasına geliyor adam dönüp bakmıyor bile yok hemen üstünü giyin gel üşütürsün yok bilmem ne yani bana geliyor bir erkek olarak insan o halde görünce bari en azından biraz tahrik olur

Allah Allah. Adam duştayken duşa yanına girsen

Bebeğim sen böyle yapsan çat çat konuşurdu kocan, açıkça konuşamayacak isen niye evlisin. Pat pat söyle hiç de kalbi falan kırılır deme senin de ihtiyaçların var öyle olmuyor bu işler. Okumuşsundur vajinismus konularını, kadınlar tedavi oldukları halde öyle kocalar var ki terlikle sopa ile dövesin gelir. Kardeş kardeş de evlenmek için kimse bir erkeği başına bela etmez çok açık söyleyim. Hizmetçisi mi Olcan seks yok o yok bu yok e sen bekarken daha rahatsın ona göre ne anladım ben bu işten

Bence kesinlikle uzak durup bende istemiyorum moduna girmeyin bu sizi daha da iletisimsizliğe ve sinire iter.Onun yerine cidden konuşun,bana biraz az geliyor sence yeterli mi falan diyebilirsiniz sonuçta trip atacak bir durum yok o sizin eşiniz.

Artik evlisiniz esinizin elin altindasiniz. Ne zaman istese ulasabilir. Bu nedenle cazibeligi kalmamis iliskinin. Biraz uzak durun siz teklif etmeyin soguk da davranmayin ama asiri ilgili yada bu is icin istekli gorunmeyin. Ama bakimli olun, muhtemeln bi hafta yapsaniz ikinci hafta o yaklasir ozler cunku. Gene dusunmuyosan baska bi sorun var

Bana biraz adamı darlıyormuşsunuz gibi geldi. Zaten normali buymuş adamın haftada 1 yüzeysel sevişme varmış şimdi de haftada bir normal sevişme var çok bişey değişmemiş yani dert ettiğin kadar

Evet cidden öyle insan hizmetçiliğe mi evlendim diyor

Evet aslında haklısınız bu şekilde sorabilirim en azından belki bir açıklama yapar ona göre bir çıkarım yaparım

Bana biraz adamı darlıyormuşsunuz gibi geldi. Zaten normali buymuş adamın haftada 1 yüzeysel sevişme varmış şimdi de haftada bir normal sevişme var çok bişey değişmemiş yani dert ettiğin kadar
O zaman çünkü haftada bir o şekilde görüşme şansımız vardı ablacım şuan hep yanyanayız ayrıca bir şey dememiiim ne darlaması allah aşkına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…