Eşimle 25 Günlük Küslük ve Yaşananlar

Aynı şekilde düşünüyorum. İlk boşanma ve altınlar diye netten aratıyor sonra onlar benim diyor. Bu adam siz evlenmeden önce enistenize verdiğiniz borcu bile kendi parası gibi görüyor. Mobilyaları bile vermez ayrilsaniz. Paracı ve acayip bencil biri. Herşey onun istediği gibi olmalı, aksi takdirde istediği zaman küser veya evi terkeder. Evlilik bunun neresinde ?

Boşanabileceğiniz erkeklerle evlenin diye bir söz vardı nasıl da iğrenç bir insan olmuş... Gerçek yüzünü göstermiş resmen.

Yargıtayın çeşitli kararları var. Yani hakim o an hangi kararı baz alırsa ona göre karar verir. Kesin şu, dememiz mümkün değil.
1) kadına özgülenen takılar kadının çeyrek gibi takılar erkeğin
2) kadına takılanlar kadının erkeğe takılanlar erkeğin
3) hepsi kadının

Ve evet kusur gözetilmiyor ziynet davasında.

Ablası üzüldüm ya.

Ben ilk konuda eşinin düzgün iyice bir adam olduğunu ama çocuk gibi küsme huyunun olduğunu sanmıştım. Ama bu adam çok geçimsiz. Küsmesi de cabası yani.

Ablanin dahil olması yanlış değil. Çünkü ortda ciddi bir sorun varken aileler müdahil olur tabi. Ailelerin müdahil olmasını istemiyorsa adam gibi muamelede bulunsun.

Altınlar sende kalsın. Sakın vermeye filan kalkışma.

Boşanma konusunda da ya düzelip adam olacak ya da bu işin sonu uzun vadede boşanmak zaten.

Sana evi dar edeceğim filan çok çirkin konusuyor. Boşanma olursa baya medeniyetten uzak bir yerlerde olacak. bu adamla iki medeni insan gibi boşanamazsın
Zaten kendisiyle yaşamak da hiç medenice değildi.

Seni boşanmaktan caydirmaya kalkmasi da altınları eve getirmeni beklemesinden olabilir. eğer barismayi deneyeceğim dersen bile altınlar annende dursun. Eve getirme.

Kendine de dikkat et. Bakarsin kafasi bozar. Itmeye kalkmaya filan başlar..en ufak bir falsosunda anneni filan çağır. Sakın bekleme.

Allah yardımcın olsun.

Devam etmeye karar verdik. Altınlar annemde kalacak artık getirmeyeceğim. Onu riske atamam zaten önemli olan bensem sorun olmamalı.. En ufak bir şiddet görmedim öyle bi durum yaşarsam bitiririm ilk evliliğimde çok çektim çünkü..
Küsmeleri ve annesine gitme konusunda net konuştum umarım tekrarlamaz. Hayırlısı artık..

İlerde ortalık biraz durulunca altın konusunu kesinlikle açacaktır. Adamın her halinden maddiyatcı olduğu belli.

Altın için küsme huyundan da vazgeçer annesine gitmekten de. O altınları sizden alana kadar öyle bir idare eder ki sizi hiç merak etmeyin.

Esiniz de haksız değil izin almadan sende gelirmisin demeden tatile çıkmak nedir ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…