Eşimin yüksek performanslı cinsel beklentileri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok özür diliyorum ancak ilişkiniz kısa mı sürüyor? Ona yetmiyor olabilir mi?
İlki biraz kısa oluyor tabi ama bana yetecek bir kısalık da olsa memnun olmuyor. Hani kısa dediğimiz bazen 15 dkdır iki kişi de isteklidir iki kişiye de yeter. Bazen çok kısadır o zaman zaten vakitte varsa ikinci sefer yaşanır. Anlatabildim umarım.

Bu normalin de üstü. Bu baskı çok fena. Güya “Sen benim kadar istekli değilsin ayrılalım” diyen erkek gün gelir aldatır “sen benim kadar istekli değildin” de der. Güven biter bu sözleri de normal değil yani haftada 4-5 zaten idealin üstü , benim de libidom yüksektir ama çok çok sık yapınca fiziksel olarak tahriş hissediyorum kadınız erkekler gibi rahat ya da çok kolay olmayabiliyor bize..

Evet demek istediğinizi anladım, az önce Merve'ye de yazdım yanıt olarak. Bazı erkeklerde maymun iştahlılık ve gösteriş var. Bak yapabiliyorum kafası yaşıyorlar. İlkini kısa tuttuğu için belkide sizi ciddi anlamda tatmin edemediğini düşünerek ikinciyi istiyordur. Yada belki karnı doyuyor ama gözü doymuyor. Bu ihtimalde çok yüksek

Bu yüzden boşanmaya kalktı ve siz de ayaklarına mı kapandınız gerçekten??

Evet derdi orgazm değil. Derdi Sürekli nitelikli her ilişkide beni ateşli ve doyumsuz görmek istemesi. Her boş anımda ellerimiz birbirimizin üzerinde olmalı gibi bir düşüncesi var.
Muhtemelen aç gözlü davranıyor işte. Bazen yapıyor erkekler bunu. Ancak sizin eşiniz abartmış bunu biraz.
Eşimden biliyorum oda bazen maymun iştahlı gibi davranıyor. Sizin bi cinsel alanda terapiste gitmeniz şart

Şaka bi yana bence nitelikli saymaması doyuma ulaşmamasından olabilir. Uzun süren ve karşılıklı tam doyuma ulaşmış beraberlikte İkinci pek olmuyor zaten
Ever orgazm olması yeterli değil uzun bir sevişme istiyor. Ama size şöyle söyleyeyim bazen üç saat yatakta geçiyor. Aynı konsantrede kalamıyorum

Evet derdi orgazm değil. Derdi Sürekli nitelikli her ilişkide beni ateşli ve doyumsuz görmek istemesi. Her boş anımda ellerimiz birbirimizin üzerinde olmalı gibi bir düşüncesi var.
Ben de zamanında eşimin isteksizliğinden çekmiş biri olarak söylüyorum, eşinizin bu takıntısı anlamsız. Her seks harika olacak diye bir şey yok. Bu libido dengesizliklerinde ideal olan ne üsttekinin alttakine inmesi ne de alttakinin üsttekine çıkması. Orta bir yerde buluşmak ideal olan. Biz bunu yapabildik hayatımız kurtuldu. Takıntılarından sıyrılması gerekiyor.

ben ne okudum ya
Aslında sürekli istenmek bence cok güzel bisey ben memnunum sahsen
Bence siz konusma üslubı ve hır cıkarmasından irite oldunuz daha cok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…